Hirdetés

Új hozzászólás Aktív témák

  • lafaty80

    őstag

    válasz lafaty80 #30967 üzenetére

    Voltam bent, hát érdekes......

    Mivel ugye nem nagy összegről van szó, ezért a hölgyike saját maga indított egy visszafizetési "mizét"....
    Annyit mondott csak, hogy hát igen azért dobhatta ki a rendszer, mert 1 éven túl kértem a sim cserét. Itt mély levegőt vettem és elmondtam neki, hogy akkor kukkantson át a másik kollégához mert ő meg nem mondott semmi ilyesmit amikor megcsinálták a cserét. Meg hogy az ő figyelmét is elkerülte amit 1 perce mondtam, hogy június elején voltam sim-et cserélni, csak a számlán szerepel 07.30 (telefont 2012.07.19-én vettem). Vll vonogatás majd gyors billentyűzet csattogás és elindítva a kérelem saját hatáskörből?!? Ezek után már csak annyit kérdeztem, hogy kapok erről valami infót, mármint a kárelem elfogadásáról? "Persze, a következő számlán..." Itt tartunk 2013-ban????

    Aztán este felhívott a T-től egy hölgyike, hogy az egyik társkártyámon lejárt a hűség akarok-e valamit venni... annyit mondtam csak, hogy míg ez a dolog le nem zajlik, semmit. Erre kaptam egy sms-t a nevével és számával, hogy nyugodtan kereshetem őt, segít amiben tud.
    Szóval ez meglepett, ilyen van aranykártyásként? Mármint Személyi ügyfeles? :D

    Cuccaim: https://kit.co/lafaty

Új hozzászólás Aktív témák