Hirdetés
- Milyen okostelefont vegyek?
- Szívós, szép és kitartó az új OnePlus óra
- Samsung Galaxy S25 Ultra - titán keret, acélos teljesítmény
- Fotók, videók mobillal
- Amazfit Active 2 NFC - jó kör
- Samsung Galaxy S25 - végre van kicsi!
- CES 2026: Új autót mutatott be a Sony Honda Mobility
- Xiaomi 15T Pro - a téma nincs lezárva
- MIUI / HyperOS topik
- Bár zajlik a CES, de nézzünk pár pletykát az új iPhone-ok kapcsán is
Új hozzászólás Aktív témák
-
pc360
addikt
Na, pörgettem újabb 1 millió ezüstöt. Legalább kárpótol némileg a J7W1 beüzemelése után ért csalódásért. Gagyi egy lassú gép, egyedül a fegyverzete brutális. Persze, még stock, és így is legalább 1 killt elhozok körönként, de a modifikációi alapján nem úgy tűnik, hogy olyan sokat javulna velük majd a gép. Jórészt jet-ek ellen megy, szóval halottnak a csók. Yak-15-öt szopatni mondjuk még jó - bár arra a célra egy permetező is megteszi.
Maradt egyedül a Ki-84, amit még szívesen repülök, de nagyjából kifogytam az ötletekből. 1.79-re meg tele lesz a játék mindenféle prémium patkány Spitfire-ökkel. Lassan búcsút intek a játéknak... Megvan minden nemzet a 4. rang végéig (kivéve amcsi és brit bombázó vonalak), és egyiket sem élvezem, kivéve 1-2 meccset. Még a japánok elhúzták egy ideig a dolgot, szerintem ők a leghasználhatóbbak 4. rangban, de a többi már kurvára hidegen hagy.
-
csongi
veterán
válasz
Találtgyerek
#12396
üzenetére
Akad meg par gep, amit tolni kellene felfele.
Pl P47 premiumok. 5.0-6.0 koze kellene betenni.
Raadasul tovabbra is a kisebb br-es gepek ellen teszi be.
A repulo rb-bol is kezd elegem lenni.
Tankrealba lehet repulni jot. Tegnap elott egy CW-n egy barati csapat ellen repultem, jobb pilotak voltak, megis kihoztuk a legicsatat gyoztesen ugy hogy csak egy 3.3 geppel mentunk az 5.7-ek ellen.
A p47es reggelire is keves
A loszereknek van erejuk, nem csak csillog a nemet gepeken....
Nincs enemy kijeloles.. azt sajnalom, hogy bekerultek a seged iranyzo korok, eger kurzorok. Nekem nagyon zavaroak. -
SP4C3
veterán
válasz
Találtgyerek
#12396
üzenetére
-
Alg
veterán
4 kill egy p-80al... ez se fordul elő gyakran

Mondjuk oroszok ellen, főleg mig-9, egy yak-23 volt a legerősebb
-
pc360
addikt
Az összes FW 190 egy darab fa (az A-4-es emelhető ki egyedül), a D-9 viszont már teszi a dolgát, és jobban bírja a nagy sebességeket. Az alapgépet meg ne hasonlítsd semmihez! Az minden BR-ben a használhatatlan kategória. Ha meg forogni szeretnél, akkor továbbra is Spitfire vagy valami japán kell.
-
Alg
veterán
Én a FW190-ekkel nem érzem a dolgot (RB)... az A verziókkal is szenvedtem, gondoltam a mindenki által istenített hosszú orrú "Dora" majd jó lesz, de egyelőre ugyanaz a helyzet... olyan mintha nem lenne rajta függőleges vezérsík, csak egyenes vonalban tudok mozogni meg vízszintes tengely körül forogni, de ha bármerre irányt kéne változtatni, nem megy. Többször volt olyan hogy tökéletes szögben érkezem, túl gyors sem vagyok, csak 1-2 centivel kéne jobbra vinni a célkeresztet de a gép mintha sínen menne nem rakja arrébb az orrát sehogy sem

-
Synthwave
HÁZIGAZDA
Hmmm, olaszoknak egész fun gépeik vannak. Elkezdtem velük is szüttyögni. Ugye még egy ideig árkád.
A prémium Marcolin's C.R.42 CN valami brutálisakat nyeklik a levegőben, csomószor sikerül szó szerint pár méterről rátapadni a vadul menekülni próbáló ellen random manővereire.
Eddig a két kedvencem viszont az S.81 és a Ba.65 (K.14) L; lowest tierben szerintem nagyon adják.
Persze ehhez az kell, hogy BR 1.3 fölött ne nagyon legyen cuccod az aktuális preset-ben, így az ellenfelek is túlnyomó többségben biplánok és P26-ok lesznek. Akkor viszont huhú. Irány a deck és bombaszórás magasfokon. )Kis kaliberű lőszerek ellen mindkettő böszme masszív. Jópárszor volt olyan is, hogy a fél gép ÉGETT, aztán szép lassan kialudt a tűz, ahogy vergődtem előre az acél és kerozin szikrázó apokalipszisében, majd 3km / évszázad sebességgel még szedtem pár killt földközelben vergődve.
Néhányszor még az is sikerült velük, hogy a kuncogással kísért mészárlás után a 67 darabban lifegő géppel sikeres kényszerleszállást hajtsak végre random (de azért viszonylag sík) terepeken.: D
(Általában azért a szárnyak és a futómű is megmaradtak a helyükön, a kép kicsit vadabb szitu eredménye volt. ) )
S.81-gyel voltak olyan körök, hogy 20+ ground target destroyed + 1-2 air kill + 1-2 assist. Ba.65-tel meg 5-10 air kill + kb. ugyanannyi ground kill. Lehet, hogy ez nem egy nagy was ist das, de nekem bombázóval / attackerrel még nem volt ilyen élményem (abban a ~3 hétben, mióta játszom, pláne nem ilyen relatíve konzisztensen). : D
Szóval egyelőre pizzát a népnek.
Ja, meg elkezdtem piszlicsáréskodni azzal, hogy minden gépre csak olyan matricákok kerülnek fel, amik egyrészt nemzethűek, másrészt meg az adott gépre vonatkoznak (értsd pl. csak akkor rakom ki a 100 air kill-es decal-t, ha az éppen aktuálisan felcicomázandó röpzivel már volt annyi kill, akkor rakom ki az X mission successful decal-t, ha volt már annyi sikeres misszióban stb.).
Lehet ezzel is szöszölni és legalább nagyjából autentikus (és következetes) vizuális élmény lesz a fejlemény. -
csongi
veterán
válasz
koppi999
#12385
üzenetére
Nem biztos, hogy sokaig elvezni fogod a max beallitasokat tankozasnal. Nekem is 1060 van, 3Gb- os.
FHD-ba szepen elviszi max grafikan. Csakhogy a tankozashoz javasolt a grafika csokkentese.Sot sokan elavult VGA modba toljak. Miert? Mert a Gaji egy kiskaput adott, egy legalis csalast. Probald ki es meglatod
. -
koppi999
csendes tag
Azért gondoltam mert jelenleg amd r7 260x-el teljesen max beállításokon FHD-n megvan a 60 fps repülve és 30-40 fps a szárazföldön.
Az 1060 pedig legtöbb teljesítményre 2x erősebb a 260x-nél.
60 fps nekem elég, csak maradjon is meg stabilan!
Persze lehet csak túl laikus és makacs vagyok azért hiszem hogy elég az 1060 ereje !
-
pc360
addikt
válasz
koppi999
#12383
üzenetére
Hogy 4K-ban megy-e, arról fogalmam sincs. HD-ra biztosan bőségesen elgendő. A játékokban a tesztek alapján a méret növelésével arányosan csökken a sebesség, így nem biztos, hogy a végén maradna legalább 60 FPS-ed. Szerintem kár ezért kétszer olyan erős kártyát venni minimum annyival drágábban. Jó lesz az a 1060-as, max lemondasz a 4K-ról. A 60+ FPS fontosabb, mint a nagyobb felbontás.
-
koppi999
csendes tag
Sziasztok!
Lehet hogy rossz topikba írom ezt a kérdést, akkor nyugodtan szidjatok le!
GTX 1060 6GB-al megy a WT mindenben maximum grafikai beállításokon?
Utána néztem, és sok videóban ment minimum 50-60 fps-sel.
Játszik bárki itt 4K felbontáson WT-t , vagy csak nekem vannak ilyen perverzióim?
-
Alg
veterán
válasz
Találtgyerek
#12381
üzenetére
na az meg a másik... Spittel nem érem utol, vagy ha mégis akkor belemegy egy tár és max elkezd füstölni, miközben ő 1.2km-ről 1 találattal már letépi a szárnyamat
Mostanában inkább hagyom is őket a francba, Spitet nem erre találták ki, szedjék le őket a nehézvadászok. -
Alg
veterán
válasz
csongi
#12378
üzenetére
Igen, elég idegesítő dolog a szövetséges B17/AD2/AD4/Wywern/Narval spam, nem ritka hogy 3-4 vadász van az egész csapatban, miközben a német-olasznál van talán 2 bombázó a többi vadász. Olyankor mindegy mit csinálsz, gangbang lesz a vége

Javítás nem gond, megyek pár kört a német prém Jug-al vagy a TA-val és visszajön meccsenként 60-70k
![;]](//cdn.rios.hu/dl/s/v1.gif)
-
csongi
veterán
válasz
Találtgyerek
#12375
üzenetére
Most jol erzem magam a Brit gepekkel.
.
Vegre picit huztak rajtuk felfele. A nemet vadaszokat nerfeltek.
Vegre le lehet loni oket 12.7 brit loszerekkel is. Es nem csak csillog villog rajtuk. Nsgyon ideje volt mar.
CW-be, spitik, meg a japok mennek, ezekkel lehet a levegobe tenykedni. A szarazfold ellen meg a 30mm cuccok jol szaggatnak. -
csongi
veterán
válasz
Synthwave
#12372
üzenetére
En meg ugy hallottam, sokan jonnek at WOT-bol.
A CW alatt eleg sok az alacsony szintu jatekos, es megis nagyon jol toljak. Az 1.0 mento ov maguknak.Realt jatsz ha van hozza kedved. Sok mindent nem tudsz athozni Arkadbol. Minden gep mashogy mozog mint Arkadba.
Kezdhrted elolrol megtanulni az osszes gepet Realba.
Erre ratesz egy kicsit a tankreal, a vegen a szimulator. -
pc360
addikt
válasz
Synthwave
#12372
üzenetére
Lehet amúgy, hogy már az elején érdemes inkább RB-zni. Nem fejlődsz lassabban vele, max földi targetezel, vagy durván oldalra mászol, amíg fejletlen a géped. Az újonnan megvásárolt gépekkel 10 ingyenes javítást is kapsz, amit sokkal jobban megéri reálban elhasználni. Pár hsz-em a repülés témakörben:
• arcade vs real
• sense of flight
• ezüst spórolás
• csapatok aranysasért
• legénység fejlesztése
• a topik Discord csatornája -
Synthwave
HÁZIGAZDA
Szimulátorozni majd akkor, ha esetleg már van valami alap (de már használható) rudder-funkciós joy. Mondjuk Track IR helyett szerintem egy hat switch is megteszi nézelődni.
Igen, engem is meglep, hogy lényegesen kevesebben játsszák, mint a World of ... -szériát. Nekem sokkal jobban bejön. Mondjuk már ott megvett a cucc, hogy van cockpit. NAAAGY piros pötty. Arról nem is beszélve, hogy számtalan játékmód formájában egyesül benne a szárazföldi- és légi hadviselés. Hamarosan meg itt a vízi rész is.
Á, arra szerintem ne építs. Én sem Steam-en keresztül játszom, hanem a saját launcher-ével; ahogy szerintem sokan mások - szóval biztos, hogy több az, mint 20K, meglehet, nem is kevéssel.
A magam részéről repülős guy vagyok; imádom a témát, főleg a (korai) fighter / interceptor jeteket. Azt viszont aláírom, hogy WoT után felüdülésnek hatott a WT szárazföldi része; valahogy sokkal jobban él, a hit cam pedig nagy ötlet. Szóval tulajdonképpen fless, de ugye a repülők..

Erről eszembe is jutott a Dogfights c. 2 évados dokumentumfilm-sorozat. Ha még nem volt hozzá szerencséd és érted az angolt, nézzed, mert igen jó kis cucc. Talán még egy-két trükköt is lehet belőle tanulni.
Én is amcsikat kezdtem (a P-51D és az F-86F-2 miatt - a Pilatus PC-9 mellett a két kedvenc göpzim), egyelőre még árkádban. Aztán ha már jól megszedtem magam gyakorlattal (meg egy valamire való joy-val), mehet a simulator / realistic.
Egyelőre még csak Rank III-ban vagyok (~2 hete játszogatok, non-premium), még két gépet kell venni és jön a Rank IV. Persze lesz egy kis idő, mert Silver Lion terén nem vagyok eleresztve. Aztán már csak 500 év lövölde és jön az első mérföldkőnek elkönyvelt P-51D. : >
-
SP4C3
veterán
Külön meghajtókon vannak a steam játékok, nincs baj az írási jogokkal, direkt én védtem le ponttal kezdődő mappákat, mert túl sok baromságot írt oda a WT, így nem tud logolni hülyeségeket és nem menti el pl a launcher log-jait....
Vannak több gépem amin rajta van a WT, de mindenhol "upgrade"-elt verzió, azaz nem friss telepítés, ki fogom törölni és újratelepíteni, csak majd ütemeznem kell, remélem hogy egy éjszaka alatt lejön.
-
pc360
addikt
Ha újrahúzod, akkor engedd neki, hogy az alapértelmezett helyre, az AppData mappába telepítse magát! Ott nem lesz gondja az írási jogokkal a Win 10-nek sem.
Jah, úgyis az a content legynagyobb, úgyhogy tényleg egyszerűbb a teljes újratelepítés kliensestül, mindenestül. Melóhelyről / havertől nem tudod a fájlokat lenyúlni egy pendrive-on? A saját gépeden/neteden elég, ha elkezded a launcher telepítése után a játék installt, hogy létrehozza a fő könyvtárat. Utána kliens kilő, és benépesíted a mappát pendrive-ból, majd a launcher az újraellenőrzéssel jól be is fejezi a procedúrát.
-
SP4C3
veterán
pontos mappákba nem tud írni a játék, elvettem tőle a jogot, mert telesz@rta a hülyeségeivel. (obsolete mappa kivételével)
Mindenre gondoltam azok közül amit leírtál, és énis arra jutottam, hogy újra kellene húzni, de majd egyszer a következő évszázadban, hátha addigra lesz normális netem és gyorsabban letudja majd húzni.
Screenshotokat is néztem, content mappa 18.2 GB...
config.blk-ról van mentés...
-
pc360
addikt
Most ki is próbáltam a takarítási procedúrát egy 4 hónapos telepítésen. A ponttal kezdődő, a cache és a Replays mappákat töröltem, ezzel visszanyertem pár GB-ot. Ez eddig tiszta sor, tudom ajánlani mindnekienk, ugyanis azok a "pontos" mappák a játékhoz nem kellő fájlokat tartalmaznak. Ugyanolyan állapotban, automata belépéssel fogadott utána a játék, ahogy máskor is.
A levels (1,46 GB) és a sound (442 MB) mappa újratöltése viszont nem változtatott a méreten. Itt nem voltak visszamaradt fájlok. Van még a content (10,5 GB) mappa, ami a textúrákat tartalmazza. Ezt is újrahúztam, de a méret változatlan. Ráadásul újra be kellett pipálni a kliensben, hogy a Full verziót kérném, hogy egyáltalán visszapótolja, de nem volt nagy macera.
A végén rájöttem, hogy javítottak a kliensen, hiszen az .obsolete nevű mappa pont arra szolgál, hogy az elavult fájlokat oda gyűjtse, úgyhogy ezért sem volt probléma a fő mappák méretével. És ezért is érdemes a pöttyöseket leszedegetni a nagyobb frissítések után.

-
pc360
addikt
Egyes régi, már használaton kívüli fájlokat és cache-eket megtart a játék, ezért nagyobb nálad, mint egy friss telepítésnél. Ha be van kapcsolva az automata replay mentés, akkor az is jól meg tud duzzadni. Nálam 100 RB repülés visszajátszása 272 MB.
A ponttal kezdődő és a cache mappák bármikor nyugodtan törölhetők a nemkellő replay-ekkel együtt. Csongival azt is észrevettük, hogy még elavult mapokat is megtart a játék. Azt úgy lehet takarítani, hogy egész egyszerűen likvidálod a levels mappát, és hagyod, hogy a kliens torrent alapon leszipkázza a friss fájlokat, fölöslegek nélkül. Ezt a tisztítási folyamatot a sound mappával is kipróbálhatod. Bajt nem okozol vele, csak hagyni kell lefutni a kliensben az integritás vizsgálatát, és máris pótolja a hiányzó fájlokat friss alapból.
Ha végképp minimalizálni szeretnéd az installt, és jó neted van, akkor egyszerűen zúzd le az egész játékmappa tartalmat, aztán jöhet a kliens futtatása. A konfig fájlt hirtelen nem tudom, hol tárolja, de azt amúgy is érdemes menteni: abból az irányítás beállításánál lehet bal alul BLK fájlt exportálni. Azon kívül csak a grafikai és hangbeállításokat kell lefényképezned, ha fontosak. Más nem tud elveszni.
-
SP4C3
veterán
válasz
Synthwave
#12364
üzenetére
Csiszolatlan gyémánt ez a game... Vagyis gyémánt, csak betemetve egy rakás -khm- sárral.
Joystick előnyt jelenthet, de ha szimulátorozni akarsz, akkor mindenképp joystick+head tracker.
Valamiért elég kevesen játszák a játékot, konkurenciához képest.
Napi ~20000 játékosa van steam-en, in-game 40-60k-t ír, amit nem hiszek el, mert van, hogy hosszú perceket kell várni egy-egy meccsre.
Személy szerint főleg tankcsatákat (real és sim) preferálom, ahol repülni is szoktam.
Amcsiknál eljutottam a jet-ekig, de a grind egyszerűen bírhatatlan (tankoknál sokkal rosszabb).
Nálam 27.4 GB-ot foglal a lemezen.

Énis repcsikkel kezdtem még annó, amerikai ágon indultam (árkád) és kifejezetten élveztem a játékot, de aztán felfedeztem, hogy vannak tankok is, lenyomtam pár kört és megtetszett.

-
Synthwave
HÁZIGAZDA
Písz.
Egész jó kis gém. Főleg a repülők miatt szedtem le - és meglepődve tapasztaltam, hogy cockpit-ekkel együtt is "csak" 20.5 GB.
Persze nem egy MS FFX / LOMAC / bármi, de MMO-keretek között kifejezetten szórakoztató és ahogy nézem, légijárművek tekintetében van content rendesen. El is gondolkodtam valami joy-on, bár ez még kevés inger a CH Combat Stick-hez. : >
-
-
SP4C3
veterán
Jaja, nagyon kellett az amúgy is használhatatlan (air csatákban, tank real-ban 1-2 szárazföldit szedtél ki jóesetben az előző rocket nerf óta) attacker-nek. Nerfeljük szét őket, ezaz. De a japán takony és balzafa gépeket neee, azoknak jár a valamire való ágyú és lőheted őket az .50-essel reggeltől estig. Az amcsi 20mm-es meg sz@rt sem ér, olyan mint a soviet 7.62-es, mert a soviet 12.7-es effektívebb... Migekről meg ne is mondjak semmit...
-
pc360
addikt
Megemelték az összes P-47-es rangját 0,3-mal, vagy 0,4-el (a prémium patkányokét is). Ideje volt. K. anyjukat!
-
Majd olyan 1 óra múlva nincs kedve valakinek csapatni? Árkád, BR 2.3 körül és Best Squad wagert csinálni.
-
csongi
veterán
-
csongi
veterán
Homerseklet szempontjabol igen. Csak hogy ritkabb a kozeg, es ritkabb a levego ami elszallitsa a meleget.
A nemet gepek fent, a szukebb levegeo atomlo resz miatt hamarabb rottyanak weppel.
Ezert a MEC ad lehetoseg gyujtas allitasra, es igy nagyobb teljesitmenyt kapsz ugy, hogy kevesebb weppel es kisebb melegedessel tudod hasznalni a motort.
Illetve a legcsavar szogallasa is hatassal van a szallitott levego mennyisegre. -
pc360
addikt
válasz
csongi
#12354
üzenetére
Mindegyik gép jobban bírja nagy magasságban a melegedést, hiszen odafent jócskán hűvösebb a levegő, és ez a játékba be van építve. Ettől függetlenül biztos, hogy több kihozható a masinákból mekegve - de nekem akkor sem fűlik hozzá a fogam.

-Ronnie-: Ez az egyik kedvenc videóm, nézd csak meg, mit művel a srác P-51D-30-cal. Nem hiányzik innen a forgás egyáltalán.
Be van kapcsolva nála a névkijelzés, ez az, ami engem pl. baromira zavar, de ezt, és az alkonyatot leszámítva jó nézni (ha megfelelően felveszed a monitor fényerejét). -
pc360
addikt
válasz
Francia91
#12353
üzenetére
Akkor nem érted a lényegét annak, amit írtam, pedig próbáltam pontosan megfogalmazni. Nem az előnyét firtatom, hanem az alapvető értelmét, hogy ezzel a játékban - legalábbis a jelenlegi "reaál" módban - külön
kelljen foglalkozni. A kettő közt bazi nagy különbség van.Tehát még egyszer: tudom, hogy a játékmechanika szerint van értelme, de nekem ez a játékmechanika az, ami nem tetszik. Nem tetszik, hogy ezzel kell pöcsölni, és nem tetszik, hogy mások előnyre tesznek szert azzal, hogy ezt megteszik. Nehogy elkezdd megint leírni, hogy mire való, mert megőrülök! Azt már legelső alkalommal is írtam, hogy ismerem, tudom, hogy mire való.

-Ronnie-: Nem érdemes egy percig sem árkádban maradni.
RB-ben a gépek is jobban fejlődnek. Egy új gépet is sokkal jobban megéri arra a 10 ingyenes javításra RB-be bevinni, mint árkádba. Ha már lősz 3 könnyű földi egységet (AAA, armored vechile, artillery), többet fejlődsz, mintha árkádban lelőnél 3 valódi játékost. -
csongi
veterán
válasz
Francia91
#12353
üzenetére
Én azt vettem észre, ha nem Wep-el melekedek, hanem csak alapgázon, és van türelmem és időm kivárni illetve lehetőség elég magasra emelkedni, akkor fent a harcközben már sokkal jobban bírják még azok is amik egyébként hamar rottyanak, pl Alacsony BR spitik, Vagy a BF G2, de az f4 is tud ilyet.
-
Francia91
veterán
Nem mondtam, hogy foglalkozz vele, mindössze próbáltam rávilágítani arra, hogy számodra marhaság, igenis van haszna Reálban, főleg a melegedős gépeknél tudsz ezzel nagy előnyre szert tenni, vagy éppen mikor 7-8 ezer m felett kell harcolni, és ott jem minden gép motorja a legerősebb, vagy éppen melegszik a ritka levegő miatt. Ilyenkor beállítod a megfelelő állapotra (amit szintén kitapasztalva ismersz meg). Nekem ib 1 másodpercbe telik beállítani, egyáltalán nincs jelentősége a játékélménybe, mert már rutinból megy, NumPad-ra be vannak állítva, és szinte automatikusan állítom, ahogy kívánja a helyzet. Van haszna, jelentős, attól függetlenül, hogy szerinted marhaság. Nekem ellenben nagy segítség, előtte nagyon sok géppel csak szenvedtem, mert 90-100%-on pillanatok alatt felforrt a motorjuk (F7F, F8F-1B). Aztán elkezdtem a motorállítgatást, tesztrepülésben kitapasztaltam, meg közben sok meccsen is, hogy állítsam, és ugyanazt a teljesítményt hozza a repcsi úgy, hogy még narancssárgára sem melegszik a motor, nemhogy 5 perc alatt már kritikus legyen, mint az F8F-1B-nél pl, hogy már 2.500 m-nél piros a hőfokod...
Ez kb ugyanaz a szint, mint mikor lehurrognak tankban, hogy minek viszek APCR lőszert is, az nem jó semmire... Nem hát, vannak olyan szituk, amikor a legjobb megoldás az APCR. Csak tapasztalni kell -
-Ronnie-
csendes tag
Köszi, nem reméltem ilyen részletes választ!
Beállítást/üzemanyagot kipróbálom legközelebb. 3,7-4-es gépeim vannak (német) ill 3 körüli angol. Pilótáknál a vitality-t eddig nem erőltettem, de akkor arra is rá kell még gyúrni. Lehet maradok még az árkádon amíg felfejlődnek. Még egy kérdés: W-S billentyűket meghagytad gáznak vagy érdemes átszokni az emelkedés/süllyedésre? -
pc360
addikt
A motor finomhangolás a szimulátor módban oké, hisz valóban hozzátartozik a teljes kontrolláláshoz, de a "reál" módban, ami még mindig egy árkád játék, nem kívánok ezzel foglalkozni. Számomra a MEC-szükséglet, a prémium gépek, és a matchmaking a 3 leginkább elidegenítő dolog a játékban.
-
-
Francia91
veterán
Vannak gépek, amik WEP-pel emelkednek a legjobban. Viszont felforr hamar a motorjuk. Na most ha tudod, hogy mit és hova kell állítgatni (légcsavarszög, hűtőnyílás, keverék), akkor megtarthatod a fasza emelkedésedet úgy, hogy közben nem melegszik túl a motor. Aztán más magasságokban (6 ezer m felett pl) megint más keverék az optimális a motornak, mert ott már csökken a teljesítmény. Nem kell tamagocsozni, ha tudod, hogy mikor mit és hova állíts

Ellenben nem marhaság, ha tudod rendesen kezelni, jól érezhető haszna van -
pc360
addikt
válasz
Francia91
#12346
üzenetére
Na jah, ezt nem erőltettem, mert még nekem se volt kedvem MEC-egni. Szórakoztató az? Nem hiszem. Simán marhaság, ennyit nem ér az egész játék. Így is, ha tehetem, alt+tabolok, amíg emelkedek, hogy ne unjam halálra a kezdeti perceket. Nekem attól nem válik szórakoztatóbbá, hogy tamagocsizok a motorral.
-
pc360
addikt
válasz
-Ronnie-
#12343
üzenetére
Ja, irányítás. Az egér tökéletes, nem lennél jobb joy-al. Itt, ha kell, ugyanúgy át tudod rántani a "kurzort" a gép túloldalára, hogy kihozza magából a maximumot. Egy dolgot érdemes átállítani azonban az opciókban, ami sokat fog segíteni. Ettől nem lesz olyan ruganyos a kép, hamarabb leköveti a kamera a repülő mozdulatait:
Controls > Camera Control > Sense of Flight > 95%
Irányítás > Kameravezérlés > Repülésérzet > 95%Ha már hasznos opciók. A név kijelzése fölösleges (
[Markers] nick), elég az ellenséges gépek típusát látnod, így közelharcban nem fog bezavarni a több sornyi szöveg (úgy kvázi használhatatlan a játék).Mindig vidd a lehető legkevesebb üzemanyagot, ami neked elegendő! 20 percnél általában nemigen kell több, de a 10 pl. sokszor kevés. Egy szó mint száz, ne zavarjon a fordulás hiánya, inkább a sebességgel és a magassággal törődj! Persze az sem árt, ha nem sütöd meg a motorod mindeközben.
Ha ezek megvannak, akkor a szükséges fordulókat is kivitelezni tudod.Ha már van legalább pár 4.0-ás géped, akkor többünkkel együtt tudsz repülni. Azért 4.0, mert alatta a legtöbb gép szenvedés, azokkal már nem szívesen játszunk.
-
pc360
addikt
válasz
-Ronnie-
#12343
üzenetére
Üdv! Pár tíz játék után rá fogsz érezni. Ami az árkádban folyik a manőverek terén, az egy teljesen elmebeteg telós játék a reál után. Jó esély van rá, hogy te is hamar meggyűlölöd, és nem térsz vissza rá. Ahhoz nem érdemes a reált hasonlítani, az csak egy bugyuta intró. Reálban nyilván nem fordulnak úgy a gépek, habár ez nem ilyen egyértelmű, ugyanis a megfelelő darabok, a megfelelő energia birtokában képesek rá. Nekem 10 ezer árkád meccs után jött el ez, hogy elkezdtem reálozni, és azóta sem volt eszemben visszatérni 2-3 csatát kivéve, amiket úgy hagytam ott, hogy "soha többet ezt a nevetséges játékmódot". Cserébe nem is libegnek jobbra-balra a gépek full cheat-esen (kivéve 1-1 ritka esetet).
Nagyon számít, hogy a gép mennyire fejlett, és tudatosítani kell a kicsit valósabb (de még mindig árkád) fizikát magadban. Muszáj energiát gyűjteni, és azt jól hasznosítani. Vannak nagyon is gyors fordulásra képes gépek, ahol a pilótád is fejlesztened kell rendesen, hogy ne ájuljon be a fordulóba. Az expert képzés szinte kötelező, különben állandóan ki fogják lőni a pilótád (a vitality hiányában), vagy a sötét képernyőt bámulod a "Lost control" felirat mellett.
A reálban sokkal jobban számít 1-1 gép leszedése, amit a játék pontszámokban is sokszorta bőkezűbben honorál. Emiatt rá lehet érezni az ízére, és a reál módban ki tudod ismerni a gépek különböző tulajdonságait (ami árkádban nemigen van meg). Kezdő gépekkel próbálj oldalra emelkedni, és/vagy földi célpontozni. Ha már fejlett az adott masina, akkor is a géphez illő taktikát válaszd! Van, amelyik remekül megtartja az energiáját (pl. Bf-109-esek), és van, amelyik fordulóharcban jeleskedik (pl. Spitfire-ök). Ha van hozzájuk wiki leírás, azt mindig olvasd el, hasznos! Érdemes a gépek tulajdonságainál a legnagyobb sebességhez tartozó magasságot is figyelembe venni. Amelyik 3-4 ezer méteren adja le a maximum sebességet, az jó eséllyel döglött hal lesz 1-2 km-rel feljebb. A nagyobb br-ekben az élet 5 ezer fölött kezdődik.
A javítás sokkal többe kerül a reálban, de pont az előző hozzászólásomban szedtem össze, hogy miként lehet még így is gyarapítani az ezüstöt. Ne mondj le róla, segíteni fog az árkádos múlt! A célzásra egyszerűen rá kell érezni, de mondjuk az a célzóka árkádban is csak egy bizonyos távolságban volt pontos. 400 m fölött már ott is előrébb kellett célozni. Itt a vizuális segítséged a fényjelzős lőszerek, és a becsapódás szikrái lesznek. Ha már jó vagy benne, akkor válthatsz a fényjelző nélküli lőszerekre (azok árkádban is többnyire a legerősebbnek a választható típusok közül, kivéve, ha a szövetséges M20-asról van szó, mert az kb. mindent überel). Kevésbé frusztráló leszedni valakit, mint árkádban (kivéve az amcsi bombereket), itt valóban van hatása a fegyvereknek. Btw: a kisebb rangú gépeknél 5-600 m-es fókusztávolság lesz nagyjából a nyerő, fölötte a 800 m játszik.
Hirtelen ezek jutottak eszembe, mint benyomások. Ettől függetlenül nem vagyok ősreálos, nem tudok speckó manővereket, csak a wiki leírásokból, és a saját intuícióimból táplálkozom. A matchmaking-gel nem vagyok megbékélve, nem az igazi a játék rendszere, a prémium gépek pedig megbaszódhatnak! Ugyanolyan igazságtalan, mint az árkád (3 bomber ellen, a megfelelő interceptor-ok nélkül pl. nem sok mindent lehet tenni), ezért a legjobb móka talán az, ha együtt repkedsz pár ismerőssel (habár akkor jellemzően magasabb BR-t pakol ellenetek). Nem tudom a játékot emiatt isteníteni, de a reál mód nélkül már rég abbahagytam volna... Ha gondolod, nézz fel a topik Discord csatornájára: zKgGFs6 (infó), ott többünket megtalálsz.
-
-Ronnie-
csendes tag
sziasztok.Most kezdtem csak a RB-t de vmi iszonyat nehezen mozog a gép. Eddig arcade-ban toltam ott teljesen normálisan fordult, itt viszont mintha egy döglött lovat próbálnék arrébb taszigálni. Vmi beállítás kérdése v keressem elő a padlásról a joystickot (vagy én vok béna)?
Próbáltam lassan, gyorsan, flapsal, flaps nélkül, némettel, angollal... Mindenhogy. 
-
pc360
addikt
Hogyan spórolj ezüstöt az automata javítás kikapcsolásával?
Gondoltam, leírom ismét, csak kicsit összeszedettebben, mert sokan nincsenek vele képben. Minden csata után, ahol sérülnek a masinák, azok a játék alapbeállítása szerint automatikusan javulnak, de ez ezüst oroszlánba kerül. Ezért a legjobb spórolási lehetőség az automatikus javítás kikapcsolása. Ez az állítóka a tálcán található.
Ha egy jármű sérül, el tudod dönteni, hogy használni akarod-e megint, és ekkor manuálisan megjavítod (jobb klikk a gépre, és Javítás), vagy amíg a szerelők dolgoznak rajta, mással mész. A szerelési idő gépenként eltérő, de általában a ranggal együtt nő. Kisebb rangban még csak percekről beszélünk, míg a 4-es rang és fölötte már napok telhetnek el a teljes javításig (ezeket az időket meg tudod nézni a jármű automatikusan felbukkanó info-táblázatában).
A javítási sebességet az adott legénység Repair Speed tulajdonsága nagy mértékben növelheti. Ez a bónusz viszont csak akkor érvényes, ha a Repair Rank legalább akkora, mint a javítandó jármű rangja. A legénység különleges képzése szintén hozzájárul a kisebb javítási időkhöz.
• Fontos, hogy nemzetenként csak az aktív csapatnál érvényesek a javítási idők. Tehát amikor átváltod a nemzetet egy másikra, vagy kilépsz a játékból, arra kell figyelni, hogy az a csapatod legyen kiválasztva, amelyiknél javítanád a járműveket.
• Hosszútávon ezért hasznos, ha változatosan több gépet, és nemzetet használsz, és a csapathelyekből is a lehető legtöbbet kiváltod. Ha aranysas igénybevétele nélkül számoljuk a dolgokat, akkor az nemzetenként 5 tankot/repülőt jelent, ami jelenleg összesen 35 jármű egyidejű javítását jelentheti. Ezzel több tízezer, majd százezer silver lion megspórolható.
• A legalapvetőbb spórolási elv, még ha csak kevés géppel is mész, hogy legalább napközbenre/éjszakára hagyd azokat maguktól javulni. Legközelebbre, amikor mennél vele, az adott javítási költséget, vagy legalább annak egy részét megspórolod, ami szintén tetemes összeggé adódik össze, és csak pár plusz klikkbe kerül.
-
válasz
Mr.Csizmás
#12336
üzenetére
Már csak az 57-es mosquito van meg a többi mind sima vadász már

-
Francia91
veterán
válasz
Mr.Csizmás
#12336
üzenetére
Me 410 B-6/R3 & F7F TigerCat
![;]](//cdn.rios.hu/dl/s/v1.gif)
-
csongi
veterán
Azt tudom

De itt nem kell. Csupan egy legenysegnel legyen berakva. De hasznalni sem tudod.
Pont ugy kell mint real-ba. kivalsztod a hasznalni kivant jarmuvet, es masikat mar nem lehet.
A kivalsztott gepet ha lelovik, akkor annyi volt.
Azt nem tudom, hogy a tartalek jarmuvek ebben a modban felhasznalhatoak vagy sem. -
Mr.Csizmás
titán
vki tolja itt nehézvadásszal? Ju-88C-6, Mosquito, stb?

-
csongi
veterán
Egy picit sikerult jatszanom Sqad csatat.
Egy ujabb lepcsofoka a repulesnek. Meg nehezebb mint az RB. A gepek egy lepessel kozelebb vannak a szimulatorhoz. Itt nem kell tankozni, csak lenni kell egynek valamelyik legenysegnel.
Magasabb BR elteres is lehetseges, akar tartalekossal is lehet menni a 5.7 br ellen.
Sokkal elvezetetesebb. Nincs kijeloles, nincs tavolsag meres. A latotavolsagok emiatt mar 1000meteren szinte megszunnek. Itt mar biztos van ertelme a latotavolsag fejlesztesnek. A csapat tarsak jelolese is itt megszunik. Az egesz a kommunikacion alapul. Ki uldoz kit, es merre?
Nem tudod milyen elosztasban jon az enemi. Volt, hogy 2vs4. De van, hogy nincs enemi repulo, csak akkor a legvedelemmel kell kuzedni, es egy ugyes jatekos leszed mint a legyet.
.Vegyes nemzetekkel lehet jonni.
A csatater kicsi mint arcadba, tul sokat taktikazni nem kell, viszont egyuttmukodni annal tobbet.
Energia harcot vivni teljesen mas. Nem fog 4km-rol radzuhanni, mert nem lat.
Nem lesz 850km/h zuhanas. A P47 itt a raketakkal jol alkalmazhato. De konnyebb leszedni is.
Nem fog Fenysebesseggel zuhanni, mert se a celt nem latja, illetve eselye nem sok lesz a felemelesre.
Mas, ez kozelebb all szerintem a valosaghoz.
Hatranya.
'
Csak szazadok jatszhatjak. A sorsolas lassu. Minden kor veget meg kell varni, mert csak egyutt lehet menni ujabb csatakba.Volt olyan enemi, mi 60mp alatt szedte szet a csapatot. Iszonyatosan egyutt dolgoztak, fel sem fogtuk, mar vegunk volt. Itt mar elvezheto a Spiti br 5.7-be. fordul, a palya es egyeb korulmenyek miatt mar sebessegben felveszi a versenyt. A tuzero elegendo.

-
pc360
addikt
válasz
Malibutomi
#12333
üzenetére
Pont ezért. RB-ben csak 1-2x töltesz, cserébe több pontokat kapsz, főleg fejlesztésit. Akkor meg pláne, ha fightert is lenyilazol a seggedről - a későbbi bombázókkal erre megnő az esélyed. Csak érdemes életben maradni, ha tartósan farmolnál.

RB-ben szerintem jobban lehet haladni, és nekem pl. sikerül 4 nemzettel bombázni is, egészen tier 4-ig úgy, hogy közben meg tudok néha venni 1-1 új gépet, ráadásul expertre pilótázva, aranysas vásárlása nélkül. Nem mondom, hogy nem jönne jól egy prémium, de ha kikapcsolja az ember az auto repairt, és bennhagyja legalább éjszakára gyógyulni őket (minden nemzettel), akkor azért szinten lehet tartani a terepet.
A lion-nak nem kedvez a monoplane-ezés. Érdemes inkább sok különböző gépet játszani, még ha fájdalmasan szét is oszlik a népek közt a fejlesztési pont, de hosszabb távon megéri. Abba úgy simán belefér a bomberkedés, és kevésbé zavar, ha épp veszítesz rajta. Tudom ajánlani az RB-t. Én sokáig kitartottam az arcade mellett (10k meccs), de ha kicsit beleszoksz az RB-be, utána már az tűnik árkádosnak, és az is.
Az AB fájdalmasan bugyuta utána már. Az egy igazságtalan bemelegítés agyfasszal. Várhatod, hogy mikor véd meg egy fighter árkádban.

-
pc360
addikt
válasz
Malibutomi
#12331
üzenetére
Árkád...
-
-
-
válasz
Mr.Csizmás
#12324
üzenetére
Na kis gyakorlással ide jutottam
[link] -
válasz
Mr.Csizmás
#12320
üzenetére
Azzal játszottam ,de sose sikerült stall-t csinálni. Csak az a gond,hogy ott szükséges a botkormány ami itt még nincs. Haverral ott toltam ketten egymás ellen.(sikerült is az ME-262 motorját néha eldurrantani az erős gázadással.
-
SP4C3
veterán
válasz
Mr.Csizmás
#12320
üzenetére
IL-10 esetleg, nem? Mert az a 1946-os modell, IL-2-ből nem látok 46'-ost...
(#12322) Alg - Jaaa, okés, de emberünk WT-ben akar megtanulni kijönni a stallból...
![;]](//cdn.rios.hu/dl/s/v1.gif)
-
SP4C3
veterán
válasz
laskr99
#12318
üzenetére
Kipróbáltam lazán beleférsz az 1km-be, ha gyorsan reagálsz, és teszed amit kell, akkor még kevesebb is elég...
Gáz: MAX
Q and E: Forgásiránynak ellentétesen!
Orr lefelé!!!és kijössz...
Most megint megpróbáltam Spitfire Mk LA 2.7 amit tudok próbálni, mert ott több repcsi nincs
Vadul pörög, de lazán kijöttem belőle 1km magasságból úgy 300m még maradt...
-
-
SP4C3
veterán
válasz
laskr99
#12313
üzenetére
Butaságot csináltál a videón, simán ebből még ki lehetett volna húzni!
Itt NE FELFELÉ PRÓBÁLD HÚZNI, hanem lefelé told az orrát, had nyerjen energiát a gép és sebességet...
"Reduce power" - Nettó hülyeség, ellenkezőleg, ilyenkor full throttle kell, hogy kigyere a stall-ból azaz 100%, 110% vagy WEP, ami van csumagáz neki...
-
Urna
tag
válasz
laskr99
#12313
üzenetére
Hű 1200 m -ről szépen lecsorgott

De én is az ellenkező irányú oldalkormány + orr lefelé nyomásával próbálkoznék, esetleg kis lassítással. Onnan meg felemelni a gépet. De nem hiszem hogy ez kifér 1 km alatt, elsőre. Talán ha tesztrepülésben 3-4 km -ből indítod a figurát.. -
-
Alg
veterán
válasz
laskr99
#12313
üzenetére
Ha lelassul és a föld felé fordul az jó, onnan már ki lehet hozni ha van elég magasság hozzá. Ha nincs és túl közel a föld, akkor így jártál sajnos - el kell kerülni a stall-t (nem tudom a magyar megfelelőjét, átfordulás talán?)
Szerk: valószínű akkor 1 km magasság kevés hozzá
Videót otthonról tudom majd megnézni
-
Mindjárt küldök vidit, előhozom. Ellentétes kormányt próbáltam meg a gáz levételt(F4 phantom dokuból rémlett) de lelassúl meg magától lenyomja az orrot és szépen földbe fúrom
Videó,még dolgozza fel -
Alg
veterán
válasz
laskr99
#12311
üzenetére
Gondolom flat spinre gondolsz (vízszintesen pörög a gép, ezért nincs emelőerő a szárnyakon és nem nagyon reagál semmire), ebben az esetben:
Reduce power, If you use the ailerons to pick up the lower wing, it makes it worse. Apply opposite rudder to the spin direction, as right spin, left rudder; left spin, right rudder. As the spin slows down, push the stick a little to put the plane in a dive, from which we hope it should recover. It is just called then: soiled pants!
The ailerons won't help because one wing lost lift.
The recovery also depends of the type of plane and accordingly the altitude. Some planes might recover faster than others, then pilot's expertise.
-
Van aki simulatorban tolja? Teszt repülésben mindent beállítottam magamnak de! Néha ha picit erősebben kanyarodok dugóhúzó lesz a vége, onnan mivel tudnék szabadulni? Szépen gyorsan lezuhan a gép.
-
Laszmen
aktív tag
válasz
csongi
#12308
üzenetére
Hát én még repülővel 3ezer méternél magasabban még nem voltam, én alattomosan kb 20 méter magasan,igen 20 méter, a fák lombjai felett pár méterrel repülök, és akit meglátok levadászok, sunyi módszer, de hatásos
Persze ez tank reál, ahol nincs indikátor, mert air reálban ez nem működik sajnos...Japóknál megvan az Fw 190, nem rossz gép, de néha olyan mint ha egy nagy szikladarabbal repülnék, van mikor annyira tehetetlen helyzetbe kerülök, hogy fél percig nem én irányítom a gépet,hanem a gravitáció, sajnos nagyon gyatrán fordul..,. Németeknél viszont az A-8-as nem olyan rossz, bár sokat nem mentem vele,de eddig nem tűnik rossznak, a Do335 meg nagy csalódás, sajnos a 30mm nagyon torzítja a gépet...
-
Laszmen
aktív tag
válasz
Mr.Csizmás
#12303
üzenetére
Asszem Áprilisban lesz majd akció, azt hogy feláras akció lesz e azt nem tudom, de lehetséges hogy Golden akció az lesz, és akkor kb ugyan ott vagy... Én is most "vásároltam" be, kb 5ezer aranyat költöttem el, amiket fél év alatt wagerek-ből,meg tournamentek-ből szereztem, úgy hogy gyakorlatilag ingyen volt...
-
Laszmen
aktív tag
válasz
csongi
#12302
üzenetére
Nekem könnyebb, igaz hogy nincs egy jó jetem sem(may yak-15,de az egy foss, FOSS) de azért La-9, Yak9, Japóknál Ki-43/Ki-84 azért ezekkel van mikor tank reálban 3-5 gépet is leszedek, még Venom,Horten is befogható, mostanában azért ritkábbak a légi győzelmeim, de ez annak tudható be hogy csak 7.0-8.0-ban játszom, és sok a jet, amikel nem nagyon bírok már...
Hát azért a fókák se kutyák, sajnos fordulás közben ha lősz azért szépen visszarántja a gépet, a spitiknél nem vettem észre
-
Alg
veterán
válasz
Mr.Csizmás
#12303
üzenetére
Karácsonykor

-
csongi
veterán
válasz
Laszmen
#12295
üzenetére
Érdekes, nekem a Tank real repülés nehezebb.

De sokkal jobban élvezem. Most még kis Br-be vagyok, de eredményes viszonylag.
A repülős real-ba meg változó. A valóságnak kb megfelelően a Német repülők fejlettebbek a Spitiknél.
Azokat máshogyan kell kezelni. A fegyverzet is jobb. Valamikor 1943 környékén vette fel a versenyt a németekkel, de a legnagyobb gyengesége a pilóták voltak, ezért lett mégis a RAF a nyerő.
Egy olyan pilótát aki csak azt repüli, nagyon nehéz leszedni.
Ha sikerül kis sebességű fordulókba csalni, akkor a spiti elintézi, még a gyengébb fegyverzettel is.
Viszont igazán az MKV 20mm-ek ütősek. De ez ritka. VC-be van majd jó nagy szünet, és 5,7-től megint feltűnnek.
Az MK2-3 gépágyúknak a gyengesége ott érezhető leginkább, hogy fordulókban jóval nagyobb előre tartás kell, mint a német fegyvereknél. Nem olvastam utána, de feltételezem kisebb torkolati energiával bírnak.
Lehet ezt is sikerült a Gazsinak beletenni a motorba.
Sajnos nemzetek közötti ugrálás miatt ez a távolság változik, és nehéz megérezni a pontos célzási pontokat.
Viszont van rálátás a többi gépre. -
Alg
veterán
válasz
Mr.Csizmás
#12297
üzenetére
Én még a féláras akcióban vettem egyet, elég vadállat gép...
Én azzal (meg részben a német P-47-el) csinálom most az eventes kihívásokat, kb. 4-5 óra játékkal megvan a toy általában.Viszont a 30milisre nincs AP lőszer, így még medium tankot sem tudja kilőni (Air RB) - illetve se rakéta se bomba.
A szövetséges csapatokkal meg tele a tököm 5.0 körül, kb így néz ki:
4xAD-4(/2)
3xB-17
2xWywern
3-5xFighterA meccs meg kb úgy hogy az AD-k előrerohannak kilőnek 1-2 célpontot és meghalnak, a B-17ek leszednek 1-2 bázist és meghalnak (kozben mindkét csapat folyamatosan nyomja a "need cover" szöveget), a Wywernek még talán csinálnak is valamit de főleg menekülnek, a vadászok meg ott maradnak 3-4szeres túlerő ellen...

Új hozzászólás Aktív témák
- TCL LCD és LED TV-k
- Hobby rádiós topik
- Milyen okostelefont vegyek?
- Audi, Cupra, Seat, Skoda, Volkswagen topik
- Villanyszerelés
- Xbox tulajok OFF topicja
- Szívós, szép és kitartó az új OnePlus óra
- Máris limitálja egy európai disztribútor a GeForce-ok szállítását
- Arch Linux
- Mini-ITX
- További aktív témák...
- Rog Ally Z1 Extreme 512GB SSD/16GB RAM, szép állapotban, üvegfóliás, garanciális
- Lenovo laptop i3-8130U / 4GB RAM / 256GB NVMe SSD / GeForce MX110 / Win10 hibátlan esztétika
- ChatGPT Plus, Előfizetések
- Latitude 9330 2-in-1 13.3" QHD+ IPS érintő i5-1240U 16GB 256GB NVMe ujjlolv IR kam gar
- Akcio! Csere- Beszámítás! Xbox Series S Játékkonzol!
- BESZÁMÍTÁS! Sapphire B650M R7 8700F 32GB DDR5 1TB SSD RX 6800 16GB Zalman Z1 PLUS Seasonic 750W
- Dell Latitude 5290 i5 8350U, 8GB RAM, SSD, jó akku, EU bill., szép állapot, számla, 6 hó gar - 12.18
- HIBÁTLAN iPhone 15 Pro Max 256GB Blue Titanium -1 ÉV GARANCIA -Kártyafüggetlen,MS4120
- Apple iPhone 13 Pro Max Graphite ProMotion 120 Hz, Pro kamerák 256 GB-100%-3 hó gari!
- Apple iPhone 12 Pro Max 128GB, Kártyafüggetlen, 1 Év Garanciával
Állásajánlatok
Cég: Laptopszaki Kft.
Város: Budapest
Cég: PCMENTOR SZERVIZ KFT.
Város: Budapest



CoD 2 graffikabol eleg volt.



![;]](http://cdn.rios.hu/dl/s/v1.gif)












Én azzal (meg részben a német P-47-el) csinálom most az eventes kihívásokat, kb. 4-5 óra játékkal megvan a toy általában.


