Hir​det​é​s​

2017. december 13., szerda

Gyorskeresés

Téma összefoglaló

Téma összefoglaló

• Utoljára frissítve: 2017-11-20 09:53:34

Mobilarena

Összefoglaló kinyitása ▼

(#13101) Mágus2 válasza feloman (#13100) üzenetére

Mágus2
(Közösségépítő)

Előzmény? Magától lett ilyen, vagy frissítés közben döglött meg, esetleg ő piszkált rá valami nem oda való főzött romot?

(#13102) feloman válasza Mágus2 (#13101) üzenetére

feloman
(tag)

Szia!

Feldobta a telefon, hogy elérhető egy frissítés, s arra nyomott rá, hogy telepítse. Sajnos nem tudom, hogy milyen szoftver volt rajta, s hogy milyen akart települni. Nekem már csak a fotót küldte át.

felo

(#13103) Mágus2 válasza feloman (#13102) üzenetére

Mágus2
(Közösségépítő)

Teljesen gyári volt, vagy nyitott a BL?

Kapcsolja ki. Tartsa nyomva a hangerő fel/le gombokat és a bekapcsoló gombot. A huawei felirat megjelenése után 10 másodperccel engedje el a bekapcsoló gombot és tartsa tovább a hangerő fel/le gombokat, ismét meg fogja próbálni a telefon az installt.

[ Szerkesztve ]

(#13104) feloman válasza Mágus2 (#13103) üzenetére

feloman
(tag)

Teljesen gyári, függetlenül vette Euronicsben még áprilisban. Ez lett volna az első szoftver frissítés rajta. Semmilyen mókolás nem volt rajta.

felo

(#13105) bubus66 válasza feloman (#13100) üzenetére

bubus66
(PH! nagyúr)
LOGOUT blog

Szia! Újra indításnál se csinál semmit?

Kapcsold ki és a Hangerő fel + Bekapcsoló gomb együttes nyomása amíg a stock recovery be nem jön..

Ott csináld meg
wipe chache
wipe/data/factory reset
System reboot

Ebben az állapotban csak rossz build számú ROM-ot akar telepíteni a de a Reboot system nowra fel kellene állni a rendszernek..

Hol lett véve????

Ubi dolor ibi vigiles (Ahol a fájdalom ott segítség) A Tűzoltók nem hősök, mert a hősök mind hallottak. A Tűzoltó olyan ember, mint Te, csak képes oda adni az életét a Te életedért. https://androware.hu Huawei P10

(#13106) Jarod1 válasza feloman (#13100) üzenetére

Jarod1
(PH! addikt)
LOGOUT blog

lehet nem volt elég hely a sw letöltéséhez.micro sd van benne?

Nem igérek semmit..... de azt betartom..

(#13107) feloman válasza bubus66 (#13105) üzenetére

feloman
(tag)

Euronicsben vette. Köszi a leírást, este már ki is tudjuk próbálni :)

felo

(#13108) bubus66 válasza Mágus2 (#13103) üzenetére

bubus66
(PH! nagyúr)
LOGOUT blog

Mi köze van ennek a nyitott BL? Semmi.. gyerekek ha valakinek nem tiszta valami akkor inkább ne írjon semmit. Köszi :R.... Hiba próbálja még egyszer akkor se fog menni.

Ez nem megfelelő build akartak rá erőltetni

Ha a Reboot System now-ra nem indul el a bekapcsolóra se fog és akkor csak a factory reset segít..

Ha az sem akkor jön a Fastboot.

[ Szerkesztve ]

Ubi dolor ibi vigiles (Ahol a fájdalom ott segítség) A Tűzoltók nem hősök, mert a hősök mind hallottak. A Tűzoltó olyan ember, mint Te, csak képes oda adni az életét a Te életedért. https://androware.hu Huawei P10

(#13109) bubus66 válasza Jarod1 (#13106) üzenetére

bubus66
(PH! nagyúr)
LOGOUT blog

Ha nincs elég hely akkor el sem indul....

(#13110) bubus66 válasza feloman (#13107) üzenetére

bubus66
(PH! nagyúr)
LOGOUT blog

Azt azért még jó volna tudni, hogy milyen buildról szeretett volna frissíteni. Ha nem megy a factory reset után sem akkor keresetek meg privátba valamit kitalálunk.

(#13111) feloman válasza bubus66 (#13110) üzenetére

feloman
(tag)

Rendben, megkeresünk, nagyon szépen köszönöm!

felo

(#13112) adp

adp
(senior tag)

tudna valaki segíteni, hogy ezt hogy állítom vissza, kezdő droidosként nem vagyok valami tapasztalt... már egy 3/4-ed órája szórakozom vele de nem tudom, hogy kell.

szerk: közben megtaláltam (képet kiszedtem ne zavarjo feleslegesen azért nem látszik semmi)... :D

más: az akkuhasználatra amit fentebb kérdeztem tud valami valami programot? vagy esetleg alapból nem jelzi ki a tényleges használatot mint pl az ios

[ Szerkesztve ]

(#13113) Mágus2 válasza bubus66 (#13108) üzenetére

Mágus2
(Közösségépítő)

Ez nem megfelelő build akartak rá erőltetni

A telefon találta magának elvileg, már abból, amit leírt, hogy akarhat rosszat magára erőltetni? Nekem is akadt már meg így frissítés, és másodszorra lefutott, szóval én csak segíteni szeretnék, de nyilván nem értek hozzá, mert valaki úgy gondolja. :(((

[ Szerkesztve ]

(#13114) bubus66 válasza Mágus2 (#13113) üzenetére

bubus66
(PH! nagyúr)
LOGOUT blog

Feldobta a frissítés az lehet FF-es is? Különben a hivatalos OTA is félre tud menni, és hiába töltögeted le akkor se fog települni még nem csinálsz egy FR..

Nem mondta senki, hogy ne segíts de csak akkor ha 100% biztos vagy abban amit írsz.. Jó pár P8 Litet-P9 Litet hoztam vissza a halálból.. ha neked sikerült még a másnak nem biztos, hogy ugyan úgy sikerülni fog.

Mert ha OTA-n jött neki a frissítés akkor másodszor nem fogja letölteni, se telepíteni, amíg nem csinál egy FR-T.

Ha OTÁ-n jött neki és az a Bizonyos mappa az SD kártyán van akkor előfordulhat, hogy az FR után telepíti..

[ Szerkesztve ]

(#13115) bubus66 válasza bubus66 (#13114) üzenetére

bubus66
(PH! nagyúr)
LOGOUT blog

Majd meg látjuk, hogy mi volta gond..

(#13116) szemesi69 válasza adp (#13112) üzenetére

szemesi69
(őstag)

Kijelzi az akku használatot.
Telefonkezelő, hátralévő megnyit, ott mindent megtalálsz :)

Huawei P9 LITE, Huawei P8 LITE, Huawei P8, Samsung Galaxy A3 2016, Lenovo A328

(#13117) adp válasza szemesi69 (#13116) üzenetére

adp
(senior tag)

a tényleges használtara gondolok, amit asszem a kijelző időben mérnek applenél

(#13118) szemesi69 válasza adp (#13117) üzenetére

szemesi69
(őstag)

Az almát nem ismerem. méri a kijelzőidőt, már írtam hol keresd. Most nincs időm képeket feltenni, nem nehéz megtalálni.

Huawei P9 LITE, Huawei P8 LITE, Huawei P8, Samsung Galaxy A3 2016, Lenovo A328

(#13119) eFeMeR74 válasza eFeMeR74 (#13083) üzenetére

eFeMeR74
(senior tag)

Hát sajnos nem az akku. Valószínű alaplap hibás lesz.
Egyszer sikerűlt hálozat alatt az új akkuval életre kelteni és kiirta, hogy 100%, de amikor kihúztam a hálózatból egyből elszállt :(
Valaki esetleg tudja, hol és mennyiért lehet hozzájutni alaplaphoz. Hamár darabokra szedtem szeretném én életre kelteni a lehető legkevesebb költséggel. A szervízben 28.000 cserélnek alaplapot.

De lehet megunom és odaadom valami gurunak alkatrésznek új akkuval egy 20-asért csak a benne levő fényképeket varázsolja ki nekem

RKM MK36S W10-CC401BT-WDR4300-Redmi 1S-NSA310-Toshiba A300

(#13120) adp válasza eFeMeR74 (#13080) üzenetére

adp
(senior tag)

nem garis már?

(#13121) eFeMeR74 válasza adp (#13120) üzenetére

eFeMeR74
(senior tag)

Fogalmam sincs. Egy bécsi dokié volt akinek azt mondták kuka, mert beejtette a tengerbe (vízbe). Nem foglalkozik vele(már van új telefonja amibe vett microsd, hogy arra mentse neki a képeket) csak a belső tárhelyen lévő fényképeket sajnálja. Semilyen papírja nincs meg róla, de a telefonba a 2016.05.05 dátum van az akkuján pedig 2016-09-05. Az a baj, hogy én már szétszedtem, így valószínű gari már nincs rá :) Nagyon én sem akarok vele foglalkozni, bár a telefont nekem adta hátha tudok vele valamit kezdeni. Gondolom az alaplap cserénél minden adat veszik :)
Azt sajnálom, hogy amikor sikerült életre keltenem akkor miért húztam ki a hálózatból legalább lementhettem volna róla az adatokat. Annyit csináltam a menűben, hogy a német nyelvről átállítottam magyarra és mivel 100% irt kihúztam a hálózatból na akkor szállt el egyből és azóta sem sikerült ismét életet lehelni bele. Ha nincs benne az akku akkor szépen be is bootol, de ahogy ráteszed az akkut lefagy. Akku nélkül egy pill. simán feláll a rendszer.
Persze azt is hálózati 2A töltövel, mert a laptop usb portja kevés volt neki :)

RKM MK36S W10-CC401BT-WDR4300-Redmi 1S-NSA310-Toshiba A300

(#13122) adp válasza eFeMeR74 (#13121) üzenetére

adp
(senior tag)

a tengervíz valószínű szétcseszte az egészet, én fényképezővel jártam így, sőt az bele sem esett,csak egy kisebb hullám elkapta..nem a víz a baj, hanem a sós víz...

(#13123) adp válasza szemesi69 (#13118) üzenetére

adp
(senior tag)

Nalam ott csak a hasznalotot jelzi ami a feltoltes ota eltelt ido nem pedig a tenyleges hasznalat

(#13124) Matthewus válasza adp (#13123) üzenetére

Matthewus
(senior tag)

Beállításokban a keresőbe írd be, hogy Fogyasztási szint.

(#13125) adp

adp
(senior tag)

Nalam ez:

(#13126) Matthewus válasza adp (#13125) üzenetére

Matthewus
(senior tag)

Le kellene nyitni őket.

(#13127) adp válasza Matthewus (#13126) üzenetére

adp
(senior tag)

Lenyitottam mar es kiirja mi hany %ban hasznalja az akut...
De a kerdesem nem ez volt

[ Szerkesztve ]

(#13128) Matthewus válasza adp (#13127) üzenetére

Matthewus
(senior tag)

De kiírja az időt is, pl a képernyőnél, hogy mennyit volt bekapcsolva, csak rá kellene bökni.

Copyright © 2000-2017 PROHARDVER Informatikai Kft.