- Okosóra és okoskiegészítő topik
- Mobil flották
- Xiaomi 15T - reakció nélkül nincs egyensúly
- Apple Watch
- A ZTE sem maradt adós csúcstelefonnal
- A Galaxy S26-tal együtt késik a One UI 8.5
- Szakított a OnePlus és a Hasselblad
- Xiaomi 13 - felnőni nehéz
- Nincs több titok: íme, a Samsung Galaxy TriFold!
- Google Pixel topik
-
Mobilarena
Először is megkérünk minden kedves kollégát, hogy kérdés előtt a téma összefoglalót olvassa el.
Új hozzászólás Aktív témák
-
v-man
őstag
hali,
másfél éve vettem és használok megelégedéssel egy Star Q9000 nevű dualos kínai telót, 1/4 GB-os.ahogy kaptam minidealtől, úgy használom, csak letiltottam a kínai progikat rajta.
sajnos mostanra viszont a memória megtelt és nem bírok semmit frissíteni v újat letölteni, mert folyton jön a "nincs elég hely az eszközön"
amit tudtam már megtettem:
- minden olyan általam felrakott progit töröltem, amit nem használok már
- a maradók közül amit csak lehet, átraktam az sd-kártyára
- app cache clean-nel kiürítem a cache-tezek a lépések eddig (az utóbb 3-4 hónapban volt rá szükség) mindig segítettek, de már nem megoldás ez sem.
olvastam, hogy egy bizonyos tombstone mappához kellene hozzáférni a probléma orvoslásához, de ahhoz viszont rootolás kell. sajnos az eredeti állapotról nincs mentésem sem.
elolvastam az összefoglalóban lévő rootolási leírásokat, amik már a teló vásárlásakor is elvették az egésztől a kedvem
, ha mégis megpróbálkozok azzal a Cappa által leírt módszerrel, mennyire biztos, hogy megoldódik a memória/tárhely problémám?mivel nincs eredeti állapotról mentésem, komoly a veszélye a téglásodásnak ha csak rootolom, de semmi egyéb módosítást (rom-csere vagy akármi más) nem végzek az eszközön?
nekem egyedül annyi kellene h a fent lévő programokat frissíteni tudjam és esetleg újabbakat rátenni, azaz normálisan tudjak használni a telót, ahogy eddig.köszönöm a segítséget előre is!

Új hozzászólás Aktív témák
- Luck Dragon: Asszociációs játék. :)
- Letisztult külsejű és helytakarékos MSI VGA az NVIDIA Blackwell platformon
- Audi, Cupra, Seat, Skoda, Volkswagen topik
- Milyen széket vegyek?
- Battlefield 6
- Kedvenc zene a mai napra
- Óra topik
- Társasjáték topic
- Fujifilm X
- GoodSpeed: Kell e manapság egérpad vagy sem?
- További aktív témák...
- Apple Iphone XR - A2105 6.1" Fekete - 64GO - GSM IOS, 18.7
- Apple iPhone 15 Pro 128GB, Kártyafüggetlen, 1 Év Garanciával
- Nothing Phone (3A) 5G 256GB + ajándék Nothing okosóra
- Apple iPhone 15 Pro Max 256GB Újszerű,Kártyafüggetlen,Dobozos,Tartozékaival! 1 Év Garanciával!
- Apple iPhone 15 Pro 128GB 100% Akku,Újszerű Kártyafüggetlen,Dobozos,Tartozékaival! 1 Év Garanciával!
- Keresek Xbox Series S / Series X / Playstation 5 konzolokat
- iPhone XR 64GB Black -1 ÉV GARANCIA - Kártyafüggetlen, MS3115
- Dell USB-C dokkolók: (K20A) WD19/ WD19S/ WD19DC + 130W, 180W, 240W töltők
- BESZÁMÍTÁS! Asus H370 i5 9600K 16GB DDR4 512GB SSD RX 5700XT 8GB Rampage SHIVA CHIEFTEC 700W
- HIBÁTLAN iPhone 13 Pro 128GB Alphine Green -1 ÉV GARANCIA - Kártyafüggetlen, MS3024, 91% Akkumulátor
Állásajánlatok
Cég: PCMENTOR SZERVIZ KFT.
Város: Budapest
Cég: NetGo.hu Kft.
Város: Gödöllő

, ha mégis megpróbálkozok azzal a Cappa által leírt módszerrel, mennyire biztos, hogy megoldódik a memória/tárhely problémám?


