Hirdetés

Hirdetés

Új hozzászólás Aktív témák

  • csacsi67

    addikt

    válasz Graphics #23678 üzenetére

    Csak, hogy én kapásból a korábbi Vodafone-os kártyámmal próbálkoztam, amely fel is csatlakozott a hálózatra, csak éppen nem lehetett hívást kezdeményezni, fogadni. Tehát le van tiltva. Ettől még igaz, biztosan, amit írtál. Habár kétségeim vannak afelől, hogy a boltosok kockáztatnak egy hálózati tiltást, és megvesznek mindenféle telefont, amelyre hűségnyilatkozatos előfizetés van. Persze ez csak annak fényében lehetne tudni, hogy ha tudnánk konkrétan, hogy ha nem fizetem a számlát, akkor csak az adott szolgáltató tiltja le a készüléket, vagy mindegyik. Ha csak az adott, akkor valóban függetlenítik, és megmondják, hogy csak pl. T-Mobile hálózatba lehet használni. Valamint az embereknek sem érdeke eladni a frissen vásárolt új készüléküket olyan olcsón, mint ahogyan egy bolt beveszi. Bár biztosan vannak, akiknek nagyon kell a pénz, és nem érdekli őket. Szerintem ezek inkább mind csempész telefonok lehetnek. Az előző HOX-omat pl. Vietnam régióra gyártották, mégis itt kötött ki Budapesten, valahogy

Új hozzászólás Aktív témák