Hirdetés

Új hozzászólás Aktív témák

  • gabi123

    senior tag

    Sziasztok!

    Adott egy olyan helyzet, hogy az LG G3 telefonomat nem tudja javítani az LG, kiállítana csereigazolást. A telefont használtan vettem hardveraprón, eredeti garancialevél megvan, számlamásolat van. A számla egy cégnévre szól, de én nem vagyok a cég alkalmazásában.

    Szükség van-e a számlamásolatra a csereigazolás beváltásához? Ha az LG az én nevemre állítja ki a csereigazolást, és be kell mutatni a számlát, abban az esetben ugye lenne egy ütközés... Ha viszont a cég nevére állíttatom ki, akkor megint csak kérdés, hogy jogosult vagyok-e beváltani, ha semmi közöm céghez...

    Ha elvileg elég csak a csereigazolás, akkor lehet-e abból gond, hogy a papír az én nevemre szól, de a telekom megnézi a garancialevélen lévő számlaszám alapján, hogy a számlát egy cégnévre állították ki?

    Mivel a csereigazolás fejében a G3-at ott kell hagyni az LG szervizben, nem lenne szerencsés, ha utána derülne ki, hogy a Telekomnál nem tudom beváltani, de közben a G3-at sem tudom visszakapni, mert már leadtam az LG-nek, aztán olyan bukóval jövök ki a dologból, hogy még telefonom se lesz...

    Ha valaki tud segíteni az ügyben, vagy van 100%-ig tuti infója, azt nagyon szívesen fogadom!

    Köszönettel:

    gabi123

    Forza Ferrari!

Új hozzászólás Aktív témák