Hirdetés

Új hozzászólás Aktív témák

  • Hasaggymeg

    Topikgazda

    válasz Chiftain #166140 üzenetére

    Mielőtt ráhúzod a záróanyát láttad,hogy egyértelműen szorít,vagyis a kicsi tányér túllóg a kazettán? Lehet kazettástól kottyan egy hangyányit,az megszokott.

    Más...hazajöttem,ettem,punnyadtam és búslakodtam az újabb eső miatt,majd 5 körül a kisütő nappal együtt kiugrott szememből is az álom és uzsgyi az erdő kipróbálni marhaszéles kormányom. :DDD Az erdő egy óriási szauna,csak ránézel a bringára és már attól is izzadsz akkora a páratartalom. :U A sok eső miatt sosem állt ki a földből ennyire minden gyökér,szikla,sosem lógott ennyire le és ennyire vizesen minden ág,így többször odavertem a pedált 2 óra alatt mint máskor 2 hónap alatt és olyan vizes lettem mint esőben.Kormányt szokni kell,hihetetlen milyen sok az a kevés 3-3 cm kétoldalt. :F Mikor elindultam azt hittem újra kell tanulnom bringázni,aztán persze belejöttem,de úgy tűnik nagyon megszoktam ezt a 65-66 cm-t az utóbbi...19 év alatt. :U

    [ Szerkesztve ]

    "Végy egy kerékpárt,nem fogod megbánni...feltéve ha életben maradsz."Samuel Langhorne Clemens link: https://cdn.rios.hu/dl/upc/2024-02/02/91209_d2j2gi0v6zwls7lx_1000006503.jpg

Új hozzászólás Aktív témák