Hirdetés

Új hozzászólás Aktív témák

  • Reddevil84

    tag

    Úgy néz ki jövő héten én is One tulajdonos leszek!
    Nem volt egy egyszerű mutatvány! A vodánál fogom vásárolni,de személyesen akartam mert így lett volna kényelmesebb! Tegnap voltam is bent,hogy szóljak hozassanak mert kelleni fog,erre ma hívtak,hogy gáz van mert nincs készleten sehol az országban, mindent végigjártak! Na mondom az jó lesz így....
    Felmentem a webshopba,hogy kérjek hírlevelet mikor is fog megérkezni erre látom,hogy ott meg van! Felhívtam a helyi boltot,hogy akkor most hogy is van hogy nincs de mégis van? Azt mondta,hogy utánanéz.....
    Fél óra múlva csörög,hogy nem érti mert ők nem találnak sehol,de ha gondolom rendeljem meg akkor webshopból,csak az átvételnél figyeljek és jól nézzek át mindent (ne engedjem el a futárt semmi képen amíg át nem néztem) mivel macerásabb a csere ha gond van vele és csak pesten tudom leadni ennyi a hátránya!

    A lényeg,hogy megrendeltem így jövő héten érkezik :DD

    Annyi kérdésem van,hogy a sima simhez nem tudtok valami mintát ami alapján micro-simet tudnék belőle gyártani? vodás kártya....

    Ui: Most nézem bekerült a kínálatukba (voda) az M8 ugyanazzal az előfizuval mint az M7 77k lesz az M8 138k lenne....

    [ Szerkesztve ]

Új hozzászólás Aktív témák