Hirdetés

Új hozzászólás Aktív témák

  • anaqer

    veterán

    válasz Sleek #93188 üzenetére

    Persze, vágom a confirmation biast... és hát ha neki ez jön be, több póvert neki!

    Csak azt nem értem, hogy az egyértelmű, kimutatható hátrányt (szenzorméret - sajnálom, de a fizika az egy kegyetlen kis k**a) miért érzik emberek szükségesnek elbagatelizálni. Ahelyett, hogy simán, őszintén, azt mondanák - OK, ebben nem tudunk versenyezni, de nézd, mi mindent adunk helyette! Mondom mindezt úgy, hogy volt M10-em még az első szériából, amin sok mindent szerettem... csak mondjuk szenzorban köhögött, meg a "kézbevételi" ergonómia se igazán volt még rendben vele.

    (Adalék: szerintem az Oly állandóan lefikázott menürendszere is teljesen használható volt már akkor is - vazz, RTFM, egyszer felkonfigurálod a magad kedvére a gombokat/tárcsákat, aztán onnantól kezdve halvány bolhaf***nyival se problémásabb, mint mondjuk egy Nikoné. Ezen az egészen csak tesztelők sírnak, hogy jajj majd a kezdőknek ez kicsit problémás lesz... nagy kaland. Minden gép minden beállítására ott a félórás step-by-step YT videó, 2020 lesz lassan baszki.)

    And As It Is Such, So Also As Such Is It Unto You

Új hozzászólás Aktív témák