Hirdetés

2018. október 20., szombat

Gyorskeresés

Téma összefoglaló

Téma összefoglaló

• Utoljára frissítve: 2017-11-20 09:53:34

Mobilarena

Összefoglaló kinyitása ▼

(#14451) ORCA58 válasza PH-User (#14450) üzenetére

ORCA58
(PH! addikt)

A fejlesztési beállításokban az USB konfiguráció választásánál állíts MTP-re mikor a PC-n lóg. Ha ott van esetleg tedd át csak töltésre, majd vissza MTP-re. Talán ez segít.

(#14452) PH-User válasza ORCA58 (#14451) üzenetére

PH-User
(PH! addikt)

Próbáltam ezeket, mindegy mit és hova állítok, egyszerűen nincs változás. :( A garanciális javítás azért nem vonz, mert biztosan nem tudnak ilyen cserekészüléket biztosítani, mert szinte minden funkcióját használom napi szinten.

"Nem változom senkiért, de képes vagyok áldozni, az egyetlen bűnöm az volt, hogy mertem nagyot álmodni."

(#14453) petati94 válasza PH-User (#14452) üzenetére

petati94
(tag)

Szia! Windows 10-ed van? Amikor csatlakoztatod, akkor az eszközkezelő mit mutat? Nekem az utóbbi időben nehezen ismeri fel a telefont. Azt írja mindig, hogy a drivert nem tudja betölteni.

https://petranyidev.hu/

(#14454) 313313 válasza PH-User (#14450) üzenetére

313313
(PH! addikt)

Gondolom így csináltad de leírom a menetét:
Telón kijelző felold
Telóba micro usb bedug (telefon kijelzője fel van még mindig oldva)
Usb kábel másik fele be a gépbe (kijelző még mindig el van oldva)
Ha így csinálod elvileg csipog a gép is(fel akarja rakni a hu suitot) meg a telefon is (hogy engedélyezed-e a csatlakozást, aztán rákérdez a módokra, amit előttem mondtak hogy állíthatsz.)

HP 250 G5, Creative Surround 5.1 USB, Genius 5.1 Home Theater 5000, Kona Blast Deluxe + Shimano LX, Torpado T2000 + Campagnolo Veloce, Huawei P9 Lite

(#14455) PH-User válasza petati94 (#14453) üzenetére

PH-User
(PH! addikt)

Igen, Win10 van az asztalin is és (már) a laptopon is.
Tegnap, Factory Reset után rádugtam a laptopra is de akkor sem volt változás, most megint rádugtam a laptopra és csodák-csodájára csippant és most már jelzi a kapcsolódást. :U
Amikor a probléma előjött akkor "Ismeretlen eszköz" üzenet jött a Win-től.

313313 - Köszönöm, most annyi történt, hogy felnyitott kijelzővel csatlakoztattam, de eddig úgy sem működött. :R :F

Most úgy néz ki, hogy jó, köszönöm mindenkinek a segítséget!

"Nem változom senkiért, de képes vagyok áldozni, az egyetlen bűnöm az volt, hogy mertem nagyot álmodni."

(#14456) Mágus2 válasza PH-User (#14455) üzenetére

Mágus2
(Közösségépítő)

Kábel hiba lesz.

(#14457) PH-User válasza Mágus2 (#14456) üzenetére

PH-User
(PH! addikt)

Gondoltam rá, de nem az.

Most megint nem megy, de most már tudom miért.
Mielőtt a HiSuite telepítve lett, előtte jelezte a kapcsolódási módokat.
Majd leszedtem hivatalos oldalról a HiSuite telepítőt, majd feltelepítettem és még akkor is látszottak az átviteli módok, aztán jelezte, hogy van egy frissítés, feltelepítettem és most már ismét "Ismeretlen eszköz" hibának hozza fel a rendszer.
Megpróbálom teljesen letakarítani és feltenni egy régebbi HiSuite verziót. :U

(#14458) bubus66 válasza PH-User (#14457) üzenetére

bubus66
(PH! nagyúr)
LOGOUT blog

Szia Ha HiSuitett felteszed akkor a USB hiba keresést is be kell kapcsolni, és a telefon le kell okézni a felugró ablakot enélkül nem nagyon szokott menni a dolog. Én Win10 használok minden gond nélkül csatlakozik, eddig mindegyik telefonom csatlakozott

[link]

Ezt csináld meg a telepítés előtt. Win 8-ra írja a Win 10-is ugyan így kell

[ Szerkesztve ]

"Mi esküszünk, ha kell, szembeszállunk bármivel". A tűz, a víz, a föld minket örökre összeköt.“A tűzoltó nem azért rohan be az égő házba, mert rettenthetetlen, hanem mert az elhivatottsága erősebb a félelménél.”https://androware.hu

(#14459) doktordrog

doktordrog
(fanatikus tag)

Sziasztok!

A héten elkezdett párom telefonja nagyon gyorsan lemerülni. Valami applikációra gyanakszom, mert állítólag melegszik is a készülék, sőt a netet is leszívta valami. Megnéztem,mi használta a netet, de itt nem írt ki semmi különöset, csak a google playt. Valami ötlet, mivel próbálkozzak?

Előre is köszi
drog

(#14460) Jarod1 válasza doktordrog (#14459) üzenetére

Jarod1
(PH! addikt)

Samsung teló?

Nem igérek semmit..... de azt betartom..

(#14461) doktordrog válasza Jarod1 (#14460) üzenetére

doktordrog
(fanatikus tag)

P9 Lite

(#14462) ORCA58 válasza doktordrog (#14461) üzenetére

ORCA58
(PH! addikt)

Újraindítás volt? Egyszer már belefutottam hasonlóba (nem bírt egy napot sem használat nélkül), az újraindítás segített.

(#14463) doktordrog válasza ORCA58 (#14462) üzenetére

doktordrog
(fanatikus tag)

Már többször kikapcsolt, de azért újraindítom most. Hátha segít... :)

(#14464) Jarod1 válasza doktordrog (#14463) üzenetére

Jarod1
(PH! addikt)

ott az akksival lesz a gond ha kikapcsolt ++melegszik

(#14465) hefike

hefike
(tag)

Tudtok megoldást qi töltésre?nézegettem gogliban,nem találtam,csak olyan megoldást ami kiegészítő,hátlapra ragasztható,usb csatira csatlakozik.Azonban felmerült bennem,ha ez így megoldható akkor ezt a szerkezetet belülre is elvileg be lehetne rakni,és ráforrasztgatni....működhet?köszi

(#14466) scabiosa82

scabiosa82
(kvázi-tag)

Sziasztok!

Szeretném a nejem telekomos p9-ét 6-os droidra visszaállítani, mert a kamera hibával (akadás) nem bír már együtt élni. Anno ezzel nem volt még gond. Hogyan kell visszaállítani? Vajon melyik verzióval vehettem meg?

(#14467) 98bja

98bja
(senior tag)

Aki szokott használni bluetooth hangszórót nem tapsztal késést? Kb. fél másodpercet késik a hang, tehát YT videók nézése esélytelen. Zenére OK, mivel ott úgyis csak a hang a lényeg. Biztos hogy a telefon a ludas, mivel ha a laptophoz kapcsolom a hangszórót akkor 0 késés van.

Huawei P9 Lite | Intel Core i5 3570 | Nikon D5100 | Sigma 10-20 f3,5 | Nikon 18-55 f3,5-5,6 | Nikon 55-200 f4-5,6

(#14468) Lauda

Lauda
(PH! félisten)
LOGOUT blog

Érdekes dolog történt ma. Repülőgép üzemmódban volt a telefon és jött a banktól sms tranzakciókóddal. Ez meg hogy? :DDD

Dubito ergo cogito, Kételkedem tehát gondolkodom (René Descartes).............az emberek el akarják hinni az olcsó és színes, szagos, cukormázas, ragacsos hazugságokat (Puzsér Róbert)..... Rengeteg a hülye ember manapság (Lauda)

(#14469) Mágus2 válasza Lauda (#14468) üzenetére

Mágus2
(Közösségépítő)

A bank elől nem tudsz elbújni ilyen egyszerű trükkökkel. :DDD

(#14470) Jarod1 válasza scabiosa82 (#14466) üzenetére

Jarod1
(PH! addikt)

Lassan indul el camera nálad is?

(#14471) Robertó79

Robertó79
(tag)

2016os telóról lenne szó!
A chrome alkalmazásomhoz ujlenyomatos belépést kértem még anno és most nem tudom leszedni róla esetleg valaki tud segíteni hol keresgéljek?

(#14472) Zsocy155 válasza Robertó79 (#14471) üzenetére

Zsocy155
(őstag)

Szerintem, beállítások - biztonság és adatvédelem-ujjlenyomatazonosító-újjlenyomat kezelés.

(#14473) Energie X

Energie X
(senior tag)

Sziasztok!

Van egy ilyen telefonunk, ami régen volt frissítve. Jelenleg ez a sw verzió fut rajta: vns-l21c432b380. Van ettől frissebb firmware a készülékre?

Laptop alkatrészek: https://hardverapro.hu/aprok/hirdeto/energie_x/index.html

(#14474) petati94 válasza Energie X (#14473) üzenetére

petati94
(tag)

Szia! Igen, van. Viszont a te készüléked a 380-as sw-n ragadhatott.

https://petranyidev.hu/

(#14475) snooze válasza petati94 (#14474) üzenetére

snooze
(PH! addikt)

Mint a legtöbb ilyen telefon..és a huawei meg lapit,és csak azzal nyugtatja az ügyfeleket,hogy majd jön,ami nem igaz..másfél éve ota-n nincs frissités..és ugye a szerviz sem frissiti pl az alaplapcseréseket,csak a 6.0-ra..na ez a gáz..én már lefutottam köröket,inkább hagyom,ugyis csak tartalék telefon a p9lite..

GO GUNNERS!!

(#14476) Energie X válasza petati94 (#14474) üzenetére

Energie X
(senior tag)

Így van. Találtam már neten különböző fórumokon mindenféle firmware-t: b381 titkos tárcsázó kódos sd card upgrade-l hibába fut. Megpróbáltam b504-est is, 3 gombossal, az is hibába fut. Tud valaki adni olyan romot ami után mondjuk a hisuite felfrissíti b504-ig telót? (meg működő módszert...)

(#14477) szemesi69 válasza Energie X (#14476) üzenetére

szemesi69
(őstag)
LOGOUT blog (1)

Olvasd el használd [link] Ne zavarjon, hogy P smart leírás, a tiédre is jó. A tiédre csak páros végű legyen, mivel ha jól láttam ds. a tiéd. A lényeg a firmware finderben imei ellenőrzés, ha not aproved az még nem telepíthető sehogy, amire aproved a felirat az mehet, ezzel a módszerrel az 504 mehet, utána már otán is frissít, nálam működött simán, de már nincs meg a telefonom, így ennél többet nem tudok segíteni.
De a kereső is csodákra képes :) [link]

[ Szerkesztve ]

Huawei P Smart, Samsung galaxy A5(2017) LG Q6

(#14478) bubus66 válasza Energie X (#14476) üzenetére

bubus66
(PH! nagyúr)
LOGOUT blog

Szia ha eseteleg nem műkődne akkor várj vele egy kicsit mert múltkor server hibája volt.

Ha zavarna, hogy P Smart akkor itt az FF használatáról a leírás.

[ Szerkesztve ]

"Mi esküszünk, ha kell, szembeszállunk bármivel". A tűz, a víz, a föld minket örökre összeköt.“A tűzoltó nem azért rohan be az égő házba, mert rettenthetetlen, hanem mert az elhivatottsága erősebb a félelménél.”https://androware.hu

(#14479) szemesi69 válasza bubus66 (#14478) üzenetére

szemesi69
(őstag)
LOGOUT blog (1)

Köszi mester :R Rád mindig lehet számítani :R

Azért néha a keresőt is használhatnák a fórumtársak :N

[ Szerkesztve ]

(#14480) bubus66 válasza szemesi69 (#14479) üzenetére

bubus66
(PH! nagyúr)
LOGOUT blog

Szia az igaz de te tudod a legjobban, hogy kérdezni könnyebb, mint a keresőt használni, ha meg azt írod neki, hogy használja a keresőt akkor megsértődik... Tisztelett a kivételnek!

Köszönöm...

[ Szerkesztve ]

(#14481) Energie X válasza bubus66 (#14480) üzenetére

Energie X
(senior tag)

Köszönöm a segítségetek :) Ma már a P8 lite-al végigcsináltam, hogy Android 5-ről 6-ra frissítsek, ott nem kellett ff meg hasonlók. Azzal ma már elment kb 3 óra így itt már nem volt erőm órákat keresni sorry. Ha hivatalosan nem jelent meg a B380-nál nagyobb itthon (de ha igen akkor annak örülök :) ), akkor lehet annyiban hagyom a témát, ezt még átgondolom mert a telefon még garanciális.
Főképp azért lenne érdekes a frissítés, mert néha nem jelzi ki a hívást, csak jön az sms, hogy ekkor-akkor kerestek, pedig mellettem van a telefon munka közben, sem zenehallgatás, sem hangosság, hanem gép előtt ülök. Abban bízom, ha van friss hivatalos firmware akkor ez a hiba megjavul, ha nincs akkor lassan szervíz....

(#14482) Zsocy155 válasza Energie X (#14481) üzenetére

Zsocy155
(őstag)

Sajnos a Huawei a P8 után kivette a 3 gombos frissítés lehetőségét, ezért kell a FF.

(#14483) ORCA58 válasza Energie X (#14481) üzenetére

ORCA58
(PH! addikt)

A budapesti szervizben elméletileg be lehet adni frissítésre. Meg is próbáltam, de kiderült, hogy 4 napot kellene rá várni. Ezt az e-mailben nem írták! :((( Ezért én is FF-el léptem tovább az akkor még garanciális telefonon.

(#14484) zefran

zefran
(újonc)

Most már lassan 4 hónapja nem jött új szoftverfrissítés...ezek szerint ennyi volt?

(#14485) Zsocy155 válasza zefran (#14484) üzenetére

Zsocy155
(őstag)

Az asszonynak a vodásra jött pár nappal ezelőtt.

(#14486) OldMike válasza zefran (#14484) üzenetére

OldMike
(senior tag)

Szerintem ha jön is még valami, az már "csak" biztonsági frissítés lesz. Ami persze azért nem lenne éppen baj.

Zsocy155

Mikori a biztonsági frissítés most?

42LM660S

(#14487) zivorad válasza Energie X (#14481) üzenetére

zivorad
(újonc)

Nekem is ezt csinálja, hív valaki, vagy mondja, hogy nem elérhető és már jön is az sms, vagy a hívónak jelzi, hogy csörög, majd amikor letette, érkezik az sms, hogy volt egy nem fogadott hívásom. Sim kártya csere már volt a szolgáltatónál, nem javított a helyzeten, gyári visszaállítás szintén megvolt, de attól sem lett jobb. Tudtok e esetleg valami megoldást rá? VNS-L21....B504 dual sim-es.

[ Szerkesztve ]

(#14488) Zsocy155 válasza OldMike (#14486) üzenetére

Zsocy155
(őstag)

A biztonsági javítási szint: június 1.
A build: B345 Emui:5.0.3

[ Szerkesztve ]

(#14489) latex

latex
(újonc)

Sziasztok. Volt már valakinek olyan gondja hogy a töltő csatlakozó nem mindig érzékeli a kábelt?/ mármint a telefonban/ Lehet ezt cserélni vagy van valami megoldás?:D

(#14490) GSPLR válasza latex (#14489) üzenetére

GSPLR
(senior tag)

Alsó panel (sub board) csere. De előbb csekkold nincs e tele zsebszösszel vagy egyébbel.

[ Szerkesztve ]

Huawei P20 - [Huawei - Honor, Xiaomi]

(#14491) OldMike válasza Zsocy155 (#14488) üzenetére

OldMike
(senior tag)

Köszönöm. A Dual SIM-es telefonomra ez már hónapokkal ezelőtt megjött, újabb meg vagy lesz, vagy inkább nem. Igaz ez már majdnem két és fél éves telefon, de nekem még megfelel.

42LM660S

(#14492) Energie X válasza szemesi69 (#14477) üzenetére

Energie X
(senior tag)

Olvastam, hogy a szervíz 5mp alatt kideríti, h FF-el volt-e feltéve Firmware. Ha mondjuk a telefonon most a B380 van, FF-el felteszem a B382 OTA-t és mondjuk az elkezd majd magától FF nélkül B504-ig frissülni azt is ki tudja deríteni a szervíz, vagy nem kell aggódnom ez miatt?

(#14493) szemesi69 válasza Energie X (#14492) üzenetére

szemesi69
(őstag)
LOGOUT blog (1)

Elméletileg nem fognak foglalkozni vele, ff-l tegyél fel egy újabbat aztán, majd a többit engedd rá otán, eddig senki nem panaszkodott, hogy ebből gondja lett volna. Aztán ha már a legújabb is felment, factory reset, majd szűz belakás. Elméletileg ha olyan rom van a telefonodon, ami már ki lett adva a régióra és ff. is azt jelzi imei alapján, hogy aproved, nem lesz garanciába gondod.

A lényeg ff-el csak full otát tegyél fel, mert tégla lehet, ha nem full.

Azért előtte ezt olvasd át [link] és ezt is [link]

[ Szerkesztve ]

(#14494) balzamon

balzamon
(kvázi-tag)

Egy olyan problémám van, hogy nem találom, hol lehet beállítani alapértelmezett alkalmazásokat a zárképernyőre. Értem ezt úgy, hogy mikor benyomom a bekapcsológombot és a képernyőalján felfelé húzom az ujjam, megjelennek alkalmazások. A hangrögzítő, számológép, elemlámpa, stopper és QR kódolvasó. Ezt szeretném szerkeszteni. A felette lévő sort nem is értem mire való.

(#14495) Lauda

Lauda
(PH! félisten)
LOGOUT blog

Messenger lite-hoz hogy tudnék smiley-kat letölteni, mint a sima messengernél is volt?

Köszönöm!

Dubito ergo cogito, Kételkedem tehát gondolkodom (René Descartes).............az emberek el akarják hinni az olcsó és színes, szagos, cukormázas, ragacsos hazugságokat (Puzsér Róbert)..... Rengeteg a hülye ember manapság (Lauda)

Copyright © 2000-2018 PROHARDVER Informatikai Kft.