Keresés

Hirdetés

Új hozzászólás Aktív témák

  • pc360

    addikt

    válasz Malibutomi #12333 üzenetére

    Pont ezért. RB-ben csak 1-2x töltesz, cserébe több pontokat kapsz, főleg fejlesztésit. Akkor meg pláne, ha fightert is lenyilazol a seggedről - a későbbi bombázókkal erre megnő az esélyed. Csak érdemes életben maradni, ha tartósan farmolnál. :)

    RB-ben szerintem jobban lehet haladni, és nekem pl. sikerül 4 nemzettel bombázni is, egészen tier 4-ig úgy, hogy közben meg tudok néha venni 1-1 új gépet, ráadásul expertre pilótázva, aranysas vásárlása nélkül. Nem mondom, hogy nem jönne jól egy prémium, de ha kikapcsolja az ember az auto repairt, és bennhagyja legalább éjszakára gyógyulni őket (minden nemzettel), akkor azért szinten lehet tartani a terepet.

    A lion-nak nem kedvez a monoplane-ezés. Érdemes inkább sok különböző gépet játszani, még ha fájdalmasan szét is oszlik a népek közt a fejlesztési pont, de hosszabb távon megéri. Abba úgy simán belefér a bomberkedés, és kevésbé zavar, ha épp veszítesz rajta. Tudom ajánlani az RB-t. Én sokáig kitartottam az arcade mellett (10k meccs), de ha kicsit beleszoksz az RB-be, utána már az tűnik árkádosnak, és az is.

    Az AB fájdalmasan bugyuta utána már. Az egy igazságtalan bemelegítés agyfasszal. Várhatod, hogy mikor véd meg egy fighter árkádban. :D

    [ Szerkesztve ]

    Válogatott, rendszeresen frissített programok ► neszetools.hu

Új hozzászólás Aktív témák