Hirdetés
- iPhone topik
- Samsung Galaxy S25 - végre van kicsi!
- Xiaomi 15T Pro - a téma nincs lezárva
- Google Pixel topik
- Apple Watch Ultra - első nekifutás
- Feltűnt az Xperia 1 VIII és 10 VIII az IMEI adatbázisban
- Külföldi prepaid SIM-ek itthon
- Szívós, szép és kitartó az új OnePlus óra
- Samsung Galaxy A54 - türelemjáték
- Samsung Galaxy S25 Ultra - titán keret, acélos teljesítmény
Aktív témák
-
Clemi
veterán
Komolyan mondom, csak nézek ki a fejemből néha, hogy egyesek alapvető szabályokat rúgnak fel, és utána sírnak, hogy ez nem jó, meg az nem jó.
Most megint előjött ez a nem bootol a DVD téma. Ha valaki egy lemezképpel találkozik, és lemezt akar belőle írni, miért nem egyértelmű az, hogy lemezképet lemezkép felírással írunk ki lemezre? Miért kell bonyolítani, meg többféle módszert használni?
Ez megint olyan jó magyar szokás, mint amikor megveszünk egy műszaki cikket, és csak akkor vesszük elő a kezelési utasítást, mikor már a szomszéd se tud segíteni, hogy hogyan kell használni.Olvastam feljebb, hogy indításkor elindul valakinek a narrátor. Hát kapcsold ki vazze, ott ahol bekapcsoltad, mert magától nem indul az el az biztos.
Az utorrent felzabálja a memóriát? Szerintem nem az zabálja fel. Évek óta használom, és mikor a maximális sávszélességet engedem neki seedeléshez, akkor is legfeljebb a böngészés sebesség esik vissza, hiszen lassabban tudja a böngésző a kérelmeit elküldeni. A memória még véletlenül sem fogy el az utorrent miatt. Ha pedig arra gondolsz, hogy a nagy sávszélesség miatt eszi meg a memóriát, akkor miért nem próbálod ki úgy, hogy egyszerűen maximalizálod a seed sebességet? Amúgy meg szétnéznék én alaposan azon a gépen, mert ha nem látszik a feladatok között az ami megette a memóriát, akkor ott valami rejtőzködik, márpedig a linkelt képeken semmi ilyen nem látható.
Aktív témák
- PlayStation 5
- Motorolaj, hajtóműolaj, hűtőfolyadék, adalékok és szűrők topikja
- Nintendo Switch 2
- Milyen billentyűzetet vegyek?
- AMD Navi Radeon™ RX 9xxx sorozat
- Két 8 GB-os VGA-ra teszi fel ezt a negyedévet az NVIDIA?
- Intel Core Ultra 3, Core Ultra 5, Ultra 7, Ultra 9 "Arrow Lake" LGA 1851
- Elektromos rásegítésű kerékpárok
- NVIDIA GeForce RTX 5080 / 5090 (GB203 / 202)
- Milyen Android TV boxot vegyek?
- További aktív témák...
- BESZÁMÍTÁS! LENOVO ThinkPad P15 Gen1 munkaállomás - i7 10850H 16GB DDR4 256GB SSD Quadro T1000 4GB W
- AKCIÓ! Dell XPS 13 9305 13 FHD üzleti notebook -i5 1135G7 8GB DDR4 512GB SSD Intel IRIS XE W11
- Svájci jellegű bicska eladó
- Eladó Apple iPhone XS 64GB / 12 hó jótállás
- Okosóra felvásárlás!! Samsung Galaxy Watch 5 Pro, Samsung Galaxy Watch 6 Classic
Állásajánlatok
Cég: Laptopműhely Bt.
Város: Budapest
Cég: PCMENTOR SZERVIZ KFT.
Város: Budapest


