Hirdetés

Új hozzászólás Aktív témák

  • .mf

    veterán

    válasz madgie #74212 üzenetére

    PDAF és visszatartott fejlesztések: teljesen egyetértek, nemrég én is leírtam ugyanezt.
    Szerintem nem a lendületből fogytak ki, hanem az EM5 és EM1 sikere után túlságosan megnőtt az önbizalmuk, szerepet tévesztettek, és azt hitték, hátradőlhetnek és elkezdhetnek fejlesztések visszatartásával piacot szegmentálni.

    Silmatauki: ismerős érzés... "kedvencem" az a típus, aki, miután jól belőtted állvánnyal és fixszel a képet és szöget, beáll a téma elé, előveszi a mobilt, lefotózza mobillal, majd észreveszi, hogy jött fb valami más lóf..z üzenet, és 10 percre ott ragad a mobilját nyomkodva, kimozdíthatatlanul, és kitakarva a témát...

    Azt hittem, hogy a sekrestyéssel vagy pappal lebeszélve olyan időpontban mentél oda, mielőtt nyit / miután zár / amikor a legkevesebb látogató szokott lenni. Ha a képeket is megmutatnád nekik, lehet, hogy sokan örömmel fogadnának ;) Ismerősömet engedték már így fel harangtornyba is.

    T72: "A fuji se a kamkordereiről híres, mégis nekifutnak a 4k-nak, ahogy a Nikon is tolja az új DL kompaktjaiban"

    4k-t azért ne keverjük a videó-centrikus váz fogalmával.

    Nippon: "Mekkora oltást kaptam én ezért a legutóbb... :U"

    Biztos nem ezért kaptad :P

    Fotóim és kalandjaim a világ körül: https://www.facebook.com/fmartinphoto/

Új hozzászólás Aktív témák