Hirdetés

Új hozzászólás Aktív témák

  • tybsen

    addikt

    válasz boken #6520 üzenetére

    Nekem volt 4x-em, nem szerettem. Bar gyors, de néha Megakadt. Az USB töltő résznél rossz volt a festés, de ez lehet, h tipushiba, mert egyeseknek lepattogzott a krom. Nekem csak elkezdődött volna, de eladtam. Alapvetoen nem szerettem, hamar el is adtam. Az akksi teljesen rapszodikusan mukodott, de olvass utana a tapasztalataimnak a 4x topikban. Meg ugye az LG nem nagyon frissít, rossz a kommunikáció, stb. Én megutaltam nagyon. Böngésző akadozott Galaxy nexushoz kepest. Viszont L820 utan visszaemklekezve sokkal jobb a kijelzo felbontasa es a rendszer szamomra l valahogy szimpatikusabb. Én a helyedben ha android, akkor csak nexus vagy nexus 4. L820-at meg ugy egyebkent is wp telefont én nem vennék tobbet, bar tenyleg van sok sok pozitív oldala a rendszernek, de ez a bizonytalanság-érzés aaz értesítések furcsa működése miatt a mindennapokban eleg nyugtalanító. Bar most mar mukodik a whatsapp normálisan, de engem zavar, hogy ha ranezek a telefonra, nem látszik egyből, hogy volt valami, hanem tobb ikont kell végignézni, hogy van-e valami ertesites illetve van-e valami újdonság valamelyik live tile-on. Lehet, h csak megszokás kerdese, de android utan eleg fura es nekem egy hónap alatt nem sikerult megszokni, mert egyaltalan nem praktikus ez igy. En a jelenlegi tapasztalatokkal inkabb LG4x-et vennem az altalad irt két készülék közül, de csak a rendszer miatt.

Új hozzászólás Aktív témák