Hirdetés

Hirdetés

Új hozzászólás Aktív témák

  • eszgabor

    aktív tag

    Pár kérdés és érdekesség.
    Mit csinál a telefon, amikor csatlakoztatott wifi ellenére a mobilnetet piszkálja?


    A böngésző lefagyása utáni érdekes helyzet:

    És volt szó a memória nem elegendő mennyiségéről:

    Honnan vehetett egy olyan dátumot a telefon a fénykép nevéhez, ami nem aznapi?
    Készítettem 8 db képet 2014.10.26 dátummal, majd odaadtam az egyik családtagnak a telefont, hogy fényképezzen vele ő is, de mivel még csak most ismerkedik az okostelefonokkal, ezért véletlenül rajta felejtette az ujját a bekapcsoló gombon és jött, hogy elment a kamerakép. Megnéztem és a "húzza lefelé a kikapcsoláshoz" felirat volt a képernyőn. Vissza gombbal kiléptem (tehát nem állítottam le a telefont) és visszaadtam neki fényképezésre.
    Amiket készített vele még 7 képet, azoknak a dátuma 2014.09.03 lett. Alig találtam meg őket a képek között. (sokat kellett visszatekernem mire meglettek)
    Ezt a dátumot vajon honnan szedte a telefon? Utolsó gyári beállítások visszaállítása? Utolsó szoftverfrissítés dátuma? Random? Pár óra múlva fényképeztem vele újra, addigra már újra az aznapi dátumnak megfelelő fájlneveket adott.

    [ Szerkesztve ]

    Van élet a Dokumentumok mappán kívül is...

Új hozzászólás Aktív témák