Hirdetés

Új hozzászólás Aktív témák

  • jjeahh

    nagyúr

    válasz Stauffenberg #89184 üzenetére

    A legújabb pana, amit használtam, a g6 meg a gh4 volt, már azok sem olyan döglöttek, mint pl a gx1 g3, gh2, de még mindíg nagyon messze voltak attól amit én elvárnék. Ráadásul az összes pana amit eddig használtam, nagyon eltolták kékesbe az awb-t, a keresőben meg azt is mindíg manuálisan állítgatni, hát... nem egyszerű sőt nem is lehet normálisan belőni, szal marad a raw + lightroom.

    Lassú Víz: Nálam a mindennapi gép azt jelenti hogy túrázni, bringázni kell, máskor nem fotózok, max koncerteken, de arra elég nekem +1 fényerős fix. Szal nálam nincs olyan, hogy csak a tekerés a fő cél és olyankor nem igazán fotózok, kb az összes normális tájfotómat (is) tekerés közben lövöm.
    Szerintem az lesz, hogy veszek egy olyan Deuter vagy hasonló jól szellőző bringás hátizsákot és meglátjuk mennyire izzaszt... aztán meg egy olympus-t, mert az megfizethető áron minden igényemnek megfelel. Oszt reménykedek hogy a hátizsákban azért már csak nem megy tönkre a stabi a rázkódástól :D

    Fb: facebook.com/n.barni | Insta: instagram.com/n_barna/ | Strava: bit.ly/2HvMboG

Új hozzászólás Aktív témák