- Apple Watch Ultra - első nekifutás
- Samsung Galaxy A52s 5G - jó S-tehetség
- Apple Watch Sport - ez is csak egy okosóra
- Samsung Galaxy S24 FE - később
- A Sony technológiáinak krémje lett az Xperia 1 VII
- iPhone topik
- Honor Magic6 Pro - kör közepén számok
- Xiaomi 14T Pro - teljes a család?
- Vivo X200 Pro - a kétszázát!
- Samsung Galaxy S24 Ultra - ha működik, ne változtass!
Új hozzászólás Aktív témák
-
csenor
senior tag
Hol tudok Imei-t leellenőrizni a legpontosabban online?
Fizetős megoldás is szóba jöhet. -
djdawed
csendes tag
Sziasztok. Van itt valaki aki LG G4-ről váltott? Kaptam egy egész jó ajánlatot és szeretném tudni, hogy megéri-e lecserélnem a G4-et.
-
istibond
tag
Beadtam a telot! 5 munkanapot mondtak kb, felulvizsgaljak,lehet csere lesz ujra,vagy megcsinaljak.
Azt mondtak nekem hogy nem szabadna elvileg kattognia mert 6s nel mar ragasztottak a kijelzot nem pedig csavaroztak.
Meglatjuk remelem minden rendben lesz.Addig egy 5s t nyuzok.
Barmar: nekem kattogott es ellege latvanyosan es hangosan,ugy ahogy leirtam , az istylelos srac is mondta hogy rendesen kattog.(nem kicsit).
Neked hol nyoszorog? Vagy milyen mertekben? Kattogas? -
B-L-A-C-K
titán
Amúgy innen rendelve már kaptam 2 különböző tokot is. Egyik olyan mint a képen szereplő vékony hajlékony műanyag, a másik meg kicsit vastagabb, keményebb műanyag.
Mind2 jó amúgy, de nekem a rugalmasabb fajta (képen a jobb oldali) jobban bejön, nem tudom mi alapján küldenek ilyet vagy olyat, de szerintem a rugalmasabb változat ez lesz, azaz onnan csak ilyet fognak küldeni (gondolom, bár még onnan nem rendeltem, de most berendelek egyet).
-
B-L-A-C-K
titán
válasz
istibond #7031 üzenetére
A csere készülékek úgynevezett refurbished készülékek, ami annyit jelent hogy használt hibátlan alkatrészekből is áll, és egy teljesen új burkolatot/kijelzőt kap. De ha egymás mellé teszel egy bontatlan új, és egy ilyen "új" készüléket semmi eltérést nem fogsz tapasztalni. Persze átvétel előtt érdemes átnézni mert volt már nekem is hogy összerakás közben egy kis karc keletkezett rajta és úgy akarták ide adni.
-
-
istibond
tag
Sajnos van egy nagyobb problemam, kattog a kijelzo jobb oldalt kisebb nyomasra, most vettem eszre.
Holnap irany az istyle ... Regen a 6 nal olvastam ilyet de 6s nel meg nem nagyon.
Valakinek volt mar? -
SonyNex7
senior tag
Nekem van egy tippem.
Sokat nézelődtem,de tényleg sokat,egyetlen egyet találtam a cinderen kívül,ami a vélemények,képek,videók alapján hozza a vártat.
Az ára ennek is 10e körül van de akciósan olyan kb 6e volt de még most is 7e körül van,azt mondtam egyszer belefér.
Olyan 8-10 nap múlva fog megjönni
Ice Max 3D glass
[link]Illetve ettől a gyártótól/GodoSmith/ rendeltem még két tokot,egy pirosat hogy feldobjam a szürke fekete szint,meg egy feketét tartaléknak. Darabját olyan 1600Ft ért.
Luxury cover case
Olyasmi mint a rock pure series tokom/meg amit sokan vettek az i3c/de jobb a hangszóró kivágása,mert itt tényleg csak a lyuk van kivágva,a hangerő és bekapcs gombon rajta van a jel,illetve nincs rajta márka jelzés.
[link] -
istibond
tag
Jogos! Most talaltam egyet az apron fullkeretest nagyon olcson, lehet az lesz.
-
istibond
tag
Sziasztok!
Tudom sokszor volt mar targyalva, de valaki tud ajanlani full keretes uvegfoliat ami a szeltol szelig van?
Koszi -
lupus_l
aktív tag
válasz
tylerddd #7013 üzenetére
Szimplán a gumigyűrű és a gomb között koszolódik be, ez okozza a kattogást.
Nekem ez a megoldás segített, de nem hozzáértő kezek mellett a garancia megvonást kockáztatod, hiszen 91% feloldhatja a kijelző védő réteget is.... -
tylerddd
veterán
Nem vagyok az a minden apró hibával szervizbe rohanós fajta, de most valami pár napja elkezdett zavarni: a Home gomb, kb. 3-6 óra közötti negyedében ha finoman megtapicskolom (tehát nem benyomom a gombot), akkor kis kattogás hallható. Olyan, mintha két réteg lenne egymáson és azok elváltak volna egymástól. "6-12 óra" között nem érezhető. A mindennapos használatban 20-ból ha egy alkalommal érzem ezt, de ha direktbe elő akarom hívni, akkor mindig jelen van. Elnézést, de nem tudom jobban leírni a jelenséget!
Megéri ilyen hibával bevinni? Mi van, ha visszadobják, h ez nem hiba és leadtam 2 hétre a telefont?! Viszont mi van akkor, ha október után leválik mondjuk a gomb és csá. Egy Home gomb csere mennyibe fájhat ennél a típusnál?! Tanács, okosság?!
-
csenor
senior tag
Venni szeretnék a mostani üvegfólia helyett egy olyat ami a lekerekedő részt is védi.
Valakinek valamilyen tipp (tokot is használok ami remélem nem nyomja le)? -
Horovic
aktív tag
válasz
anderledani #7004 üzenetére
Üdv a csapatban, nekem is ez a kombo van. Nagyon pöpec.
-
mike710
aktív tag
Igazából tettem a hátlapra egy fóliát, azt úgyse látom tokban szóval csak az oldala az ami necces. De ha nem csúszkál,akkor nem is karcol. Vagy nincs igazam?
-
mike710
aktív tag
Akkor egyelőre marad, köszi srácok! Jó vékony így a telefon
-
anderledani
őstag
Csatlakozom a csapathoz egy iPhone 6S 64GB Space-Gray-el.
-
csenor
senior tag
Szerintem ezek a szilikonból lévő tokok nem karcolnak.
Új hozzászólás Aktív témák
ma A cupertinóiak újdonsága külsőleg nem sokat változott elődjéhez képest, ám nyomásérzékeny kijelzőt, nagyobb felbontású kamerát és rendkívül erős hardvert kapott.
- NVIDIA GeForce RTX 5070 / 5070 Ti (GB205 / 203)
- Milyen billentyűzetet vegyek?
- AMD K6-III, és minden ami RETRO - Oldschool tuning
- Lexus, Toyota topik
- World of Tanks - MMO
- Egymásra licitálnak a kiadók, hogy kihasználják a GTA VI késését
- Milyen légkondit a lakásba?
- PlayStation 5
- Luck Dragon: Asszociációs játék. :)
- Hardcore café
- További aktív témák...
- BESZÁMTÁS! Dell Optiplex 7050 SFF asztali számítógép - i7 7700 16GB RAM 256 SSD Intel HD 630 Win10
- Honor Magic 7 Pro 512GB / 12GB RAM / Fekete / Független / Újszerű állapot / 3 év gyári garanciával!
- HATALMAS AKCIÓK / MICROSOFT WINDOWS 10,11 / OFFICE 16,19,21,24 / VÍRUS,VPN VÉDELEM / SZÁMLA / 0-24
- Telefon felvásárlás!! iPhone 12 Mini/iPhone 12/iPhone 12 Pro/iPhone 12 Pro Max
- LG UltraGear Gaming Monitorok: ÁRZUHANÁS -30%
Állásajánlatok
Cég: PCMENTOR SZERVIZ KFT.
Város: Budapest