Hirdetés

Új hozzászólás Aktív témák

  • radamsky

    senior tag

    hmm

    2 problémával küzdök és nem tudok rájönni mi a baj

    T400-as a gépecske és visszatérő probléma és már boszant

    ujratelepitem a gépet, rácsatlakozom az otthoni routerre és szépen megy az internet, meg ugye elérem a hálozati meghajtokat, másolgatok, stb stb. tehát minden ok

    egy idő után ha rácsatlakozom az otthoni hálora, szakadozik az internet, megállogat, nem tölt rendesen, de ...
    ha pl hálozaton másolok mondjuk egy 4 gigás file-t akkor megy az internet mint az atom, azaz minden ok. ahogy vége a másolásnak ujra elkezd ugymond lassulni
    csak ugy tudok nettezni ha a háttérbe folyamatosan másolok valamit. pl a lenovo update is megáll, aztán másolok valamit akkor meg megy tovább, ha vége a másolásnak megint megáll , de ugyanez igaz a nettel is

    Egyszerüen unom már hogy ujra kell telepiteni az egész gépet

    Már leszedtem minden lenovo cuccot és drivert ujratelepitettem, de ua. a helyzett

    A másik
    akarom használni a gps-t ericcson ugye a lelkem és egyszerüen nem találja a sim kártyát, egyik naprol a másikra nem müködik a gps, aztán egyszer elindul , de most már napok ota nem tudok életett lehelni bele
    ugyanez igaz a mobil nettel
    Hiába irom jol a pin kodott kiirja hogy a pin kod nem megfelelő, a pin kártyát beteszem a telefonba ott meg jo a kod

    boszanto hibák, mert amire akarom használni a gépet nem tudom

    valakinek ötlete nincsen?? természetesen a drivert a lenovo programjával már ujratelepitettem, de nem tudom mi a baj
    heteket használtam a Gps-t most meg .....

    nem tud meggyözni a t400-as hogy jo vétel volt, kicsit szenvedös pár dolog mostanába

Új hozzászólás Aktív témák