-
Mobilarena
Ajánlott ingyenes Windows programok
Androidos kérdéssel irány az Android alkalmazások topik!
Új hozzászólás Aktív témák
-
-
-
válasz
Visormail #53578 üzenetére
Erről a verzióról van szó, csak ha már kipróbálod, akkor ne virtuális gép alatt tedd, hanem valós/fizikai gépen, mert csak ott jön/jött elő a hiba (legalábbis Nálam).
Windows 11 alá telepítve OK | WinPE-ről boot-olva éles gépen gebasz van -
válasz
Visormail #53563 üzenetére
WinPE lemezről boot-olva, a System Clone és System Backup nem működik. Automatikusan jelölné ki a rendszer- meghajtót és partíciókat, de nem teszi (kézzel sem lehet). A többi funkció működik. Windows alá telepítve nincs jelen a hiba, már írtam a Hasleo support-nak, jelezve a hibát, remélem a következő kiadásban már javítva lesz.
-
válasz
Visormail #53341 üzenetére
A DVDFab (a majmos program, ahogy régen felénk hívták) egy programcsalád. A DVDFab másik, de saját programja tutira átkódolta volna a filmet miközben a háttérben a DVDFab Pass fut.
A MakeMKV nem csinál semmit a forrással, csak átrakja a MKV konténerbe. De mivel a DVD mpeg2 fájljai az MKV formátum szerint támogatottak, ezért egy normális MKV támogatással bíró eszköz, vagy szoftver felismeri, hogy támogatott mpeg2 van az MKV konténerben és annak megfelelően lejátsza.
Ezért olyan gyors a MakeMKV, mert nem csinál semmit.Amikor mpeg2 forrást valaki átkódol H264 vagy H265-be, pl. Handbrake és társai.... akkor az idő és közben romlik a minőség. Valamiért még mindig csinálnak ilyet az emberek
Értem, hogy néhángy GB helyet meg lehet spórolni, de ennek ára van. Miközben ma már egy 4-5GB-os multimédiás tartalom azért nem egetverően sok.
-
válasz
Visormail #53317 üzenetére
Hogyne lehetne, csak kicsit más a megközelítés...
Megnyitod a Restore-t, kiválasztasz egy image-t (mintha vissza akarnád állítani, de nem kell), jobb-felső részen lesz 3 üzemmód, Sytem mode/Partition mode/File mode, itt a File mode-ra kell menni és már látod is az image tartalmát (felcsatolni virtuális meghajtóként még nem tudja, de kimásolni fájlokat/mappákat felcsatolás nélkül is lehet). -
-
válasz
Visormail #50958 üzenetére
Ha az Audacity-ben telepítve van az ffmpeg plugin, akkor betöltheted és ott egyből látod valójában hány sávos, és azon belül melyiken mi van.
-
válasz
Visormail #44762 üzenetére
Akkor az első kettő amit írtam... egyszerű... otthoni célra is használható.
Nálunk a cégnél egy 30+ éves ügyintéző csaj különösebb segítség nélkül tanult bele a Pinnacle Stúdióba, de ismerek egy 60 éves falubelit, aki ezzel nyomja a home movie-t amit telefonnal, kamerával felvesz.
Régen én is használtam... még a 8-as verzióval kezdtem és a 14-es verzióig használtam több évig. A Power Director sem bonyolult. Sajnos ennél többet, meg amit a másikba írtam... nem tudok segíteni. -
válasz
Visormail #44758 üzenetére
Az eredeti topikban válaszoltam... de PC360-nak igaza van...
Én nem is ismerek akár csak középszerűen normális, ingyenes vágóprogramot.Enkódolót igen... de vágót nem. Pedig ismerem ezt a területet...
Humble Bundle és hasonló oldalakon néha van Vegas vagy más programra akció. Iratkozz fel a hírlevelünkre és akkor időben meg is kapod az 1-2 hetes akciókat... amikor is tized áron vehetsz program licenszeket. Ez az oldal főleg játékokat árul, de évente többször van ilyen multimédiás akciójuk. De van más hasonló oldal, van ahol fél és 1/3-ad áron lehet office-t és windows-t venni.Az eddigi Vegas-okat és a hozzá kapcsolódó egyéb Magix... korábban Sony program licenszeket a humble bundle-tól vettem. Mindig gond nélkül regisztráltam őket a gyártó oldalán.
Pinnacle Studio -> PowerDirector -> Vegas --> Adobe Premier szerintem a betanulási sorrend, de az első kettő között nincs nagy nehézségbeli különbség.... és némi kitartással lehet akár a Vegas-sal is kezdeni.
Bárki bármit is mond, sem office program, sem cad-es tervező nincs ingyenesben olyan, ami tényleg jó lenne és 100%-ban kompatibilis lenne a nagytesókkal.
A videó vágóval is ez a helyzet. -
pc360
addikt
válasz
Visormail #44758 üzenetére
Én csak azt tudom javasolni, hogy próbáld ki a VSDC Free Video Editor-t. Elég kevés működő darab van az ingyenes szerkesztőkből, a Shotcut-ot is kukáztam, mert a legegyszerűbb műveleteket se lehetett benne normálisan levezényelni.
-
válasz
Visormail #36076 üzenetére
Én már nem használom, mert nincs mihez, de biztosan tud.
Akkor anno még nem volt felhő.
VCF-be és CSV-be raktam le a telefon címjegyzékét, ha elveszteném a telót... Azt ugyanis egy táskával lehet venni, de több évtizedes kapcsolati hálót nem.
1., Aztán bevittem a céghez a CSV-t és ott excelben tartottam arra az esetre, ha otthon hagyom a mobilomat. Volt ilyen...
2., A VCF-et volt, hogy importáltam a céges win XP címjegyzékébe szintén hasonló okból és HP-s PDA-ba is.
3., volt, hogy a programot újra telepítettem vagy máshonnan nyitottam meg a programmal a VCF-et, de gond nélkül importálta.Régi szép idők....
Nem hinném, hogy feature-t vettek el belőle. -
válasz
Visormail #36074 üzenetére
MyPhoneExplorer
A WP-s telefonokra nem jó, de sokat használtam butafonnál és droid alatt is.
a VCF-et importálja és CSV-be tud exportálni, amit aztán excel-ben meg tudsz nyitni. -
Declare
őstag
válasz
Visormail #28241 üzenetére
pedig abban bíztam, hátha lehet....
nem tudok sajnos. Ki tudom választani, hogy mit szeretnék, dvd, avchd, blueray. A felbontás miatt csak az avchd vagy blueray jön szóba, de az avchd max mérete 8,5gb, ami kevés (15 gb az én összeállításom). Annál ki tudom választani az írásnál, hogy "create folder". A blueraynél viszont nem. Ott csak a meghajtót tudom kiválasztani amire írni akarom.A merevlemezes opció nem aktív
-
LonGleY
veterán
-
-
macera2
aktív tag
válasz
Visormail #27221 üzenetére
Lényeg, hogy fönn van a Win. MP11. Vagy 3 helyről letöltöttem, registry sikálás...., és a végén az egyiket elfogadta a gép. De nem biztos, hogy még egyszer meg tudnám csinálni.
A következő gondom, hogy a Media Guide által ajánlott állomások közül az egyikhez, -Calm Rádió-, nem tud csazlakozni. Az üzenet: Hiba lépett fel, miközben a Windows Media Player a kiszolgálóhoz kapcsolódott. A kiszolgáló biztonsági információit nem lehet érvényesíteni.
Mi lehet a gond? Mert eddig működött. Lejárt volna a türelmi idő? Vgy fizessek elő? -
macera2
aktív tag
válasz
Visormail #24878 üzenetére
A mester hóm verzió ugyan biztató volt,de nem volt nyerő. Közben, kis keresgélés után, rátaláltam és felraktam a Prof. változatot. Ez telitalálat volt! Csak ajánlani tudom mindenkinek. Keményen dolgozott ugyan, de végül is egy 460 GB-os HDD-n, a 4 elveszett partíciót, a könyvtárrendszert, azon belül a fájlokat, név szerint, mind helyreállította. Utólag is ezer köszönet, és BUÉK.
-
gyulank
addikt
válasz
Visormail #24544 üzenetére
Sztereó konfiguráció esetén ki lehet pipálni a Virtuális Surroundot, amin, ha ott tartom a kurzort, azt írja ki, hogy a surround hangot sztereó kimeneti jellé alakítja mátrixdekóderrel felszerelt rádióerősítők számára. Ez mit jelent? Nem mintha észrevennék különbséget.
De 3-féle ProLII verziót választhatok a házimozin, film, zene, és mátrix, szóval ebből gondoltam, hogy több lehet mint sima sztereó felkeverése 5.1-re abban az esetben, ha prologic2 jelet kap a bemenetén. -
gaben1000
tag
-
sz.j
nagyúr
válasz
Visormail #23830 üzenetére
Sajnos nem lett jó ..., nem szedi le ezt a videot ....
Esetleg nem tudtok ajánlani másik progit amivel a netten található videókat le tudom menteni és tetszés szerint bármikor le tudom játszani?
-
-
-
civil3d
csendes tag
válasz
Visormail #22793 üzenetére
Köszönöm a sok segítséget nektek.
Szóval itt járok.A chrome kiterjesztés nélküli filéi az bizony swf nekem ez csak most jutott el a tudatomig.Találtam egy progit aminek a neve:E.M. Magic Swf2Avi.Nekem bejött tudja konvertálni.De szerintem nem kell mert a lejátszója kezeli az swf et lehet tekerni ide odajuppé.De csak úgy ha átírod a kiterjesztést swf-é.Nagyából ennyi.Kérlek nézzétek el amatőrségemet de én ezekre csak most jöttem rá.Köszi még egyszer a segítséget.Még egy kérdés mert egy kérdés mindig lesz
.Szóval van e arra mód hogy ne egyenként nevezzem át a kiterjesztéseket hanem egyszerre többet is?
-
-
-
Visormail
addikt
válasz
Visormail #20994 üzenetére
PING (Partimage Is Not Ghost) -- Backup and Restore Disk Partitions ezt is lehet usbről futtatni, de úgy látom szintén partíciót tud menteni, teljes hdd klónozás nincs benne
Can I boot on a USB flash drive ?
Yes. Thanks to Blas for the research & testing.
Mount your USB drive on Windows (say it's F: ), preferably FAT32-formated.
Copy the following PING files to it => kernel, initrd.gz, isolinux.cfg .
On F:, rename isolinux.cfg to syslinux.cfg .
Download SYSLINUX
Extract the file syslinux.exe from the file you've downloaded to your F: drive (it should be found here in the archive: x:\syslinux-3.51\win32\syslinux.exe)
Open a DOS prompt, and type: f:\syslinux.exe f: -
Visormail
addikt
Új hozzászólás Aktív témák
Hirdetés
- Új, bontatlan World of Warcraft gyűjtői kiadások
- Assassin's Creed Shadows Collector's Edition PC
- Játékkulcsok olcsón: Steam, Uplay, GoG, Origin, Xbox, PS stb.
- Bitdefender Total Security 3év/3eszköz! - Tökéletes védelem, Most kedvező áron!
- Bontatlan - BATTLEFIELD 1 Collectors Edition - Játékszoftver nélkül
- Új! Targus - USB-C Dual HDMI 4K HUB - 2 HDMI-vel. Saját töltő nélkül 2 monitorral (120Hz)
- Telefon felvásárlás!! iPhone 16/iPhone 16 Plus/iPhone 16 Pro/iPhone 16 Pro Max
- Xiaomi Redmi A3 64GB Kártyafüggetlen, 1Év Garanciával
- BESZÁMÍTÁS! Intel Core i9 9900K 8 mag 16 szál processzor garanciával hibátlan működéssel
- Lenovo ThinkPad X270 (16) - i5-7300U, 16GB, 512GB SSD, 12" FULL HD
Állásajánlatok
Cég: Promenade Publishing House Kft.
Város: Budapest
Cég: PC Trade Systems Kft.
Város: Szeged