Hirdetés

Új hozzászólás Aktív témák

  • jjeahh

    nagyúr

    válasz eeXaa #51007 üzenetére

    persze, hogy van, de mind csak olyanok számára érdekes, akik ki is használják.. én a saját igényeimről írtam csak, nekem tökéletesen elég amit tud bármelyik ma kapható nagyobb szenzoros váz, amelyiken 5 gombnál meg 1 tárcsánál több van :DDD az egyedüli ficsőr amit hiányolok a gépemről az az evf :) sokat álmodoztam focus peakingről, meg pár pana g-s ficsőrről, stb., de a valóságban amikor ezeket a featureokat kipróbáltam végül egyik sem igazán hódította meg a szívemet...egy evf + egy legalább pana 16mp-es szenzor nekem több mint elég, mondjuk utóbbi már luxus, a régi 12mp mft szenzorral sem megyek amúgy sem iso400 fölé, max egy évben egyszer, és verőfényes napsütésben sem képelek már egy ideje, hogy a dinamika ne legyen elég. tudom, fél éve-éve pont ezekre panaszkodtam még, de azóta sokat tanultam, szvsz egy átlagos hobbifotós igényeiből sokat lefarag néha, ha megtanul fotózni :D (ezt most megint nem rád értem, hanem magamra :D )

    [ Szerkesztve ]

    Fb: facebook.com/n.barni | Insta: instagram.com/n_barna/ | Strava: bit.ly/2HvMboG

Új hozzászólás Aktív témák