- iPhone topik
- Milyen okostelefont vegyek?
- Samsung Galaxy Watch6 Classic - tekerd!
- Fényképek a Honor Magic V5-ről
- Samsung Galaxy Watch (Tizen és Wear OS) ingyenes számlapok, kupon kódok
- Erős specifikáció, kompakt formában
- Xiaomi 15 Ultra - kamera, telefon
- Galaxy Z Fold6-hoz viszonyítva mutatják, mennyivel lesz vékonyabb a Z Fold7
- Samsung Galaxy S23 és S23+ - ami belül van, az számít igazán
- Mobil flották
-
Mobilarena
Üdvözlünk a Call of Duty: Modern Warfare (2019) topikban! Olvasd el a téma összefoglalót hozzászólásod megírása előtt!
Új hozzászólás Aktív témák
-
boogie84
veterán
válasz
Pro!Petya #11875 üzenetére
Tegnap volt szerencsém egyszer kipróbálni. Az kell mondjam isten áldott tehetsége van a kempereknek, hogy megtalálják a sarkokat, ablakokat ahonnan átlőhető a fél pálya. Sajnos az a pálya is a kempereknek és az smg-vel rohangálóknak kedvez.
Persze ez a cod már csak ilyen. Darálás van, nekem az MW2, MW3 valamiért jobban tetszett. Persze most ez van, és ahhoz képest jó is! -
boogie84
veterán
-
csƵ
addikt
válasz
Pro!Petya #10593 üzenetére
Ezért voltam múltkor kiborulva. Mindig 40-60ms a latecy a játék szerint, de érzésre minimum 200. Múltkor is lőttem egyet rifle-vel, majd leguggoltam és akkor adta be a találatot, mikor már guggolva voltam a doboz mögött. Egy tár Desert Eagle megy az egy méterre lévő ellenfélre és nem talál be... Sok ilyen van. Bosszantó ez a rendszer.
-
Deck
titán
válasz
Pro!Petya #10593 üzenetére
Én csak akkor nézek rá ha érzem valami nem stimmel. Meccs közben lehet a menübe (ps4),
Shipmenten majdnem mindig első szoktam lenni, menjek bármivel is. Most a Main MP5-ömmel mentem No Stock stb.. És nem tudtam 4 killig sem eljutni egybe, sőt utolsó lettem és 1-es arány pont megvolt mikor 2-es körül szokott lenni.. Egyszerűen nem akartak halni.. Én meg bumm egyből.. Ránézek aztán látom, hogy mekkora a ping.. Ez volt az a pont amikor bezártam a játékot.. -
Pro!Petya
addikt
válasz
Pro!Petya #10591 üzenetére
Így nem csoda hogy magas a pingem
Indítottam egy random meccset hogy vajon hova dob be:Az annyit jelent mint US West 2 azaz Oregon , pontosabban..
[link]Játékon belül 50-60 körül mutatta a pinget , pedig magát a szervereket is direkt le lehet pingelni ott meg folyamat 200+ körül dob rá : [link]
Kérdem én, aki Frankfurtól ~150km-re vagyok, akkor miért nem arra a telibekurt szerverre dob be ami itt van "mellettem"?!
(vagy európa már feláras lenne?)
-
KaitouP
nagyúr
válasz
Pro!Petya #10310 üzenetére
Only PC-n nyomod? PS4-en túl sokat egy-egy meccsre nem szoktam várni, abban az 1 órában egy jó 5 meccs belefér általában (mondjuk TDM, ha meccsenként 10 perc körüli idővel számolok).
Az XP Boost real-time időben történő lefolyása valóban egy szar, ezt nem is értem hogy miért kellett a BO4 után így megváltoztatni... vagyis, sejtem miért.
-
KaitouP
nagyúr
-
Deck
titán
válasz
Pro!Petya #10124 üzenetére
Engem is ma folyton olyanokba akart bedobni, de kilépek én is.
Store amúgy rendesen túl van árazva. A weapon kinézetek semmit se érnek ha módosítasz valamit. Szokásos playlist frissítés.. Kevés a (6v6) map. Unalmas a játék érdemi frissítések nélkül.. Damascus után lehet el se indítom egy darabig. (jön más játékom úgy is) Pedig maga a játék alapja baromi jó (nem a ping része) .. De semmi új nincs benne. Más nem érzi így?
-
-
hcol7
senior tag
válasz
Pro!Petya #9894 üzenetére
azert van tobb idiota manapsag, mert par gombnyomas, es "online van"jatszani.
regen(=cod1-2) korul meg azert kellett hozza minimalis ertelem, hogy feljusson az ember multizni vmi szerverre.
cserebe most tobbmindenkit lehet irtani: ) de ezzel egyutt jon a sok funcionalis analfabeta es "ki ha en nem" tipusu niemand is jatszani.
-
raggg
senior tag
válasz
Pro!Petya #9901 üzenetére
Arra céloztam, hogy éppen ez a COD gimmickje és sokan pont ezért játszunk vele. Azt teljesen megértem, ha neked nem jön be, de szerintem elvesztené az egyéniségét a játék ha pont ezt vennéd ki belőle. A spawn rendszer szar, azzal abszolút egyetértek. Mondjuk én nap végén lazítok csak egy órát COD-dal ha úgy van, azt se tudom mennyi a K/D-m, nem is érdekel. A camo-k miatt nem fogok HC-t se játszani, mert én pl. azt nem bírom ami ott megy...
-
s.bala31
őstag
válasz
Pro!Petya #9883 üzenetére
Pár napja nekem is volt egy ilyen meccsem
Nem hiszem hogy ha a BF-ben meg tudták oldani hogy a játékosok elsősorban a feladatokra koncentráljanak akkor itt miért nincs olyan játékmód ami jobban jutalmazza a foglalásokat, védéseket. Próbáltam már én is hogy leszarom a feladatokat de pár perc elteltével nem tudtam megállni hogy ne menjek foglalni.
-
Corpuscle
őstag
-
Corpuscle
őstag
válasz
Pro!Petya #9883 üzenetére
"Mondjuk a játék is elmegy a picsába, mert aki játsza az adott módot legalább jutalmazhatná, nem csak kibaxott kill vadászokat"
És ezt tovább erősítették azzal, hogy a killstreak kill is azonos pontértékű (egy ideje), a "sima" öléssel. Próbaképpen indíthatnának olyan módot, ahol a foglalás többet, az ölés kevesebb pontot ér a jelenleginél. Lehet sikeres lenne.
-
ates2
senior tag
-
Acheron
őstag
válasz
Pro!Petya #8045 üzenetére
A frissítés után a filter módosítás megviccelt, így két meccset normál módban toltam végig HC helyett. Ugyanezt éreztem, a HC - hoz képest bántóan sok ideig kell pumpálni ólommal az ellent (közben még fedezékbe sétálni vagy visszalőni is volt ideje, nem egyszer) Úgy érzem, ennyi HC után számomra játszhatatlan a normál mód (anno az MW2 -ben nem volt ennyire legyengítve a sebzés normál módban) Teljesen egyetértek, minden pályát és játék típust át kellene vinni HC - ra is, hogy ott is teljes legyen az élmény.
-
zoltannagy
aktív tag
-
Pro!Petya
addikt
válasz
Pro!Petya #7937 üzenetére
Na jó , visszavonom!
Egész jó ez az íj csak be kell setupolni! Igaz még csak 28-as de már alakul az 1 vagy egy kicsivel feletti KD
Külön fincsi mikor a shitgun-osokat lehet osztani vele, és ennek ellenére nem jobbak pedig ezzel csak egy esélyed van és ~3 sec pihi még töltés
Robbanófejjel meg lehet pucolni főleg shipmenten! -
Casanova*
veterán
válasz
Pro!Petya #7730 üzenetére
És tényleg működik. Nagyon rafkós! Ezt nem hiszem el!
0,10-es arányt csináltam első körben. 3 kill-29 halál.
Kövi körben lazán első lettem, lőttem egy rövid tdm-et 20 killel. Az enemynél az első játékos még csak 5-öt ölt. Csak 5-öt.
Iszonyat noobok ellen játszottam. Szóval értem azok a youtuberek miért nincsenek a top 10-20-ban. Mert eleve szar a K/D arányuk. Mindig noobok ellen játszanak ,lőnek nuket. Most már értem.
Mindig is csodálkoztam,hogy miért mindig noobok ellen játszanak.....
-
Csokishurka
őstag
válasz
Pro!Petya #7724 üzenetére
Detto, nezem nezem a videokat hogy mar a huszadik nukot toljak es nem ertettem higy mondom konzolon ennyi a lama??
de amikor en tolom konzolosok ellen akkor persze ok jobb mint nemelyik pcs jatekos.
De igy mar megvilagosodtam.Deck
Ne is mond hanyszor van hogy kozepmezonyben vagyok pl 30 killel meg 10 capturrel top jatekos nalunk 0 capture meg 50 kill es persze loose. No comment
Az ilyen csak azert ne megy tdmre mert ott nem lehet a pontokat kempelni...szanalomtenger
Ez a kd meg szimpla e penis meregetes ami semmire se jo -
k-adi
nagyúr
válasz
Pro!Petya #7644 üzenetére
persze a meme vicces meg minden, de aki szétalázza a másik csapatot sok kill-el, az is hozzájárul az obj.hez még ha nem is közvetlenül... hiszen ha esnek-kelnek az ellenfelek akkor nincs idejük obj.ezni
ezt azért érdemes fejben tartani
(persze ez csak azokra vonatkozik akik tényleg sok kill-el vannak és kevés halállal mellé)
-
-
Deck
titán
-
Dave567
addikt
válasz
Pro!Petya #7395 üzenetére
Nálam is ez van néha. Mint kiderült a Diginek elég szar a külföldi kapcsolata, és bizony én szenvedtem sokat a játékkal, mert Burstölt is néha. Upc meg most semmi, 50 alatti ping majd nem végig.
Ez nem azt jelenti, hogy jó a játék mert marha szar, de HC-ban már sokkal jobb.. -
BandiHUN
veterán
válasz
Pro!Petya #7380 üzenetére
Ezért jobb a HC.Kevésbé jönnek ki a net és a szerverproblémák,esetedben lehet pl.az is,hogy a játék szerint pont valami szintváltás határán billegsz,és kicsit lejjebb többen játszanak,közelebbi szerveren,de amikor feljebb tesz,ócskább szerót kapsz.HC-n azért nem látszik ennyire,mert kicsit taktikusabban tudod kompenzálni a csúszást(bár sokszor még itt is esélytelen pl.átfutót lelőni,úgy csúszik a hitbox,pedig pl.SMG-vel lősz,és egyetlen golyónak kéne találni),nem feltétlen rusholni,lehetőleg kerülni a rushereket/messzebbről számítani rá,nem belefutni point blank helyzetekbe..
Plusz killcam sincs,ami mérgeljen,de legalább respawn ráközelítéskor kitalálhatod,merre érdemes próbálkozni,még látod,merre ment tovább,aki lelőtt,mert rögtön respawn van,nem kell killcamot nézni,elnyomogatni.
Egyébként,valóban b...tak valamit a játékkal egy ideje,kábé azóta ilyen,amióta megjelent,hogy vadászni kell a játékmódot Mosh Pitben,de úgy is ragad,nem random,míg ki nem lépsz.
A másik,ami jó dolog még,a crossplay.Nekem sokszor az van,hogy mindenki maxközeli,de pl.csak én vagyok PC-s,és sokkal jobb körök mennek,mint amikor összedob a lengyel,francia,német szerveren ülőkkel,ott esély sincs.Ráadásul a konzolosok sokkal csapatjátékosabbak,teljesen jó pl.amikor akár PS-XBOX-PC vegyes klánok mennek,még a Shipmenten is van annyi,hogy azért nyerjük meg a kört objektívákkal,már küzdöm is fel magam winrate-ben szépen,valami 60+ nyerést szedtem össze 3 hét alatt. -
Laby
őstag
válasz
Pro!Petya #7213 üzenetére
Az a lényege, hogy pénzt keressenek. Ha kapnál mindenféle jót, akkor mire fizetnél?
Én annyira nem bánkódok, mert ezek a skin-ek meg matricák meg tudom is én miket ad még, soha nem használom semmire. Egyedül a fekete álarcos operátor csávó tetszik nagyon, de önmagában csak miatta nem akarok fizetni a BP-ért, más meg nem mozgat egyáltalán. -
KaitouP
nagyúr
válasz
Pro!Petya #7222 üzenetére
Semmi gond, nincs itt harag.
A játék ezen részével pont az a baj, hogy egy őrületes grindfest az egész, és a rendszer azoknak kedvez, akiknek tonnányi idejük van játszani, egy, a reális emberi élettel (család, munka, stb.) összeegyeztethetelen, így akinek kevés vagy kevesebb ideje van játszani, vagy fizet még többet, vagy nem éri el a spécibb rewardokat. -
Nagy.Úr
tag
válasz
Pro!Petya #7215 üzenetére
Én személy szerint nem vettem meg, ha gimis koromban lett volna mondjuk ilyen MW2-nél akkor 100%, hogy megveszek egy ilyen BP-t, és örülök mint egy kisgyerek karácsonykor, de az ilyen-olyan skinek engem már sajnos nem hoznak lázba. Ettől függetlenül szeretem játszani a játékot...... a skinek már sokadlagos szempontok nálam. Persze mindig átfut a fejemen, amikor meglátok egy jól mutatót, hogy basszus ezt de megvenném
-
Deck
titán
válasz
Pro!Petya #7213 üzenetére
3k mondjuk a BP. Ezért feloldhatsz rengeteg mindent és nekik is van bevételük ebből (skinekből) és kapunk tartalmakat is.
Szerintem ezzel semmi gond nincs.
A BO4-be a hülye ládás megoldás a legrosszabb amit valaha láttam. És még a végén az új fegyvereket is belepakolták.. Persze még SP is volt..25nap és 7 óra múlva.
-
Acheron
őstag
válasz
Pro!Petya #6642 üzenetére
Ahogy a mondás tartja, sok lúd disznót győz
Nagy lutri ez a pálya kiegyenlített csapattal is, így meg...
De darálásra, hipfire unlockra keresve sem lehetne jobbat találni
Ha már Shipment: másnál is előfordul még, hogy ha be van jelölve a választható pályák között a Shipment - Shoothouse páros (nekem speciel HC -n), akkor időnként "beakad" a rendszer, és csak ezeket dobálja sorba? -
shotika
őstag
válasz
Pro!Petya #6009 üzenetére
Redditen tobb ezer hsz szolt arrol, hogy kilepked a jatek. Es itt is minden heten megjelenik valaki, akinek ezzel van gondja.
Mindenesetre egyelore megoldottam, a dokumentumok kozott kitoroltem a jatek mappajat, ujrabeallitotta magat, es azota nem fagyott ki.
Masik forumozonak: foloslegesnek tartom megosztani a gepem infojat, megfelel a hivatalos AJANLOTT kovetelmenyeknek (de ha beirnam, az elso az lenne, hogy ez meg ez nem jo) - 1 honapos win10, driverek es minden a legfrisebb, de ezekre altalaban ugyelek is.
A jatek szetfagy minden update utan, es nekem kell torolgetnem meg allitgatnom, ugy gondolom, ez nem az en gepem hibaja, ha HANGSULYOZOM minden mas jatek tokeletesen mukodik. De a legnonszenszebb az egeszben, hogy utana helyrejon egy dokumentum mappa torlessel. (Hirtelen jo lesz neki a konfigom?:D) -
BandiHUN
veterán
válasz
Pro!Petya #6009 üzenetére
Szerintem is valami egyedi hiba lehet...nekem egyszer lépett ki,az első nagyobb frissítéskor,amikor a blizzard is várósan léptette be az embereket,más semmi.Pedig több,mint 3 nap játékidőt ír a számláló,a gépem se über,a win is 1 éves,és teljes gépcsere is volt alatta újrarakás nélkül,stb.Igaz tuningom nincs,csak a vidkari gyári OC-je.
-
-
BandiHUN
veterán
válasz
Pro!Petya #5814 üzenetére
A shootot szerintem kár piszkálni.El kell fogadni,hogy az egy ilyen map,és gőzt kiengedni meg fejleszteni járnak oda.Én is baromkodok,meg próbálgatom,ami élesben nem az igazi/új,és fel kell húzni rendes kiegekig.Vagy mint pl.ma,hogy szarrászopattak a cégnél,holnap is szekszuális nap,és jól esett letolni a 75 mounted killt MP5-tel,meg rakétázni orrba-szájba
Mi lesz,ha lesz shipment...
Igazából ez a map csak jókat torzít a népeken statügyileg,eredményileg,mert piszokul nem valós lesz az ember.Aztán meg ha kimerészkedik a többi mapra,pisloghat,hogy beverik a kicsik köpőcsővel is.Én is csak befejezgetem ott,amit már unok,mert normálokon pl.a mounted kill elég nyűgös.Vagy pl.ma a dühöm eresztettem ki emellé,nem lett volna jó "felelősségteljesen" tolni.
-
Segal
veterán
válasz
Pro!Petya #5690 üzenetére
Az fizikai képtelenség hogy a napokban 150+-os enemy-vel kerültél össze mivel nullázás volt. Mindenki 55-ös lett aki fölötte járt és a legkeményebbek is ilyen 110-120 körül járnak egyelőre. Legalábbis én 12x fölöttit nem láttam még a szezon indulása óta.
Viszont a lényeg 55 fölött csak egy szám a neved mellett, semmi előnnyel nem jár és arra sincs semmi garancia hogy egy 150+-os játékos jobb mint akár egy 40-es.bulikavagyok: Na az kemény hogy még nincs meg az 55
Hamarabb volt meg neked a játék mint nekem
-
Acheron
őstag
-
válasz
Pro!Petya #5690 üzenetére
Jó kérdés, ez nekem is feltűnt! Én még az 55-ös szintet sem értem el, de a napokban folyamatosan 90 feletti (és nálam láthatóan ügyesebb) emberekkel kerülök egy lobbiba. A szintem alatti ellenséggel soha nem találkozom! Szerintem nem szint szerint rak össze másokkal... gyanús, h inkább a K/D alapján (abban viszonylag erősebb vagyok az 1.17-emmel). De annyira nem jó ez így.
-
Nagy.Úr
tag
válasz
Pro!Petya #5385 üzenetére
Én is olvastam valami új TTK-t módosító patchről, de meguntam a játékot egy ideje és nem néztem rá azóta. Ennyire elcseszte a játékmenetet?
A Coddal most én is elvagyok egyébként, habár már közel sincs hozzá annyi türelmem mint tizenéves koromban.Objektív típusú módok szerintem elég szórakozást tudnak nyújtani.
Új hozzászólás Aktív témák
Hirdetés
- AMD Ryzen 7 5700X processzor eladó /Garanciás/
- Xbox Series S + 2 kontroller
- Dell laptop eladó i5 11. gen, 8GB RAM, 512GB SSD, újszerű állapotban!
- Bomba ár! HP EliteBook Folio 1040 G1 - i5-G4 I 8GB I 256GB SSD I 14" HD+ I Cam I W10 I Garancia!
- Bomba ár! HP Elitebook Folio 9470M - i5-3GEN I 8GB I 256GB SSD I 14" I DP I Cam I W10 I Garancia!
- Telefon felvásárlás!! Honor 200 Lite, Honor 200, Honor 200 Pro, Honor 200 Smart
- Telefon felvásárlás!! Samsung Galaxy A16, Samsung Galaxy A26, Samsung Galaxy A36, Samsung Galaxy A56
- ÁRGARANCIA!Épített KomPhone Ryzen 5 7600X 16/32/64GB RAM RTX 4060Ti 8GB GAMER PC termékbeszámítással
- 125 - Lenovo Legion Pro 5 (16ARX8) - AMD Ryzen 9 7945HX, RTX 4070
- ÁRGARANCIA!Épített KomPhone Ryzen 7 7800X3D 32/64GB RAM RTX 5080 16GB GAMER PC termékbeszámítással
Állásajánlatok
Cég: Promenade Publishing House Kft.
Város: Budapest
Cég: CAMERA-PRO Hungary Kft
Város: Budapest