- Samsung Galaxy S25 Ultra - titán keret, acélos teljesítmény
- Ulefone Armor X32 Pro
- Milyen okostelefont vegyek?
- Sony Xperia 1 V - kizárólag igényeseknek
- Yettel topik
- Samsung Galaxy Watch (Tizen és Wear OS) ingyenes számlapok, kupon kódok
- Samsung Galaxy A54 - türelemjáték
- Android alkalmazások - szoftver kibeszélő topik
- Apple Watch Ultra - első nekifutás
- Apple Watch
Hirdetés
-
Mobilarena
Üdvözlünk a Call of Duty: Modern Warfare (2019) topikban! Olvasd el a téma összefoglalót hozzászólásod megírása előtt!
Új hozzászólás Aktív témák
-
Reggel pont a kávémat kortyolgattam amikor fél 9 körül kiírta a kliens hogy install van a játékhoz , és végig szedte átlag 60Mb/s-el , annál jobban nem gyorsult be mint ahogy a steam szokott.
Vonatot merre találni ? mert ugrottam egy solo-t, végig teljesen délen voltam a sínek környékén míg nem jött a gáz, de híre-hamva nem volt vonatfüttynek. -
-
fpatrik17
senior tag
Sikerült megoldani a kifagyást... 2 nap forum, videónézegetés & orrba szájba telepítgetések, kínlódások után:
[PC crashing fix megalist (lastest update)]
Aki ilyen problémával küszködik, mint jómagam, ezt nyomja végig. A leírt módszerekkel a tutorialon sikerült túljutni, este bohóckodok settingekkel meg megnézem a multiplayert.
Thermal throttlinggal is simán megy, jövő héten azért újrapasztáztatom a kicsikét.
Elég vicc, hogy ezt végig kellett zongorázni amúgy... Soha semmi játékkal nem szoptam ennyit. Szerencsére ez a leírás másik 2 cimborámnak is megoldotta a problémát (sokkal betyárosabb konfigjuk van).
-
Golyo69
senior tag
Most azért azt is vedd figyelembe hogy mindenki is netezik, sokan használjak távmunkara, sok helyen kijarasi tilalom van/lesz megy a Netflix es tarsai.
Hálózatok tulterheltek lehet eppen a te szolgáltatodnal is.Pont ma olvastam hogy Netflixet pl. Arra kerik hogy korlatozzon. Pl ne menjen 4K ba csak SD be a stream mert erezhetoen lassabb mindenhol a net.
En is eszre vettem COD kozben hogy jobban laggol, nagyobb a ping.
-
prokxy
veterán
Azokat is lefuttattam, routert is restartoltam, semmi ötletem, h miként lehetnék újra online.
Support az egyelőre felejtős: Chat with an Activision Agent All our support agents are currently assisting other players. Please try again later.
Összefoglalva:
- portok engedélyezése
- r.gazdaként indítás
- b.net cache törlés
- gép restart
- router restart
- scan + repair is volt
- ezek lefuttatása (ipconfig /flushdns;ipconfig /registerdns;ipconfig /registerdns;ipconfig /release;ipconfig /renew;netsh winsock reset;netsh winsock reset catalog)
- BF V megy
- néha túlmegy a connecting to online services-en és a fetching profile-nél F8-as végű kóddal dob ki, de legtöbbször már az online services-nél jön az üziSzóval tanácstalan vagyok.
-
Andos91
csendes tag
-
dombi81
senior tag
Este 7 körül, ha jól emlékszem. De ez valahogy így is kicsit csalódás. Kapunk Rust-ot, új karaktert, csomó haszontalan holmit, ahelyett, hogy új pályákat tettek volna bele. Mondjuk egy Terminalt. Inkább volna fizetős dlc, 4 új map-pal, simán bevállalnám, de szerintem más is.
-
stuka20
senior tag
Átérzem. Amikor HC-n két lövés kell az enemybe Kar-ral, hogy meghaljon. Vagy, amikor az enemy kill camjából látod, hogy már a halálán van és tiszta sötét a képernyője, de te darálod és nem pusztul, ő meg 1 lövéssel megöl.
Vagy shotgunnal 5 méterről 1 lövés vagy, erre te előveszed és 1,5 méterről sem döglik meg 1 lövésből. Az smg fejlövésekről ne is beszéljünk.
Én egy állandó ranked rendszernek örülnék, nem egy ilyen buffolunk nerfelünk féle valami.. -
BusinessGuy
őstag
Dee miért a upc modem (ami router is) van bridge módban? A rádugott routert tedd bridge-be és a upc routerén állíts portokat.
Igaz nekem Digi van, de nálam így működik.Ghostpetya: Domination TDM amiben a kill és a feladatok is jutalmazva vannak...? Ennek mi a fene értelme van, a domination jelenleg is elbaszott mert a killeket többre tartja mint a foglalást, és mindenki azzal villog mennyi killje van - csak közben a feladatot látványosan leszarták... Ulrragáz alapból is hogy epénisz Sanyi 80 killel és 2 foglalással első miközben aki a feladatra koncentrál és megnyeri a meccset a csapatnak feleannyi killel de 10 foglalással az sokadik a toplistában.... Az egész dominationból ki kéne venni a kill számlálást illetve tizedelni a killért kapható pontokat...Szóval eddig is tdm dom volt,...
-
stuka20
senior tag
Nálunk digi van, de váltogatja magát, hogy mikor open és mikor moderate. Semmi különbséget nem vettem észre a kettő között, nekem ugyanúgy fix 50-70ms a pingem. Tegnap ffa-nál meg >200ms pinghez keresett nekem játékosokat. O.O Ilyet még sosem írt ki.
Egyszer volt 36-os pingem reggeli-délelőtti órákban. Pedig van itt még digis, akinek meg fixen 50 alatt van..,de jó neki.. -
dombi81
senior tag
-
Pro!Petya
addikt
A shipment ebben a formában egy rakás $zar maradjunk annyiban! Már bocsánat. Semmi másra nem jó csak fegyvert húzni.
Kicsi ennyi emberre, ami még hagyján de a spawn rendszer is itt a legrosszabb.
Nyugodtan kijelenthetjük hogy ezen a pályán a tényleges tudás / skill csak sokadlagos tényező.
Kb a szerencse és a spawn rotáció ami 90%-ban meghatározza hogy ki hogyan fog teljesíteni, a maradék 10% meg a SBMM.
Mondom ezt úgy hogy nekem is vannak parádés meccseim rajta, de nem amiatt mert mekkkora pro vagyok hanem mert a ~120 killemből vagy 30 olyan volt hogy elém spawnoltatta az enemyt, a másik 30 meg már alapból úgy halt meg hogy a tűzvonalamba éledt.
Jah és mínusz a killstreak, és tényleges kill meg volt vagy 20-30....Szval akármennyire is védik itt egyesek h mekkorra király pálya, hát nem az ... messziről sem.
A másik meg ez a szöveg hogy akinek nem tetszik az vegye fel a ritmust mert lassú ehhez meg egyéb baromságoktól is eldobom az agyam.(#8058) Acheron
"Úgy érzem, ennyi HC után számomra játszhatatlan a normál mód"+1
-
Segal
veterán
Én meg azt hogy egyáltalán minek cserélték ki
Shoot house-t nagyon szerettem ott max a konténerben volt kempelés de mivel kis pálya volt folyamatos volt az akció az új pályán meg mindenki kényelmesen elfoglal egy ablakot vagy beguggol valahova és vár
Nagyon kéne a játékba hogy ne csak a játékmódokat hanem a pályákat is lehessen szelektálni -
JSaN
addikt
Nekem mar tobb 1 hete folyamatos mikro laggok akadasok vannak, es baromi idegesito. Van hogy 1-2 secre meg all minden, aztan meg y tovabb (de persze ilyenkor reg lelonek, mert jellemzoen akcio kozben jon elo) ugy hogy kozben az FPS stabil 70-80 kozt, es ping is 40-60 kozott van es marad. Nekem a betoltes is baromi lassu, en csak DOM20-t tolok, es mire betolt addigra mar a B pontot tamadjak. A win 120gb SSD-n van, a jatek egy WD black vinyon, tegnap csak ez miatt vettem egy 512Gb SSD-t, aztan hetvegen at koltoztetem a jatekon.
A jatek tetszik amugy, de ez a sok lagg kifagyas es akadas kikeszitt lassan.
Új hozzászólás Aktív témák
- Cyberpunk 2077
- 3D nyomtatás
- Formula-1
- Vicces képek
- ubyegon2: Airfryer XL XXL forrólevegős sütő gyakorlati tanácsok, ötletek, receptek
- Apple MacBook
- Házi barkács, gányolás, tákolás, megdöbbentő gépek!
- Elektromos autók - motorok
- Intel Core i5 / i7 / i9 "Alder Lake-Raptor Lake/Refresh" (LGA1700)
- Windows XP
- További aktív témák...
- Újszerű Asus ROG Strix G16 G614 -16" WUXGA 165Hz - i5-13450HX - 16GB - 512GB -RTX 4050 -1,5 év gari
- HP EliteBook 830 G5 16GB 256GB 13.3" FHD IPS
- 18 éve! Billentyűzet magyarítás magyarosítás. Festés vagy lézerezés és egyebek! 3 lehetőség is van.
- Dell és HP szerver HDD caddy keretek, adapterek. Több száz darab készleten, szállítás akár másnapra
- AKCIÓ! Intel Core i9 14900K 24 mag 32 szál processzor garanciával hibátlan működéssel
Állásajánlatok
Cég: FOTC
Város: Budapest