Hirdetés

Új hozzászólás Aktív témák

  • martonx

    veterán

    válasz tboy93 #125381 üzenetére

    Én huszonegy-két éves fejjel ütöttem el motorral gyalogost zebrán. Nem vagyok rá büszke. Más kérdés, hogy a gyalogos saját bevallása szerint is annyira elgondolkodva ment át a zebrán, hogy azt se vette észre, hogy zebrán van.
    Ettől még én voltam a hibás, noha a gyalogosom, ha épp egy busz / teherautó elé sétál ilyen öngyilkosan, akkor nem egy szál csonttöréssel ússza meg...
    Jogsim nekem is ugrott természetesen. A dolog pikantériája volt, hogy ekkor még nagymotorra jogosítványom se volt, csak autóra, meg kismotorra. És ez hehe az intézkedő rendőröknek nem tűnt fel. Az a szép 90-es évek eleje :D
    És mielőtt leadtam volna a jogsimat, besétáltam újat csináltatni (hogy nehogy jogsi nélkül maradjak a bevonás idejéig), ahol szemrebbenés nélkül beikszeltem, hogy nekem van nagymotorra is jogosítványom (gondoltam, úgyis most veszik el a jogsimat, már úgyis mindegy), és őrület, de megadták a nagymotor jogsit. Így lett nagymotorra hivatalosan jogosítványom :D :D :D Hangsúlyozom ez a 90-es évek eleje volt.
    Végülis minden rosszban van valami jó. Azóta azért jóval óvatosabban vezetek.

    Ja, és ettől még azóta is motorozok (leszámítva a 18 év kihagyást, de az nem ez miatt volt).

    Én kérek elnézést!

Új hozzászólás Aktív témák