- Okosóra és okoskiegészítő topik
- Samsung Galaxy S24 Ultra - ha működik, ne változtass!
- Honor Magic V5 - méret a kamera mögött
- Samsung Galaxy S23 Ultra - non plus ultra
- Samsung Galaxy S23 és S23+ - ami belül van, az számít igazán
- Ne felejtsd el a páncélt lemeríteni!
- Samsung Galaxy A52s 5G - jó S-tehetség
- Egy óra, két rendszer
- Megfizethető lett a Samsung új AI fülese
- Motorola G86 - majdnem Edge
-
Mobilarena
Linux kezdőknek - érdemes beleolvasni, mielőtt kérdezel
Új hozzászólás Aktív témák
-
.-Cs0SzA-.
aktív tag
nincs ezzel a géppel semmi egyéb gond, csak most h beszart a odd, meg ez a kis vinyó bug, de a vinyót kicserélni igazából nem akarom (ide vinyó,ddr1ram, szal már kissé elavult a cucc, és minden kib. drága hozzá)
Az, hogy a fedora miért halt meg 3x is telepítés közben (eddig egyszer se történt ilyen) szerintem csak az odd miatt lehetet, mert egy ugyanilyen cuccból tettem át a meghajtót, és már abban is szarakodik (jóféle matshita cucc
) , de legalább az még olvas.a ramok a gépben tökéletesek. igazából miden fasza volt win alatt, ahhoz képest h csak 1.4 mobile celeron, hasított mint az állat 1.2gb rammal. csakhát kellett nekem a pingvin és a vele járó agyfájás...
Partícionálásra esetleg vmi javaslat? az, hogy a gparted nem kezeli, az már nagy gáz?
Eddig ez a 4. fedora rajta, az előző 3 ból legalább 2-t úgy sikerült elbasznom, (igaz akkor nem csak 1 ext3 part.volt) hogy az ismeretlen filerendszer miatt piszkálhatatlan partíciót megformáztam.
jövőhéten bepróbálkozok egy partition magickel (bár a hiányzó/szar part.tábla lehet nem javul meg magától)de addig is kéne valami megoldás.
gpart nevű cucc elvileg arra hivatott, hogy kijavítsa a partíciós tábla hibáit, de sajnos sehogyse tudok rájönni mit is kéne vele csinálnom.Más:
Ha valami problémát nem tudok megoldani, az esetek 70% ban ubuntu, vagy más diszhez találok csak leírást. És van pár dolog, ami gyakran van bennük, és én sehogysenem tudom hogy kéne megoldani fedora alól.
pl: valahogy muszáj lenne már hozzáférni az ipodomhoz, viszont ez egy touch, ahol már a filerendszert nemigazán peszkálhatod usb-n keresztül. win-en van rá lehetőség egy total commander pluginnel,illetve ssh-n keresztül.
ehhez fel kéne tennem pár dolgot, de a repokkal még hadilábon állok teljesen.A third party source provides the ipod convenience package needed to properly mount and unmount an iPhone or iPod Touch, and for gtkpod users, a newer gtkpod that's required for the iPhone and iPod Touch.
1.
Open up Synaptic Package Manager
2.
Click Settings → Repositories → Third Party Software. Click Add and use this as the APT line: deb http://ppa.launchpad.net/ipod-touch/ubuntu gutsy main
3.
Close Settings and Click Reload
4.
Find and install ipod-convenience.
5.
Find and install gtkpod. When asked, enter the IP address of your iPod Touch or iPhone that you selected earlier.Ha jól értelmezem, egy uj repot kell felvenni és onnan feltenni 2 cuccot. na én ezt hogy tudom megcsinálni?
deb http://ppa.launchpad.net/ipod-touch/ubuntu gutsy main
a félkövér részeket nem tudom hogy miket jelenthetnek, ha a yumnak hozzáadnám ezt a repot így :http://ppa.launchpad.net/ipod-touch/ubuntu az jó lenne?
Új hozzászólás Aktív témák
A topik célja: Segítségnyújtás a Linux disztribúciókkal még csak ismerkedők számára. A szerveres kérdések nem ebbe a topicba tartoznak.
Kérdés előtt olvasd el a topik összefoglalóját!
Haladó Linuxos kérdések topikja.
Linux felhasználók OFF topikja
Milyen program ami... [link]
Shell script kérdésekkel látogassatok el a topikjába
- Vélemény Ubuntu 20.04 LTS
- Vélemény Linux Mint Debian Edition 4
- Tudástár MX-Linux 19
- Bemutató Linux a mindennapokban: Manjaro KDE
- Bemutató Linux a mindennapokban
- Hír Zöld utat adott a nyílt forráskódú Linux meghajtóknak az NVIDIA
- Hír A Steam Play hozza el a Windowsra írt játékokat Linuxra
- Hír Hova jut a világ? Linuxot kínál a Windows Store!
- A Battlefield 6-tal tenné vonzóbbá Core CPU-it és Arc GPU-it az Intel
- SSD kibeszélő
- A lemondást javasolja az Intel vezetőjének Donald Trump
- YouTube
- Helldivers 2 (PC, PS5)
- Kertészet, mezőgazdaság topik
- Windows 11
- Milyen NAS-t vegyek?
- Metal topik
- Gamescom 2025 - Az összes bejelentés egy helyen
- További aktív témák...
- Bomba ár! Dell Latitude E5430 - i5-3GEN I 4GB I 128SSD I HDMI I 14" HD I Cam I W10 I Gari!
- Fujitsu LIFEBOOK E449 i5-8250U 8GB 256GB 14" FHD 1 év garancia
- HP 15 Pavilion FHD LED Matt Ryzen5 5500U 4.0Ghz 8GB RAM 256GB SSD Radeon RX Vega7 Win11 Garancia
- Intel Core i5 3470 confidential Ivy bridge Quad Core
- BESZÁMÍTÁS! ASUS Z390 i7 9700 32GB DDR4 240GB SSD 1TB HDD RTX 2070 Super 8GB NZXT H510 ADATA 600W
Állásajánlatok
Cég: FOTC
Város: Budapest

) , de legalább az még olvas.a ramok a gépben tökéletesek. igazából miden fasza volt win alatt, ahhoz képest h csak 1.4 mobile celeron, hasított mint az állat 1.2gb rammal. csakhát kellett nekem a pingvin és a vele járó agyfájás...
CPT.Pirk
