Hirdetés

Hirdetés

Új hozzászólás Aktív témák

  • vasi89

    addikt

    iphone 6 korzsak azért más volt, ott még nem volt netes rendelés, akkor valahogy érthetőbb volt hogyha valaki pár %al többet ad h ne kelljen anpokat sorban állni. De most előrendelés volt, előre tudhatóan, hogy kevés telefon lesz. Plusz az iphone 6 óta rengeteget vesztett a prezstizséből az iphone, most az ios-en kívül miben jobb a konkurenciánál? Egy cikk sem tudta megerősíteni h ennyivel jobb lenne, ezek az idők elmúltak. Az andorid teljesen élhető platform lett. Többször is írtam h ezzel a mentalitással amit az apple képvisel én már nem tudok azonosulni, tudom ez az én egyéni bajom de véleményt lehet írni.

    @galaxys80: nem tudom eldönteni h csak trollkodsz e vagy komolyan írod ezeket :DDD de, ha az hogy itt a fórumozók 80%a panaszkodik az ios 11re nem mérvadó akkor az a 10 ember aki előrendelt innen X-et sem lesz hálistennek mérvadó. Nem az baj h drága a telefon hanem h konkrétan a huawei mate 10et megkapod iphone 8 árban és tökmindegy h android a csúcszsuper totálfelesleges faceid kivételével mindent tud amit mondjuk az X is. Ha kérdezné valaki azért nem váltok arra mert túl nagy de amint váltani fogok többet nem írok ide. Én elfogadom h van itt pár ember aki nagyon szereti a márkát és bármit csinál az apple őket nem érdekli emrt követi őket de józan ésszel gondolkodva egyre nagyobb gáz az egész.

Új hozzászólás Aktív témák