- Milyen okostelefont vegyek?
- Nem fogy a Galaxy S25 Edge?
- iPhone topik
- Samsung Galaxy S25 Ultra - titán keret, acélos teljesítmény
- Samsung Galaxy S24+ - a személyi asszisztens
- Google Pixel topik
- A Galaxy Z Fold7, minden színben és oldalról
- Samsung Galaxy A54 - türelemjáték
- Google Pixel 8 Pro - mestersége(s) az intelligencia
- Samsung Galaxy S24 Ultra - ha működik, ne változtass!
-
Mobilarena
Pár hasznos infó érhető el az összefoglalót megnyitvaˇ
****CS:GO OFF TOPIC****
[PH!] Steam Group | Facebook
Ha szeretnél jönni 10-es mixre,discordon jelezd
|PH CSGO Discord | Discord beállítási útmutató |
Láda Drop útmutató| Major infó
Új hozzászólás Aktív témák
-
szebe
addikt
válasz
he7edik. #51665 üzenetére
Ha BP felől érkezel, a Tesco-s körforgalom után az első lehetőség balra. Google maps-en is fentvan így, hogy "ICL Infinity Csarnok Lan".
Egyébként ja, egy régi gyárépület.
Szerintem Vác a probléma, nem is a gyárépület (de, az is). Pont olyan távolságra van, hogy néző "csak úgy" nem jön el. Szinte csak a játékosok vannak.
-
szebe
addikt
válasz
he7edik. #50352 üzenetére
Nem szoktam szeretni a podcastokat, de őket valamiért mégis mindig megnézem/meghallgatom. Valószínű ebben közrejátszik az is, hogy egészen értelmes beszélgetés szokott mellette zajlani a cseten (kivéve a múltkorit, amikor valaki váltig állította, hogy a 128 tick semmivel sem jobb mint a 64
).
-
dugo_
veterán
válasz
he7edik. #49149 üzenetére
Dettó, bár én végre valahára a fasz jó oldalára kerültem és nálunk volt egy wh-s senki, aki carryzte a meccsünket 40 bombával ma hajnalban. Én már csak kínomban nevetgéltem, annyira szürreális volt a gyerek.
Kíváncsi vagyok mekkora mínusz lesz, ha megkapja a bant.
Ugyanitt DMG-ből indulva közelebb vagyok a Silverhez, mint a decemberi rangomhoz. Segáz, hogy ilyen alacsonyan még az állítólag könnyítés elején se voltam...
Ami külön vicces, hogy már a csapatok rangelosztását se nézi a rendszer. DMG-LEM meccset buktunk premade-del, én voltam a legalacsonyabb kakukktojás MG1-ként és persze, hogy csak nekem jön a derank, kész vicc. Régebben ugye legalább annyi megvolt, hogy nagyobb rangtól nem szégyen kikapni, alig mínuszolt. -
GabN73
addikt
-
NyxNyxNyx
addikt
válasz
he7edik. #48958 üzenetére
A gamer A4 tech egereken van ilyen gomb amit ha megnyomsz, akkor 3-at kattint gyorsan (meg pár nemgamer egeren ugyanez van, csak 2 kattintással ami talán az időseknek hasznos ha egy ikonról akarnak megnyitni valamit).
Mikor még CoD 4-et toltam, akkor volt olyan egerem, de a görgővel lövés sokkal gyorsabb volt. (jó, mondjuk az konkrétan beteg volt Deagle-lel és félautomata sniperekkel) Az egér maga egy hulladék volt. -
kristof_
tag
-
bager13
aktív tag
-
Dilikutya
félisten
válasz
he7edik. #48506 üzenetére
Játszottam este 2 party-t. Nem indítottam el vagy egy éve, nem is vagyok nagy FPS játékos, 1,99€-ért vettem a Steam-en 2 éve a Winter Sale-en, annyiért nem hagytam ki. Élvezhető ez a játék? 5 éves plecsnis játékosok lőttek le, az utolsó játszmából ki is dobott a csapat, mert nem játszottam valami profin, első-másodikként lőttek le, és a bankban épp bombát hatástalanítottam volna, amikor megint lelőttek, erre a csapat kirakott. Nincs olyan, hogy szintek szerint rakja össze a játékosokat? 1. szintűként nem sok értelme van játszanom 20+ szintűek ellen.
-
SQX_Barto
addikt
válasz
he7edik. #44280 üzenetére
Mindenképp olyant vegyél, amelyik tetszik.
Én a használt fegyvereimre mindre vettem olyan skint, ami tetszett és hajlandó voltam kifizetni az árát. A legdrágább 7€ körül volt, de a nagy része 1€ alatt volt. Egyedül famasra nincs skinem, de valahogy nem is hiányzik. Párra tettem matricát is. Kés skinem nincs, mert egy Photoshop szökevényre nem vagyok hajlandó kiadni annyi pénzt. A több száz eurós awp és egyéb skinekre meg csak fogom a fejem, hogy normális? De mindenkinek szíve joga, mire költ.#olivver: az ízlés kérdése, kinek mi a szép, maximum vannak skinek, amik többeknek tetszik. A Vulcan speciell nekem tetszik de az a Rebel nem, awp dragon lore nekem bűn ronda és akkor se használnám, ha fizetnének érte.
-
-
MurdR
veterán
válasz
he7edik. #43623 üzenetére
Én kértem fel gtamate2-t, hogy vegye át a topicot tőlem.
Sok mindennel foglalkozok itt a Prohardveren, az összefoglaló naprakészen tartását nem tudnám már kivitelezni, és az szinte egyenlő a nullával jelenleg, van vele munka rendesen.
Máténak pedig van hozzá affinitása.
De nem megyek sehova, a szememet rajtatok fogom tartani, ha elszabadulnak az indulatok, akkor intézkedek -
Szajo
őstag
válasz
he7edik. #43561 üzenetére
Én az az ember vagyok aki mindenkire azt mondja, hogy csaló aki megöl persze csak idegemben.
De néha tényleg furcsa amikor 5 6 körig A ra mentek aztan B-n elbújok egy teljesen független (tehát hogy kb a hülye se nézne be oda) helyre és a forma már prefirevel jön be rám... na ekkor nem hiszem el,hogy most pont be makkolta és volt már párszor ilyen... én is benézegetek helyekre de azért nem lövök mindenhova egy sorozazot. -
Vanir
veterán
válasz
he7edik. #43561 üzenetére
Akarsz róla mesélni?
Tegnapi meccsen 29-et lőttem, míg az egyik csapattársam 40-et és 13-16 lett a vége az ellenfél javára, mert náluk az első srác úgy gondolta, hogy akkor a flash, füst és fal az nonegzisztenciális innentől kezdve.
babicsbalu: ennyi
freaghill: a kollega egy viccet írt mellesleg
Mellesleg nem laknék magammal, mikor így néha utólagosan rágondolok a hangerőre amivel küldeni szoktam a toxicitást a mikrofonon át.
-
Aakos
csendes tag
válasz
he7edik. #43238 üzenetére
Olyan rettentő sok tapasztalatom nincsen, viszont az én megfigyelésem alapján kategóriaváltásokat nehéz meglépni. Én nova 2-ben kezdtem anno, és a 11. win-nél azonnal rakott 3-ba, majd 1-2 win után 4-be. Viszont nova 4-ből elég sokat kellett nyerni mire felléptem kalába.
Itt korábbi hozzászólások alapján még kiderül, hogy silver elite-ből fellépni nova 1-be nehezebb, illetve sheriff -> sas lépés ilyen.
Nem feltétlen azért mert ott már annyival jobbak, egyszerűen a rendszer talán azt figyeli, hogy konstansan hozod-e az új kategória alját, és ráhagyással enged át.
(Persze amit írtam mind feltételezés és némi tapasztalat. Lehet egyáltalán nem így van.)
-
rumos XIII
aktív tag
válasz
he7edik. #42882 üzenetére
Félóramúlvaitt Szerbek ellen játszanak
Új hozzászólás Aktív témák
Hirdetés
- Tudástár Counter-Strike: Global Offensive
- Debrecen és környéke adok-veszek-beszélgetek
- Milyen billentyűzetet vegyek?
- EAFC 25
- Milyen okostelefont vegyek?
- Fortnite - Battle Royale & Save the World (PC, XO, PS4, Switch, Mobil)
- Metal topik
- Sütés, főzés és konyhai praktikák
- Kodi és kiegészítői magyar nyelvű online tartalmakhoz (Linux, Windows)
- AMD vs. INTEL vs. NVIDIA
- Bambu Lab 3D nyomtatók
- További aktív témák...
- Új MSI KATANA 17 Gamer Tervező Laptop 17,3" -35% i7-13620H 10Mag 16/1TB RTX 4060 8GB FHD 144Hz
- Apple Iphone 13 128gb csillagfény színű OLCSÓN . Csere/beszámítás
- OnePlus Pad 2 + OnePlus Pad 2 billentyűzet + Extrák
- AKCIÓ!!! GAMER PC: Új i5-14400F +RTX 4060/5060/4070/5070 +Új 16-64GB DDR4! GAR/SZÁMLA! 50 FÉLE HÁZ!
- HP EliteBook 855 G8, 15,6" FHD, Ryzen5 PRO 5650U CPU, 16GB DDR4, 256GB SSD, WIN 11, ( olvasd végig )
- Creative Sound BlasterX G5 (70SB170000000) (Sound Blaster) (DAC)
- ÁRGARANCIA!Épített KomPhone i9 14900KF 32/64GB RAM RX 9070 XT 16GB GAMER PC termékbeszámítással
- Fotós felszerelés - Stúdió lámpa / Softbox / Vaku
- Felújított számítógépek/merevlemezek Számlával, garanciával! Ingyen Foxpost!
- HATALMAS AKCIÓK / MICROSOFT WINDOWS 10,11 / OFFICE 16,19,21,24 / VÍRUS,VPN VÉDELEM / SZÁMLA / 0-24
Állásajánlatok
Cég: Promenade Publishing House Kft.
Város: Budapest
Cég: CAMERA-PRO Hungary Kft
Város: Budapest