Hirdetés

Új hozzászólás Aktív témák

  • ati3x

    senior tag

    válasz hegyimorc #41008 üzenetére

    Nálam az E-pl1 majdnem kihúzott 2 évet,, Most lett E-m5-öm, na ez is kihúz legalább 3 évet. Mer ugye ez a gép már jóval többet tud, mint amit én ki tudok használni... Ráadásul, most bocsánatot kell kérnem a régi e-pl1 től.. Mert ha tudom előre, hogy a sokat szidott AF-nek az elsö generációs M zuiko 14-42 az oka, akkor már rég kivágtam volna a kukába.. Mármint az obit.. Tehát akinek ilyen obi van, az legjobban akkor jár, ha köt rá egy követ, hogy legyen húzása (annyira műanyag) és dobja jó messzire!

    Ez az obi még az omd-ből is csiga AF-et képes kihozni.. A pl1 meg megtáltosodott a 12-50-től.. Csak pislogtam.. Nem is tudom mit gondolt, erről a kitobiról az olympus.. Kb annyira jó, hogy az emberrel megutáltassa az MFT-t.. No most jól kipanaszkodtam magam! :D Visszatérve, az omd-hez az tervezem vagy a 12-35 vagy az uj 12-42 palacsintát.. Meg a 45/1.8, de azt hisze ez lesz az első.. Meg majd vagy a 25/1.4-et, vagy az új 25/1.8-at mert várakozásom szerint az új 25/1.8 valamennyire lenyomja az árát a használt piacon.. És ennyivel már boldog is leszek...

    [ Szerkesztve ]

Új hozzászólás Aktív témák