Hirdetés

Hirdetés

Aktív témák

  • Zollee

    tag

    Hello!

    Gép felújítás előtt állok. Egy i5 750-em van 4GB 1600-as rammal (húzás nélkül, alap órajelen minden, tehát a memória így csak 1333-on megy) plusz 1x 1TB F3-as Samsung winyó.
    Ehhez szeretnék venni még memóriát, 12 GB-ig gondoltam bővíteni egy 8 GB-os kit berakásával. Ezen felül szeretnék egy SSD-t is bele, csak tanácstalan vagyok, hogy milyet, mekkorát és melyik sebesség az ami mérvadó az én esetemben. Láttam mindenféle szekvenciális és hasonló adatokat is, ami annyira nekem nem mond sokat..
    Lényegében grafikai dolgokra használom a gépet, tehát Adobe szoftverek (Photoshop, Illustrator, InDesign, Acrobat) és pár kevésbé ismert, képfeldolgozó szoftver. A fájlok nagysága változó, 50-800 MB-ig bármi előfordulhat attól függően hogy szórólap vagy kirakat design kell. Nem nedvesedek a 20 mp-es rendszerbetöltésre és hasonlókra, kizárólag a munka meggyorsítása lenne a cél.

    Tudnátok valami(ke)t ajánlani a leírtak fényében? A keret olyan 30-40K-ig terjedne.

    Előre is köszönök minden segítséget. :))

    A legügyesebb állat az ürge, hiszen búzával teli pofazacskóval is képes repülni, miközben egy baglyot egyensúlyoz a hátán.

Aktív témák