Hirdetés

Új hozzászólás Aktív témák

  • Tikakukac

    titán

    válasz hcl #74236 üzenetére

    Akartál de inkább nem :B Akkor nincs miről beszélni. Ha kis fogyi kell akkor Pi de a noti lap főleg az i procis ha nem totál tétlen ami nincs, ha bármit csinál akkor eszik.
    Ha kamhoz kell nincs 10k a direkt erre való cucc tokkal vonóval. Ez is tervben volt, elvetettem, önszopatás megint.

    Illetve minek kötnék rá 3,5-ös winyót?

    Hulladék noti vinyók, és 1TB felett nincs ha van pokoldrága. Adatnak, menteni és streamelni meg kell. Sajnos 2k-s moncsin a 360p elég csúnya lenne :B

    De ha igen, akkor sem feltétlen nehéz.

    Hát, nem is könnyű.

    Normál SATA kábel, és vagy stabilizálok neki 5V/12V-t egy 20V laptoptápról (ha szétszedett laposról van szó), vagy adok neki másikról (csak annak lehet rosszabb a hatásfoka).

    Így vertem tönkre egy vinyót, majd egyszer behalt egy táp is, egy másik elégett mert hát elégett. Rossz ötlet játszani a külső dolgokkal, az a táp ami tényleg ad stabil 12V-ot pedig megint pénz. És anyagilag megint bukóban vagyunk.

Új hozzászólás Aktív témák