Hirdetés

Új hozzászólás Aktív témák

  • Mercutio_

    félisten

    válasz FEDman #1567 üzenetére

    Fene tudja, APS-C-re vékonyabb adapter kell mint m4/3-ra, a Pana 20/1.7 hossza 25,5mm a Pentax 40/2.8 15mm, az a 1,5 centi még EVIL-nél se olyan nagy méretkülönbség :D
    btw a fókuszmotor nem hiszem, hogy olyan sok helyet foglalna, hogy mindenáron ki kellene dobni csak mert EVIL méretű a váz.

    Egyébként ahogy az analóg 35/2 obit adaptálták APS-C-re és könnyű/olcsó penge kis 35/2.4 lett belőle, úgy talán a limitedeket is meg tudnák oldani vagy ott vannak az auto110-es lencséik, azokat is leporolhatnák :K

    Most néztem, hogy a legkisebb Pentax DSLR vázak méretben kitobival (és pogikkal szintén) közel azonosak mint a GHx-ek, súlyban van 12 deka hátrány :O , ebből kiindulva talán EVIL-ben is tudnának akkorát és olyan funkciójút összehozni, ami nem marad el a G3/GF1-től :U

    G3 - GF1-ről jut eszembe a múltkor linkeltem néhány képet, most találtam egy egész galériát :DD

    Darkness1: Meg tudnád mérni, hogy az a PK-NX adapter milyen vastag?

    Eladó/Cserélhető: GERE Kopar faládák, ÓRA:Orient Bambino II Bigsize, FANTASY könyvek, Garis keskeny MOSOGATÓGÉP, könyvespolcok, MOSÓGÉP

Új hozzászólás Aktív témák