Hirdetés

2019. február 21., csütörtök

Gyorskeresés

(#2101) Nara19

Nara19
(senior tag)

Sziasztok!
Nekem Inviteles gépem van - még leírni is gyönyör- másfél hónapja.
Feleségem intézte délelőtt, meló után már ki is próbáltam. Az enyém wifis, én ezt akartam.
Az eredeti firmw van rajta, a képernyő lekapcs után is megy a zene.
Egyszer fagyott, pedig naponta 3-4 órát is nyúzom.
Üdv.

(#2102) Amarth

Amarth
(senior tag)

Honnan lehet megtudni,hogy mennyi adatot forgalmaztam a sim-mel?

X1 Tuzvihar

(#2103) Amarth válasza Amarth (#2102) üzenetére

Amarth
(senior tag)

Megoldva,tárgytalan.

X1 Tuzvihar

(#2104) bbrain

bbrain
(tag)

Mi is sokat nyúzzuk, eddig 1x volt fagyás 2 hét alatt...

Everything you read on the internet is true - Albert Einstein

(#2105) bucsupeti

bucsupeti
(senior tag)

A T-Home-os készülékek mellé adnak egy kupont amivel a Digitalstand.hu-n lehet újságokat vásárolni. A kliens viszont ami letölthető hozzá a marketről nem működik, sem a S7-en sem a Samsung Galaxy S-emen. Nem tudtok valami megoldást a problémára?

"Nem gond ha nem vágod a párologtatók bináris nyelvét..."

(#2106) gretzky77 válasza bbrain (#2104) üzenetére

gretzky77
(PH! addikt)

Èn is rengeteget hasznàlom de mèg nem volt fagyàs,sztem ennyi pènzèrt nincs jobb!Nekem t-s cèges mobilelöfizetès hosszabbitàs ès 5e ft volt ennèl nincs jobb ajànlat èn meg vagyok elégedve teljesen sztem nagyon korrekt kis gèp!

LG V30 Blue & Marshall Major II Bluetooth

(#2107) Tex válasza bakter24 (#2097) üzenetére

Tex
(senior tag)

Nem akarok kötődni, de én úgy tudom hogy az Invinél csak bérled, és ha lejár a két év akkor veheted meg x összegért.
Javítsatok ki ha nem így van.

"Amit akartok, hogy veletek tegyenek az emberek, ti is azt tegyétek velük." Máté (7:12)

(#2108) mkRoland válasza Tex (#2107) üzenetére

mkRoland
(senior tag)

Így igaz. 2 évig bérled havi 1000-ért, ami után egyszeri ~20 ezer forint környéki pénzösszegért megvásárolhatod. A Wifi-only 1-2 ezerrel olcsóbb, mint a 3G/HSPA-modemes, ha lejár a 2 év.
Viszont ami újdonság, az az, amit korábban Brea említett: nem egyösszegben kell kifizetni, hanem a 3. évet is alá kell írni.... Ha ez igaz, akkor engem is érdekel úgy!

[ Szerkesztve ]

(#2109) bakter24 válasza mkRoland (#2108) üzenetére

bakter24
(őstag)

Ez így van, mikor kötöttem, én is rákérdeztem direkt, hogy mi lesz a 2 év után, és azt mondta az ügyintéző, hogy 1: visszaadom a táblát, 2: plusz egy év, és utána pár forintért az enyim, 3: egy összegben avult értének megvehetem.

"Negyvenkettő - mondta Bölcs Elme végtelen méltósággal és hidegvérrel."

(#2110) mkRoland válasza bakter24 (#2109) üzenetére

mkRoland
(senior tag)

Közben én is rákérdeztem telefonon, nem hivatalos információ szerint ELŐRELÁTHATÓLAG valami tényleg jelképes összegért (értsd: 1000 alatt, valószínűleg egy darab százasért) megvehető, ha egy 3. évet is aláír velük az előfizető... 3 évig lesz internet-szolgáltatóm még!

[ Szerkesztve ]

(#2111) Khelben válasza mkRoland (#2110) üzenetére

Khelben
(Ármester)

Ez azért durva. A T meg hozzámvágta 9900ért, cserébe csak alá kellett írnom 2 évre az internetet. Persze nem tudom, invitelnél mennyi egy 15mb-es net csomag, lehet, hogy ott meg az invitelesek nyernek.

--- Szakmai kérdéseket a fórumban tegyél fel, ne privátban, köszönöm ---

(#2112) gretzky77 válasza Khelben (#2111) üzenetére

gretzky77
(PH! addikt)

Èn a T-töl megkaptam 4400ért és csak az elöfizetést kellett meghosszabitani 2évvel és mivel céges igy nem jelentett problémàt!

LG V30 Blue & Marshall Major II Bluetooth

(#2113) Jóatyám

Jóatyám
(újonc)

Sziasztok! Nekem 9 napra hozta meg a T. Ennyi idő elég volt átolvasni a fórumot.Tudom volt róla szó, de nekem nem egyértelmű válasz volt a problémára,ezért megismétlem:

Hogy lehet telepítei a progikat sd 2-re, mert minden progi a tabra települ, aztán áthelyezhető az sd-re, de nem ajánlja fel sehol az sd2-t. Az app2sd progi is csak belső áthelyezést támogat.Átrakható esetleg file manager-rel a belső Sd-ből a külsőbe?

(#2114) Tex válasza Jóatyám (#2113) üzenetére

Tex
(senior tag)

Üdv a klubban! :C
Én még nem foglalkoztam ezzel a kérdéssel, mert azért arra közel 2GB belső memóriára azért lehet pakolgatni. :K

Ellenben a gyári launchert lecseréltem és szerintem gyorsabb, és nem utolsó sorban nekem jobban tetszik:

"Amit akartok, hogy veletek tegyenek az emberek, ti is azt tegyétek velük." Máté (7:12)

(#2115) direwolf válasza Tex (#2114) üzenetére

direwolf
(őstag)

Jól néz ki! Neve?

4 wheels move the body, 2 wheels move the soul

(#2116) Tex válasza direwolf (#2115) üzenetére

Tex
(senior tag)

ADW Launcher EX.

(#2117) direwolf válasza Tex (#2116) üzenetére

direwolf
(őstag)

Köszi, ezt kipróbálom én is.

(#2118) rakloo

rakloo
(fanatikus tag)

Tegnap megjött a gép, kaptam hozzá 1GB mobilnetet, de nem igazán akar működni. Az APN nél szórakoztam,de semmi. Valaki le tudná írni sorról sorra,hogy neki mi van a T-mobile-os mobilnetnél? Előre is köszönöm. :R

555-SHOE

(#2119) napocska2 válasza rakloo (#2118) üzenetére

napocska2
(senior tag)

Mármint aktiváltattad a SIM kártyát és ennek ellenére nem működik? Az enyém mindent tudott magától, semmit sem kellett beállítani.

(#2120) rakloo válasza napocska2 (#2119) üzenetére

rakloo
(fanatikus tag)

Az aktiválásról nem sok mindent tudok, ez mit takar?

555-SHOE

(#2121) Skynet258 válasza rakloo (#2120) üzenetére

Skynet258
(PH! kedvence)

Benne van egy kis papír, olvasd el...

Android telefon/tablet/okosóra tesztek, játékok, programok, hírek: http://androtech.hu

(#2122) napocska2 válasza rakloo (#2120) üzenetére

napocska2
(senior tag)

A Dominó kártya mellett keress egy kis tájékoztatót, abban le van ìrva, hogy hova kell telefonálni. De eddig még senki sem írta itt, hogy telefonon tudták neki aktiválni, ezért be kell menni egy T-Pontba. Keress vissza, pár hete sok hsz. volt ebben a témában.

(#2123) rakloo válasza napocska2 (#2122) üzenetére

rakloo
(fanatikus tag)

A telefonban most mondták,hogy most épp nem tudják aktiválni, pedig nekem még ma kellene, és úgy,hogy nem az én nevemen van, meg hogy csak 17 vagyok, problémás lenne a mai nap aktiválni. Zseniális.

555-SHOE

(#2124) napocska2 válasza rakloo (#2123) üzenetére

napocska2
(senior tag)

Ha mindenképpen ma kell, akkor tégy egy kísérletet a T-Pontban. Az aktiválás nem feltétlen annak a nevére megy, aki a tabletet rendelte. Korhatárról nem tudok mit mondani, olvass utána vagy vigyél magaddal egy nagykorút a biztonság kedvéért.

(#2125) Plumpy válasza Tex (#2114) üzenetére

Plumpy
(fanatikus tag)

És ez eltünteti a felső tökfölösleges szürke sávot? Mármint a statusbart? Vagy a képernyőfotón az nem látszik, vagy ez nem i s a te gépedről képernyőfotó, hanem netről vadászott kép?

Plumpy - A kultúrbölény

(#2126) sagesz93 válasza Plumpy (#2125) üzenetére

sagesz93
(PH! addikt)

szinte az összes launcher el tudja tüntetni.
Nekem a launcher pro van fent, azt hiszem ez is el tudja, bár én nem tüntettem el.

(#2127) jarisz válasza HuaweiU8500 (#261) üzenetére

jarisz
(újonc)

Elolvastam 250 hsz-át, de nem világos, hogy ki tudom e váltani a 3G-s Inviteles változattal, a 7 éves Nokia telefonomat!!??
Természetesen a többi funkció/szolgáltatás is nagyon hasznos: Különösen az, hogy akár ágyban is olvashatok könyvet. :DDD
Az itt megszólalók szakmai szintjét kb 15-20% ban érem el, tehát elnézést, ha lámer kérdéseim lesznek. :W

(#2128) mercotio84

mercotio84
(újonc)

Sziasztok!

Elolvastam eddig az összes hszt-t! Szerencsére sokmindent megtudtam a készülékről, ezúton is köszönet :R
Viszont 1 kérdésem mégis lenne hozzátok: letöltöttem a Free Heroes2-őt, elindul 640*480-as felbontáson ami még nem is lenne probléma, de az irányítást nem tudom hogyan kell konfigurálni.. :F

Aki tud kérem segítsen mert nagy Heroes fan vagyok és szívesen játszanák vele a tableten! :)

(#2129) bakter24 válasza jarisz (#2127) üzenetére

bakter24
(őstag)

Ha megmondod, mire akarod használni, és a 7 éves nokiád milyen tulajdonságait akarod kiváltani, akkor megmondom, jó e ez neked.

"Negyvenkettő - mondta Bölcs Elme végtelen méltósággal és hidegvérrel."

(#2130) Tex válasza Plumpy (#2125) üzenetére

Tex
(senior tag)

Elolvastad amit írtam? Valószínű hogy a net televan olyan képekkel a slimről ahol Szeged van az időjárásba beállítva, és persze mai dátummal. :)
Igen ez a saját tabletem, és igen el van rejtve a státusz sor.

direwolf: a honeycomb téma vabln beállítva.

Egyébként azért az ADW-t használtam mert ez tabletra is optimalizált.

[ Szerkesztve ]

(#2131) Plumpy válasza Tex (#2130) üzenetére

Plumpy
(fanatikus tag)

Bocsi, nem is néztem az időjárást... :D

Azóta felraktam én is, elrejtettem a státussort, meg a dockot is, de ennél legalább ki lehet rakni az alkalmazások gombját külön. Mármint hogy az AppDrawert nyissa meg.
Viszont sajnos a statusbar mindig visszajön, ha megnyitok egy programot, egyedül Operában tudtam beállítani, hoyg rejtse el. De ennyi elég is... :D Köszi a tippet, a Launcher Pro le is került....

Plumpy - A kultúrbölény

(#2132) wasabi69 válasza rakloo (#2118) üzenetére

wasabi69
(újonc)

Nekem is azt mondták telefonba hogy fáradjak be a T-pontba aktiváltatni.Aztán mikor bementem a sim-et belerakták egy telefonba aztán vagy felhivták róla a 1777- et vagy egy sms-t küldtek róla ugyan oda és ezután már tudták is aktiválni.Szóval ha sürgösen kell akkor elöbb hivd a 1777- et a web kártyáról és utánna hívd a kis papiron megadott számot.Ez a szám a T honlapon is megvan a domino web aktiválás alatt.

(#2133) jarisz válasza bakter24 (#2129) üzenetére

jarisz
(újonc)

Ok, de inkább újat kérdeznék és talán ezzel le is zárhatom a telefon kérdést.
Gyakorlatilag az interneten fogok telefonálni és úgy váltom ki a jelenlegi telefonom funkcióit, sőt többet is tud Tablet a telónál.????
A telefont hívás-fogadásra használom, hacsak valaki szintén nem NETEN hív, mert akkor a tabletet célozza meg a hívása!! ?? :D

(#2134) bostone válasza jarisz (#2133) üzenetére

bostone
(őstag)

Ez nem telefon. Tablet. Kihangosítva vagy fülessel tudsz "beszélgetni". Skype és egyéb megoldásokra gondolsz? Legyen wifi a közelben.

(#2135) Koga777 válasza mercotio84 (#2128) üzenetére

Koga777
(tag)

Mit nem értesz az irányításon? Olyan, mintha csak egérrel kezelnéd a Heroes 2-t, ahova ráböksz, oda kattint az egérrel. Van Heroes 3 is a marketen: VCMI, ehhez sajnos kell az eredeti Heroes 3 vagy a Heroes 3: Shadow of Death. Ez utóbbit még nem próbáltam. Van még Baldurs' Gate is: GemRB , Baldur's Gate sorozat, Icewind Dale sorozat és a Planescape:Torment a játszható játékok, kell hozzá az eredeti játék (A Baldurs' Gate 2 Demo-val kirpóbálhatod), ezt sem próbáltam még ki.

[ Szerkesztve ]

Amit a közvélemény akar, azt „politikailag irreális”-nak szokás nevezni. Magyarra fordítva ez annyit tesz, hogy a hatalom és kiváltságok birtokosai ellene vannak.

(#2136) direwolf válasza Tex (#2130) üzenetére

direwolf
(őstag)

Ez tényleg használható darab. A freet tettem rá, ez is tud nagyjából mindent. Viszont azt nem tudod, hogy a statusbart meg lehet változtatni valahogy? A hárombetűs navigációban zavaró, hogy lemarad az alja mert vastagabb, mint az alap android bar.

(#2137) zagi8

zagi8
(újonc)

Ma lett meg a gép :D nagyon tetszik :) Milyen formátumu video fálj lehet rátenni ? mert az avit nem játssza le :(

(#2138) rakloo válasza napocska2 (#2124) üzenetére

rakloo
(fanatikus tag)

Nagyon kedves volt az emberke. Kêt katitintással aktiválták a T-pontban.
Köszönöm

555-SHOE

(#2139) ka64 válasza sagesz93 (#2126) üzenetére

ka64
(kvázi-tag)

Ha már a státusz bárnál járunk.
A gyáriban is el lehet tüntetni?

(#2140) bostone válasza zagi8 (#2137) üzenetére

bostone
(őstag)

Kismillió lejátszó található a marketen. Nálam a Rockplayer vált leleginkább. Sok formátumot ismer. Többek közt az avival is megbirkózik.

(#2141) StGabriel válasza zagi8 (#2137) üzenetére

StGabriel
(újonc)

Nekem a QQPlayer jön be, mert összeszedi a video fájlokat és nem kell keresgetni!

Vagyok, tehát gondolkodom!

(#2142) napocska2

napocska2
(senior tag)

Ma reggel bekapcsolás után nálam is jelentkezett a nem reagál a kijelző hiba. Este kikapcsoltam volna, de a kikapcsolás után a gombok világítottak és a kijelzőn is látszott némi fény. Nosza nem estem kétségbe, aksi ki-be és ment szunyókálni a töltőre. Aztán amikor reggel bekapcsoltam és kezdett magához térni, először megjelent az asztal szépen rendben, aztán hirtelen eltűnt minden bigyó, a háttér maradt és csak a feladatkezelőt lehetett előhívni meg a három gomb működött semmi más. :U Ezt még egyszer eljátszottuk, aztán megint lebontottam a hátulját, hogy kivegyem az aksit. Azóta szerencsére minden rendben, de volt néhány kellemetlen percem emiatt, hiába vagyok felkészülve az ilyen esetekre az általatok már közzétett tapasztalatok által. :)

rakloo (#2138): Örülök, hogy sikerült! :K

(#2143) rakloo válasza napocska2 (#2142) üzenetére

rakloo
(fanatikus tag)

Ez tegnap este velem is elofordult,de az elso akkus móka után megjavult.
Eddig nagyon rendben megy a gepezet, az akkuido is nagyon jo.
Valami billentyuzetet tudtok ajánlani, amiben van ekezetes karakter, és nagyobbak-magasabbak a gombok?

555-SHOE

(#2144) nbukta77

nbukta77
(PH! addikt)

hali. tervezem egy ilyen gép beszerzését.
kérdés? mennyire lehet telefonnak használni? nagyon nagy?
kijelző mennyire birja a karcokat?

Huawei mate 20pro, Ipad pro 11, Huawei watch gt classic, apple tv, iPod 6 gen, Airpods, Playstation 4 pro

(#2145) napocska2 válasza rakloo (#2143) üzenetére

napocska2
(senior tag)

Én az AnySoft tabletes kiosztását használom. Ugyan nem túl nagyok a gombok, de minden ékezetes és egyéb sűrűn használt billentyű egy helyen van. Bár elsőre elég furcsának tűnt, gyorsan megbarátkoztam vele.

(#2146) mercotio84 válasza Koga777 (#2135) üzenetére

mercotio84
(újonc)

Nem tudom úgy beállítani hogy 1 bökés 1 klikknek feleljen meg, sajnos hosszan kell nyomni és ez elég zavaró! :(( Érdekes hogy a Transpot Tycoon Deluxe-ot sikeresen beállítottam, a kijelző 1 notebook tapipadjaként működik :F
Köszönöm a tippet, a Heroes3-al még nem találkoztam, gyorsan töltöm is le! :K

(#2147) nbukta77 válasza nbukta77 (#2144) üzenetére

nbukta77
(PH! addikt)

erre valaki?

Huawei mate 20pro, Ipad pro 11, Huawei watch gt classic, apple tv, iPod 6 gen, Airpods, Playstation 4 pro

(#2148) wasabi69 válasza nbukta77 (#2147) üzenetére

wasabi69
(újonc)

Szerintem nem igazán szerencsés telefonként használni.Elég nagy és elég mókás az úton elökapni és telefonálni.Nem fér el a szivar zsebben.Autóban vagy iróasztal mellett bt-fülessel elmegy.De máshol?Én próbáltam bt nélkül de engem nagyon rosszul hallottak.A kijelzöre lehet venni fóliát a karcok ellen.

(#2149) AcélAgyar

AcélAgyar
(fanatikus tag)

Üdv mindenkinek!

Lenne egy elég fura kérdésem. :DDD Ez pedig a következő: USB ETHERNET adapterrel meglehet oldani, hogy vezetékes net legyen a tableten? Elvileg igen, csakhát az android 2.2 nem támogatja a USB Host / OTG funkciót.

(#2150) bucsupeti válasza wasabi69 (#2148) üzenetére

bucsupeti
(senior tag)

Karcok ellen fólia? Milyen fóliát találsz ami keményebb az üvegnél? Szóval a készüléken üveg lap helyezkedik el, ami köztudottan igen kemény anyag (gyémánttal lehet megkarcolni). Aki fóliát tesz rá az egyet biztosan elér, mégpedig azt hogy a tapintás érzékenységét rontja vele. Tudom vannak már igazán jó fóliák, de FELESLEGES mert nem karcolódik semennyire sem, még ha akarnád se tudnád megsérteni, max eltörni lehet. A fóliáról ennyit.

Billentyűzetnek én a Multiling keyboardot használom. Ezen a billentyűk méretét három félére lehet állítani és azon belül még lehet kérni hogy szélesebbek legyenek. Mivel a készülék elég széles ezért meg lehet azt is csinálni vele hogy a billentyűzetet szétválassza két részre hogy két hüvelykujjal kényelmesen lehessen gépelni. Ilyenkor középen egy numerikus billentyűzet jelenik meg ami szintén jó ötlet. Van hozzá magyar plugin.

Én lecseréltem a home-ot is mégpedig a GO launcher EX-et tettem fel. Valahol olvastam hogy ez gondot jelenthet, de nekem nincs vele semmi problémám. Már régen használom a telefonomon ezt a home-ot és nagyon bejött.

Időjárás widgetnek feltettem a Fancy widgetet. Hírolvasónak pedig a JustReadert használom. Zenelejátszásra a PowerAMP jött be nekem (beépített EQ stb).

Úgy vettem észre a bejegyzések alapján hogy sokaknak ez az első android alapú készüléke és ez okokz sok problémát, kérdést.
A készülék nekem nagyon bejött. Fotelban emailezni, ebéd közben újság helyett ezen olvasgatni a híroldalakat, e-könyvet olvasni rajta, gyereknek odaadni ha az autóban unatkozik hogy nézze rajta a tom és jerry-t, egy gyors játék a "királyi" helyen stb....

"Nem gond ha nem vágod a párologtatók bináris nyelvét..."

Copyright © 2000-2019 PROHARDVER Informatikai Kft.