Hirdetés

Új hozzászólás Aktív témák

  • .mf

    veterán

    válasz arn #44298 üzenetére

    Hahaha, szóval a 4 vázból és 4 obiból, amit hoztam, rajtam kívül már csak MrChris és ironikus módon a "főnepper", Studi tartott meg 1-1 db-ot? :DDD

    Nos elvittem egy körre a 6k-s AF-es makró-közgyűrűket. Laca múltkori rossz tapasztalatai után egy kicsit féltem, hogy lehet ezért ilyen olcsó, de szerencsére nem. A belseje fényeskés fekete műanyag, de mintha csavarmenet lenne, recésre esztergált, és nem láttam olyan képi hibákat, mint Laca. A bajonett (mindkét fele) fém. S méghozzá elég passzentos, nehéz obira, obiról fel- ill. leszedni. AF működik.
    Az egész cuccnak egyetlen gyenge pontja van: én :B Mivel még ismerkedtem vele, ezért elsőre zoomot dobtam rá, amiből szerintem a legélesebb most nálam (majd ha a 14-42-m is nálam lesz, jövő héten csinálok majd egy összehasonlítást, hogy biztosabban tudjam) a 12-32-es. A kettő gyűrű együtt marha nagy a nagyítás. A 32-es végén is szinte a frontlencséig bele kellett mászni. De még csak a kettő közül a nagyobbikkal is nehéz. Miután fókuszt fogott, tuti kimozdulok a fókusz síkjából. Vagy a szellő mozdítja arrébb a virágot, levelet. Földfelszíni virág? Nem játszósruhában voltam, hasalás helyett kihajtott hátsó LCD-t néztem, nézném, ha a napfényben látnék bármit is. Bogarakat esélyem se volt, ami nem bújt el előlem, az olyan gyorsan mászott, hogy követni sem tudtam. Tanulni kell ezt még :B

    Fotóim és kalandjaim a világ körül: https://www.facebook.com/fmartinphoto/

Új hozzászólás Aktív témák