Új hozzászólás Aktív témák
-
<Adamsky>
nagyúr
válasz
tokyo2 #11004 üzenetére
"... néhány portugál YT videó alapján akár jó is lehet." - melyik alapján? Én ezt az egyet találtam, ahol egy a szobában farmerdzsekiben és sapkában ülő "szakértő" kvartyog róla elismerően (ja a passzív membrán szerintem egyenlő a subwoofer-el). Itt pedig kitapossa belőle mind az 50 W-ot. Ahogy carl18 is írta, ez nagyon messze van az 50 W-tól. Szvsz. még a 10-et se éri el.
Nemrég vett itroh egy XSound Go-t 31 Eur-ért (~37$), ami tuti, hogy gyagyára veri ezt az Insma-t.Más: Érdekes, végül egy olyan Anker / Soundcore hangszóró kapott update-et, amire - én legalábbis - a legkevésbé számítottam: Soundcore Select Pro
Mondjuk a kötelező RGB led-esítésen kívül sok újdonságot nem látok, ill. a link-elt oldalon kívül nem találtam róla érdemi infót. -
<Adamsky>
nagyúr
válasz
dave_gahan #10999 üzenetére
" ... nekem első blikkre nem tűnik komfortosnak NEM arról a számláról intézni a kifizetéseimet, amire a fizetésem érkezik."
Akkor Curve. 2 perc a regisztráció. Kapsz egy virtuális kártyát, amit dobhatsz be a GPay alá, a virtuális kártya "mögé" pedig mehet az UniCredit. 5 perc, a hatodikban már fizethetsz NFC-vel az UniCredit-es kártyádról. De, most már folyt. köv. itt ...#10997 soultrapp
Az Edifier R2750DB azért más liga (ez inkább zenehallgatásra való). Azt kell eldönteni, hogy hová (lakás / szoba vs. kert) keresel hangfalat. Én valamelyik JBL-t venném (100 v. 200) -
<Adamsky>
nagyúr
válasz
soultrapp #10993 üzenetére
Én Sony-tól ilyen boombox-ot biztos nem vennék. Én még nem hallottam jót (OK, személyes tapasztalatom nincs, de minőségi YT-s reviewer-ektől hallottam párat).
Miért 100-as? Árban inkább a 200-as van pariban a Sony GTK-XB90-el (erre gondoltál, nem?).
Egyébkét kereső ... -
<Adamsky>
nagyúr
válasz
dave_gahan #10988 üzenetére
" ... amíg a bankom nem biztosítja ezt a saját appjával."
Melyik lenne az? Egyébként tényleg csak magaddal babrálsz ki. Várjon a hóhér ezekre a bankokra. Ha droid-os telefonod van, akkor Google Pay + Revolut v. Google Pay + Curve és mögé akár a saját bankkártyád, oszt' helló. PayPal acc.-ot, meg megint tessék szíves megcsinálni, mert nagyon fogod szívni a fogad, ha valamit majd saját kontóra kell visszaküldeni (ne adja Isten!).
A Revolut-al egyébként szerintem az ég világon nincs semmi baj. A Curve már más tészta, de ha talán most már kezdik összekapni magukat. -
<Adamsky>
nagyúr
válasz
Acélfarkas #10966 üzenetére
Alapvetően a fogantyúval nincs bajom, de a Boom-é tényleg nem egy design díjas. Vagy valamilyen filigránabb kellene, vagy lehajtható (ld. régi magnók).
Én abban reménykedem, hogy csinálnak valami hasonlót, mint a HK Go+Play. Az tényleg leverne kb. mindent. -
<Adamsky>
nagyúr
válasz
dave_gahan #10964 üzenetére
" ... jelenleg a Motion Plus amazonos árát az alis még a 29.-én induló kedvezménnyel is csak megközelíteni tudja."
Magyarországi címre rendelnéd? Mert akkor szerintem valamit elnéztél. Kattintgasd csak végig a fizetésig! Nálam most így néz ki:Amazon.de Order Summary
Items: 58,82 EUR
Postage & Packing: 7,83 EUR
Total before VAT: 66,65 EUR
VAT: 17,99 EUR
Order Total: 84,64 EUREzzel szemben az Ali-n - márc. 29-től - 82,76 $. Plusz nekem valahonnan van egy 3 $ seller kuponom, szóval nálam (!) 79,76$ lenne a vége.
A kis Boost viszont brutális. Össze fogom már valamikor jobban hasonlítani, de Isten bizony néha az az érzésem van, hogy kisebb hangerőn dinamikusabban szól, mint a Motion+. Nem tuc-tuc zenénél (ének, akusztikus hangszerek) viszont a Motion+ "lép elő" a csipogók miatt.
Én még legalább kétszer egy kattintásra voltam, hogy rendelek egy Boom-ot, de aztán valahogy csak sikerült legyűrni a bennem szunnyadó konzumidiótát
. Megszületett az elhatározás: akkor váltok legközelebb, ha az Anker kiad egy Boom & Motion+ keresztezéséből született hangszórót.
-
<Adamsky>
nagyúr
válasz
carl18 #10962 üzenetére
Abban igazad van, hogy van a dispute (15 napig), de van garancia is, amit már az eladó áll (vagy nem). Ezzel kapcsolatban vásárlás előtt érdemes érdeklődni. Az Official Anker Store esetén utóbbi 12-18 hónap, és mint írtam, ha PayPal-al fizettél, nem fog fájni a visszaküldés sem. Amazon-on nekem pont utóbbival van gondom. Gugliban rákeresve elvileg tudsz PayPal fizetni, de vagy PayPal Cash Card kell hozzá vagy PayPal Key, és úgy látom számunkra egyik sem elérhető. Szóval, hogy - és legfőképp mennyiért - küldesz vissza valamit, ha ne adj' Isten gariztatni kell?
-
<Adamsky>
nagyúr
válasz
carl18 #10959 üzenetére
Honnan veszed, hogy Ali-n nincs gari?
Nekem volt "szerencsém" egy ~130$-os TWS fülest gariztatni, mert az egyik oldal nem töltött. Indítottam dispute-ot, és "Mr. Ali" egy kép alapján azt mondta, hogy full refund. Elvileg a hibás terméket vissza se kellett volna küldjem. Viszont mivel csak szerettem volna egy ilyen fülest, plusz az eladóval sem akartam kiszúrni, ezért rendeltem még egyet. Közben megjött a pénz, én pedig a hibásat feladtam postán. És most jön a lényeg (lényege), amit eddig az esetig én sem tudtam. Ha PayPal-al vásárolsz, akkor kb. 9500 Ft-ig a PayPal egy évben azt hiszem 10 alkalommal állja a postát. Szóval 0 Ft-ból meg volt a csere.
Nos, ez az ami miatt pl. az amazon.uk esetében már egyszer lemondtam egy hibás méretű papucs visszaküldéséről (Revolut-al fizettem), mert nagyon nem érte volna van. Tudom van olyan termék, ahol az eladó állja a cechet, de van, amikor nem.
Plusz nekem valahogy az Ali-s felület sokkal jobban kézre áll.
Most nézem, hogy az amazon-on is lehet valahogy PayPal-al fizetni, de vicces módon nem olyan egyszerűen, mint már akár Ali-n.#10960 kmarci25
"Akkor még 99 euró volt az amazonon, alin 85 dollár." - ez a másik. Van, amikor akkora a difi, hogy simán megéri bekockáztatni. De, mint fentebb írtam, szerintem már kockáztatni sem kell. -
<Adamsky>
nagyúr
válasz
carl18 #10948 üzenetére
+1
Ha AnonimInc botfül Balázs szerint is csak elmegy, akkor az sok mindent elmondA válasz szerintem eléggé egyértelmű: Anker
Ha nem csak tucc-tucc-ot hallgatsz, és jobbára bent, nem csuma hangerőn a szomszédnak zenélsz, akkor Motion+, ha szereted a mélyeket (de nem a túltolt "kopogós" közép-mélyeket, hanem a 40-50 hz környékieket) kinn is szeretnéd használni, nagy(obb) teljesítmény kell, akkor a Boom.#10949 dave_gahan
"A Motion Boom-nak egyszerűen alig hallom a közép tartományát."
Eq, Eq, Eq ... mondom, bizonyos határok között úgy fog szólni ahogy szeretnéd. Ha "A" formájúra állítod az Eq-t, akkor pl. csak közepeket fogsz hallani
"A Motion Plus egyszerűen annyival kristálytisztábbnak, részletgazdagabbnak tűnik a többiekhez képest ... " - ez így van. Viszont nem tud annyira mélyre menni, ill. nem tud annyira hangos lenni, mint a Boom. Hogy még egy negatívumot mondjak vele kapcsolatban: a borítása olyan ujjlenyomatmágnes, hogy az valami borzasztó. Szóval vagy veszel hozzá egy szövet kesztyűt is, vagy állandóan takarítgathatod (már ha zavar). -
<Adamsky>
nagyúr
válasz
dave_gahan #10943 üzenetére
A Motion+ szerintem is inkább beltérbe való, bár a Charge 2-nél minden bizonnyal odakinn is többre képes. Custom EQ: én szeretem. Van, akinek Isten csapása, mert állítgatni kell.
Motion Boom. Na, szerintem ez lenne való neked, mert a kategóriájában - meg még fölött is - nagyon grillezi az ellenfeleket. És, - ugyancsak az EQ miatt - kb. úgy fog szólni, ahogy szeretnéd. Tudom a fogantyú ... hát akkor marad a Sony. -
<Adamsky>
nagyúr
válasz
pècsimunkás #10934 üzenetére
" ... nincs jack bemenet rajta?" - így van. Annak a helyén van a TWS gomb.
Sajnos vagy sem, de ez egy trend. Egyre több újabb blutooth-os hangszóról kerül le a "jack csati". Én sem örülök neki, de spec. engem nem is zavar. Már csak azért sem, mert szinte gombokért lehet venni olyan blueooth adó/vevő kis kütyüt, amivel áthidalható a probléma.
Ha, ez dealbreaker, akkor egy nem upgraded verziót kell keresni. Bár ahelyett én inkább a Tribit MaxSound-ot venném. -
<Adamsky>
nagyúr
Ez a "... Hands-Free AG Audio" a kihangosítós mód. Ugyanígy duplán jelenik meg Win alatt a bt. fülesem is. Pl. Webex alatt erre kell váltsak, hogy bekapcsoljon a mikrofon, és hogy halljam a többieket.
" ... a laptop hangerőszabályozója nincs hatással a hangfal hangerejére."
Sajnos a Win10 bluetooth kezelése hagy némi kívánnivalót maga után, de itt mégis a Boost-al lesz valami gond, ugyanis a Motion+ hangszóróm nem így viselkedik (és emlékeim szerint a MaxSound Plus-al sem volt gond). Írtam a soundcore community-re meg írni fogok a support-nak is, és remélem tudják javítani."Androidon nem így van. Ott sem együtt mozog a két hangerő... "
Milyen telefon?
Ha szerencséd van, akkor akár mozoghat(na) is. Keress rá itt a topic-ban a bluetooth absolute volume-ra ...#10929 sky11
Nincs személyes tapasztalatom, de a flip-et nagyon úgy néz ki, hogy megeszi. Annál egyébként szerintem a MaxSound Plus is jobb.#10931 seredy
" ... ma jött meg, és ezúton is köszönöm Adamsky-nek a segítséget!" - na, ennek igazán örülök! Használd egészséggel és megelégedéssel! -
<Adamsky>
nagyúr
Ja, nekem nem fáj (különben nem cseréltem volna, vagy megtartom a MaxSound Plus-t), csak gondoltam leírom, mert másnak ez lehet "dealbreaker".
" ... kicsit kemények a gombok ... " - igen, ezt adom. Elég határozottan meg kell nyomni.
" ... mennyire jellemző még a type c csatlakozóval ... "
Nálam még semmilyen csati sem ment tönkre. A type-C pedig - már csak azért is mert nem csak egy irányból dugható be - szvsz. robusztusabb, mint a micro-USB. Én nem aggódnék a helyedben." ... bele egy mágneses töltőt ... " - azt, hogy gondoltad?
Ebbe nem tudsz semmit rakni. Szétszedni se könnyű, ill. hely sem biztos, hogy lenne benne még bárminek. -
<Adamsky>
nagyúr
válasz
carl18 #10922 üzenetére
" ... mint ha olyan borzalmas volna a ki és bekapcsolás hang ... "
Nálam simán előfordul olyan, hogy halkabban hallgatom (pl. egy podcast-et), mint amilyen hangos a ki-be kapcsoló hang. A Boost ki-be kapcs. hangja egyébként erős közepes. Szóval én lehet kikapcsolva is hagyom. A Motion+ hangja állat (tol egy kis mély dumm-dumm-ot), de ott is szuper fícsör lenne, ha alkalomadtán kikapcsolható lenne.
Egyébként a fórumban (Soundcore) én már írtam ezt nekik, ahogy azt is, hogy az EQ beállításait jó lenne egységesíteni. Szóval szép lassan talán ...
Ma már egyre többen csinálnak jó hangszórót, szóval muszáj mással is kitűnni a tömegből. Anno, mikor az első Anker-emet megvettem (Soundcore 2), pl. még az volt a jobb, szemben a Tribit-el. Aztán utóbbi megcsinálta a Go-t és a MaxSound Plus-t. Utóbbi sikerült igazán állatra. Ez az Anker most viszont még erre is rátesz, ha nem is nagy, de egy pici lapáttal, és mivel árban sem vészesen több, most a Tribit-en van a sor. Nagyon kellene már nekik is kicsit rágyúrni a szoftveres vonalra.Jut is eszembe! Az meg van, hogy Oluv áthangolta a Earfun Free Pro-t és most van belőle egy limitált szériás Oluv edition? Én nem bírtam ellenállni...
-
<Adamsky>
nagyúr
válasz
kmarci25 #10920 üzenetére
"Ezt pontosan melyikről írtad?"
Az Anker Soundcore Boost upgraded verzióról.
Egyébként vesszek meg, nem értem se az Anker-t, se a Tribit-et. Frissítenek egy hangszórót, és nem frissítik a termék adatlapját. Emiatt, aki "nem követi az eseményeket", nagyon nem lesz képben specifikációkkal kapcsolatban. A helyükben én tuti pi**án rúgnék pár termékfelelőst és/vagy marketingest.Ja, igen! Na, mit tud ez a kis hangszóró? Na, mit? Ki nem találnátok!
Ki lehet rajta kapcsolni a rendszerhangokat. Hoppácska!
Valaki itt a topic-ban - jómúltkorában - nagyon keresett egy olyan hangszórót, ami nem "bimbamm"-ol ki-be kapcsoláskor. Nos ezt teljesen be lehet kussoltatni. -
<Adamsky>
nagyúr
válasz
pècsimunkás #10915 üzenetére
"... majd megírod a tapasztalatokat az Anker- ről?"
Megjött a cucc. Egyelőre még tart a "bejáratás" / hangolás, de az első benyomások nagyon pozitívak. Szerintem fogja tudni azt, amit a MaxSound Plus (nagy hangerőn pedig még többet). Az upgraded verzió sajnos bukta a line-in-t, de kapott cserébe TWS gombot. A micro-USB helyére type-C került, a bt 5-ös lett, és titanium driver-eket (az újabb Anker / Soundcore cuccokba ilyen kerül) kapott. Ja, és persze ott van a szuper, testreszabható hardveres EQ. -
<Adamsky>
nagyúr
válasz
pècsimunkás #10913 üzenetére
"Én valami 30-35 eurós hangszóróra emlékeztem ... "
Olyan is akad: XSound Go ... most épp 20%-os voucher-el 36,30 Eur a vége. -
<Adamsky>
nagyúr
válasz
kmarci25 #10910 üzenetére
Van az, csak most az akciózás miatt szerintem leapasztották a vevők a lengyel raktárat. Van viszont (még) Motion Boom. Ez "nagyobbat" szól, de talán kevésbé zenei, mint a Motion+. Felhasználási terület (inkább kültér vs. beltér), (zenei) preferencia kérdése ...
#10911 sky11
A Flip 4-el talán a Tribit MaxSound Plus-t szokták együtt emlegetni (de majd kijavítanak a többiek, ha nem így van). Viszont egy ideje kapható a Anker SoundCore Boost upgraded (5-ös bt, tws, custom EQ, type-C) változata, ami legalább olyan jó, ha nem jobb, mint előbbi. Nekem is úton van egy ... -
<Adamsky>
nagyúr
válasz
seredy #10904 üzenetére
Cipőkanállal beférhet egy Anker SoundCore Boost upgraded ver. Az oldalon rohadtul nem látszik, de elvileg már az upgraded verziót árulják (erre azért most még direktbe is rákérdeztem az eladónál, várom a választ ...)
Ment privát üzenet is ...#10905 carl18
"Jó hogy a Tribinek is lesz konkurenciája ... " - nem lesz, van: SoundCore Boost upgraded -
<Adamsky>
nagyúr
Na, hogy még jobban megnehezítsem a választást
Az Anker kihozta a Soundcore Boost Upgraded verzióját, ami a MaxSound Plus-al van hangzását tekintve egy ligába. Viszont:
• bluetooth 5.0
• TWS
• power-bank üzemmód
• több mély, melyet max. hangerőn is megtart
• custom EQ
• type-C-s csati#10901 B1T3
" ... már kitapasztaltam, hogy nagy velük a kivételezés."
Akkor ideje lesz felhajtani valamilyen orosz kapcsolatot -
<Adamsky>
nagyúr
Nekem mint írtam, volt mindkettő. A MaxSound annyival nem nagyobb és nehezebb, hogy szerintem (!) ne érné meg a plusz pénzt. Az árkülönbözet sem vészes a tudáskülönbséghez képest. Hatótávja jobb mint a Go-nak. Ami nekem külön tetszik benne, hogy ha csak mondjuk valamilyen beszélgetős műsort akar az ember hallgatni este, akkor kinyomja a basszuskiemelést.
Ja, Go esetén a "sima" verzióról beszéltem. Az upgraded verziót nem ismerem, de szvsz. annyival nem lehet jobb, hogy érdembe megszorongassa a MaxSound-ot. Esetleg ami még dealbreaker lehet, hogy a MaxSound még micro-USB-s. Csak az új, upgraded type-C-s."... bluetooth csatlakozás mennyire kényelmes?"
Gondolom Édesanyádnak ez lesz az egyetlen bt-s cucca. Akkor pedig csak annyi dolga lesz, hogy bekapcsolja a hangszórót és vár pár másodpercet. A telefon és hangszóró párosítását gondolom Te majd az elején megcsinálod neki.Utána már nem lehet gond.
-
<Adamsky>
nagyúr
válasz
carl18 #10884 üzenetére
Én a "Surf"-öt már nem venném. YT-n hallgatva, az már kicsit vérszegény.
"Xsound go-ból van ugraded verzió 16 watt teljesítménnyel ... "
Elvileg most már csak azt forgalmazzák. Mondjuk ez az amazon-os oldalukon rohadtul nem látszik. Úgy rémlik itt valaki a topic-ban (az én bujtogatásomra) egyszer már rákérdezett náluk, hogy mi is a helyzet, és fenti választ kapta.#10885 tokyo2
Az jó ár! Jobb, mint a 36,30 Eur-os amazon.de-s. Én azért mindkét helyen rákérdeznék, hogy melyiket küldik. Persze a régi se rossz, de ha már lúd, akkor ... legyen upgraded
Te most vásároltál, vagy rajta vagy valamilyen hírlevélen (és onnan van a kupon)? -
<Adamsky>
nagyúr
Xsound Go (amazon.de) - amit Acélfarkas ajánlott is ajánlott -, vagy ha "belefér", akkor MaxSound Plus (amazon.de). Édesanyádnak szerintem már az XSound Go is bőven elég (lehet, nem tudom mennyire szereti "bömböltetni" a zenét
), de ha rászánod a pénzt, akkor a MaxSound Plus szvsz. (nekem volt mindkettő) talán (még) jobb választás a nagyobb teljesítmény, és a ki/be- kapcsolható mély-kiemelés miatt.
-
<Adamsky>
nagyúr
válasz
Cyborg #10865 üzenetére
Nézd meg, hogy ha Win10-en a kis hangszóróra kattintasz, majd kinyitod a playback devices listát nincs-e hangszóróból kettő (mondjuk egy olyan, amit headset-ként fut). Én arra tippelek, hogy lesz, és lesz egy olyan is, ami vm. stereo. Próbáld meg a nem headset-est kiválasztani.
Pl. a Life Q30-at is duplán ismeri fel a Win10. Az egyik a headset mód (akkor rettenetesen ergya lesz a hangja) és a stereo (headphone) "mód".
"Köszi, hogy lebeszéltél a Tribitről" - nincs mit!
Jó cucc a Tribit is, de a Q30 simán megéri a több pénzt. Mind üzemidőben, mind minőségben köröket ver előbbire. -
<Adamsky>
nagyúr
válasz
LanyUs #10863 üzenetére
Igaz csak Youtube-on keresztül volt szerencsém hallgatni a W-king-eket, de nekem olyan "pattogós" a basszusuk.
Idézném: Alan Ross-t: " ... we have got upper bass pop-pop-pop & we've deep bass boom, boom, boom ... ".
Az első a D8, a másodikat a Motion Boom-ra értette. Az pedig, hogy kinek, melyik jön be, Alan szerint is ízlés kérdése." ... nem igazán klasszikusra való az sem ... "
Egyik sem való klasszikusra. Talán ahhoz inkább a Motion+ passzol. A mai, dögös pop zenéhez szvsz. kell az ütős mély, amiben a JBL-ek mellett most már a Motion Boom is partner tud lenni. -
<Adamsky>
nagyúr
válasz
carl18 #10843 üzenetére
Szerintem a Motiom+ -nak előbb v. utóbb kell, hogy jöjjön valamilyen utóda (a Boom, nem az). Próbálok visszaemlékezni, hogy mikor is jelent meg, de szerintem már 1 évnél régebbi termék. Persze még most is nagyon jó cucc, a népek viszik a konkurencia pedig nem nagyon tud vele mit kezdeni, de hátha ...
-
<Adamsky>
nagyúr
válasz
_stick_ #10831 üzenetére
Ahogy B1T3 is írta, ez a -21% a móka része. A 99$ gyk. az utcáról beeső, semmiről nem tudók ára.
Ha, "visszatekersz" picit, olvashatod, hogy pl. bufi01 nemrég 25,8e Ft-ért vett egyet. Most igazából 99,93$ - 5$ (kupon) = 94,93$ ~ 28,6e Ft. Szvsz. ennyit is bőven megér, de ha türelmes vagy, akkor szerintem újra lesz ez 23-25e Ft is.
-
<Adamsky>
nagyúr
EarFun UBOOM? Van itt pár elégedett tulaj. Talán még ez a kuponkód is él.
-
<Adamsky>
nagyúr
válasz
fehervari795 #10812 üzenetére
"Talán a középtartomány üresebb ... "
Sajna nem hallottam még élőben, de a YT-s tesztek alapján a Motion+ zeneibb lehet, míg a Boom erőteljesebb, "nagyobbat szól". EQ-val játszottal? Érdemes a gyári hazásokat (van pár...) kipróbálgatni, és amelyik a legközelebb áll az ízlésedhez, abba bele is tudsz nyúlni. Szerintem ez az egyik legkirályabb dolog, a Soundcore cuccokban.#10814 dethroner
Az biztos, hogy az az igazán drága, amit az ember nem szeret -
<Adamsky>
nagyúr
válasz
dethroner #10810 üzenetére
Ne viccelj! Bocsi, tényleg nem bántásból, de a Tronsmart T6 Plus-nál azért elég sok - sokkal jobb - hangszóró is van. A JBL pedig nem egy, nem kettő, hanem sok "lépcsővel" van az említett hangszórók felett leginkább árban, de azért minőségben is (bár itt a "szorzó" már szvsz. kisebb)
Kb. mintha egy Dacia-ból átülnél egy Audi-ba. Pedig a kettő között vannak már nagyon frankó pl. koreai autók (KIA, Hyundai) nagy jó ár/teljesítmény viszonnyal." ... t6 plus u.e. volt, 18k volt az ára." - a Motion Boom pedig kb. egy 10-essel több. Na, akkor az mennyire éri meg?
-
<Adamsky>
nagyúr
válasz
dethroner #10807 üzenetére
Hííít ... azért az a "fél ár" is elég sok. Nyilván szubj. vélemény*, de én nem érzem a 2× vagy még inkább 4× -es (ha ugye egy "halandó ember" vásárolja) különbséget egy Motion Boom-hoz képest. És utóbbi - hála a szoftvernek - nagyon sokféleképpen tud szólni.
* Youtube review-k alapján.
-
<Adamsky>
nagyúr
válasz
bufi01 #10803 üzenetére
" ... indul a hosszú tesztelése ... " - ha még nem tetted volna fel a szoftverét, akkor pótold!
Azzal lehet igazán kihozni a "bugit" az Anker cuccaiból.
Kíváncsi leszek, fehervari795 mit mond/ír majd. Elvileg az övé is úton van (de lehet már meg is érkezett).Nekem anno a Motion+ érkezett meg 48 óra alatt
-
<Adamsky>
nagyúr
válasz
fehervari795 #10798 üzenetére
"Köszönöm a megerősítést (...) akkor nyert a Motion Boom."
OK-OK, de ez kötelezettségekkel is jár kérem szépen! Ha megjött, várjuk ám a beszámolót. -
<Adamsky>
nagyúr
válasz
becherpig #10791 üzenetére
Ezt te tudod / látod. Egyébként le kell mérni, hogy odafér-e, ahová szánod.
A "lógással" szerintem még az is a gond, hogy ott tényleg inkább az utcának zenélnél. A Tribit-et magad felé tudod irányítani.#10778 carl18
Nekem a Sharp VCZ 2000 égett be nagyon. Anno valamilyen német katalógusban láttam, és ez volt a vágyaim netovábbja.
Egyébként nagy fájdalom, hogy ezek a nagy nevek (érdemes azért megnézni, hogy - még mai szemmel nézve is - milyen bonyolultságú cuccokat raktak anno össze) mennyire eltűntek.
Egy Sharp v. Hitachi szerintem ma kb. verne mindent. -
<Adamsky>
nagyúr
válasz
fehervari795 #10784 üzenetére
A kültér, kerti party, garázs buli miatt én a Motion Boom-ot választanám. Kategóriájánál drágább hangszórókkal is felveszi a versenyt.
#10785 becherpig
A Tribit StormBox Micro miért "macerás"? Nekem az Anker hangszórói tűnnek inkább annak. Utóbbiakat csak felakasztani tudod a kormányra, oszt' ott fityegnek. A Tribit viszont meglehetősen stabilan felerősíthető. Ha pedig veszel kettőt, akkor sztereóba kötve szvsz. kimaxoltad a lehetőségeidet ami a robogós zenélést illeti -
<Adamsky>
nagyúr
válasz
carl18 #10772 üzenetére
" ... de az utodja úgy látszik Anker Motiom Boom lesz."
Nekem meg ugye van egy Motion+, ezért nem "ugrálok". Plusz reménykedem, hogy egyszer kihoznak egy Motion+ Boom kombótNekem a Boom kicsit csúnyácska, valamint el tudnám bele képzelni a Motion+ fincsi kis tweeter-eit. Szóval ha a kettőt "összegyúrnák", az egy elég ultimate cucc lenne.
-
<Adamsky>
nagyúr
Én azért tranceplanet listájához hozzávenném a Soundcore Motion Boom-ot. Hallgatott zenétől, hangerőtől ill. felhasználástól (néha kültér) függően én lehet azt venném. Nagyon ütősre ("Xtream 3 killer") sikerült. A Motion Boom-on nincs jack, a Plus-on van (már, ha fontos).
-
<Adamsky>
nagyúr
válasz
carl18 #10738 üzenetére
" ... lehet kirpóbálom én is a W-kinget .D"
Én a Motion Boom-al vagyok így. Alan már összekóstolta a kettőt (és egy harmadik - számomra ismeretlen - cuccal). Számomra egyértelműen a Motion Boom a nyerő ...Egyébként érdekes az, amit a torzításról írsz. Ma már a legcsumpibb hangszóróban is meg szokták tudni oldani, hogy ne torzítson (max. nagyon durván visszaveszik a mélyet, ahogy nő a hangerő). Erre a Dockin-nál ne lettek volna képesek?
Ha, jól emlékszem, a régebbi verziónál azt írtad, hogy - talán a hangszórórács - képes berezonálni. A Plus meg betorzít? Ez kissé csalódás -
<Adamsky>
nagyúr
válasz
BLOODSHOT #10729 üzenetére
Ritkán veszem figyelembe az arukereso.hu-n található vásárlói értékeléseket, de most neked talán mégis érdemes lenne. Én legalábbis ez alapján biztos valami más megoldás után néznék ...
Ja, meg 4k-ért két szobában szóljon a zene "360"-ban, de mono-ban? ... hááát ...
-
<Adamsky>
nagyúr
A legtöbb helyen azt írják, hogy reset, és után próbálj hamarabb csatlakozni, mint a szomszéd.
“Is there any way to prevent my neighbor from connecting to my speaker?"
The only way to fix this is to reset the Bluetooth connection , and then pair your own device to it before your neighbor gets the chance to. To reset, press and hold the Bluetooth button of the ONYX STUDIO 2 for 3-5 seconds. After a reset, at this time I would recommend that you pair your own device to the ONYX STUDIO 2. From this point forward, if you want to pair the ONYX STUDIO 2 to another device, you will have to press and hold the Bluetooth button in order to put it in pairing mode. So your neighbors will not be able to pair to your ONYX STUDIO 2 anymore.Sajnos nem Te vagy az egyetlen aki emiatt szív.
-
<Adamsky>
nagyúr
" ... meg sem említik sehol a tesztekben?"
Nem csak ott nincs szó, de egyik gyártó oldalán se láttam még ezzel kapcsolatban infót. Egyébként borzasztó, hogy sok esetben úgy kell összevadászni a készülék rendes / részletes specifikációját, mert a gyártói oldalon csak bazi nagy reklámok vannak azzal kapcsolatban, hogy így vízálló, meg úgy party hangszóró, stb. Nagyon tud dühíteni -
<Adamsky>
nagyúr
válasz
Becks1987011 #10681 üzenetére
A csatlakozás és a párosítás (új készülék felvétele) két külön sztori. Legalábbis a kézikönyv szerint utóbbihoz meg kell nyomni a távirányítón a bluetooth gombot. Ha, mégsem így működik, és folyamatosan scan-el, akkor sajna sok mindent nem tudsz tenni. Ez egyébként egy roppant idegesítő dolog, amire mintha a gyártók nem is gondoltak volna, pedig nagyon evidens (lenne).
-
<Adamsky>
nagyúr
válasz
Becks1987011 #10679 üzenetére
Pairing módban hagytad? Vagy épp mikor próbáltál rá csatlakozni, akkor a szomszéd volt a gyorsabb?
-
<Adamsky>
nagyúr
válasz
Cyborg #10675 üzenetére
Az XFree Go-t engedd el! Tudom, hogy még én is azt mondtam egész jó, és jó is, de csak ahhoz képest. A Q30-as drágább, de nem annyival jobb, hanem sokkal. Ha kell, akkor tud ez is úgy szólni (túltolt basszus), mint az XFree Go, de akár szinte teljesen semlegesre is be lehet állítani a hangképét. Nagy ötlet volt anno az Anker-től ez a készülék memóriájába menthető eq. A Soundbuds flow-ról nem tudok nyilatkozni. Sose vennék "vezetékes" bluetooth fülest.
-
<Adamsky>
nagyúr
válasz
Cyborg #10672 üzenetére
" ... az alis Anker shop olcsóbb lett ... " - jó ideje
" ... megremegett a kezem a life q30-on ... " - nekem van. Csak ajánlani tudom. Hangminőség kategórián feletti, és ugyanúgy testreszabható a hangzás, mint a Motion+ estén. Illetve jobban, mert itt több custom eq is elmenthető, valamint a gyári hangképekhez is hozzá lehet nyúlni (vagyis nem muszáj mind flat eq-val kezdeni a "hangolást")
Ja, igen! A kérdésre a válasz. Én a török shop-ot nem erőltetném. Ahogy írod, nem Eu, valamint nekem olyan nagyon nem is tűnik megbízhatónak.
-
<Adamsky>
nagyúr
válasz
Hozoltan #10667 üzenetére
"Kintről rendelések nem az erősségem ... "
Pedig érdemes lenne rágyúrni.
Akár Motion Boom mellett (ami itthon ugye nem kapható), akár az Earfun Uboom mellett dönt a hölgy, kintről, utóbbi is olcsóbb (most 58,19 Eur, ami ~21e Ft szállítással, ha pedig van német v. osztrák cím, ill. aki behozza onnan, akkor még olcsóbb). -
<Adamsky>
nagyúr
válasz
Hozoltan #10664 üzenetére
Esetleg Soundcore Motion Boom? Nagyobb és drágább (mint az Earfun), de annyival szerintem jobb is. A Motion+ szerintem nem neki való. Lehet éppen hordozni, de sokkal kevésbé "buli hangszóró" mint a Motion Boom. Utóbbinak van rendes fogója, és úgy általában ellenállóbbnak tűnik mint, a Motion+.
-
<Adamsky>
nagyúr
válasz
asdddsa #10658 üzenetére
3. verzió: vm. bluetooth hangszóró jack bemenettel és egy különálló filléres FM-rádió.
Tudom nem egy készülék de talán így a "térerő-vadászás" is könnyebb (a kis rádiót lehet ide-oda mozgatni, amíg a vezeték engedi). A link-elt EarFun Uboom pedig egy elég jó 360°-os hangszóró (van itt pár embernek). -
<Adamsky>
nagyúr
válasz
pataslogeza #10657 üzenetére
"Ez ilyen volt a mediamarktban is ... " - egy másik példány? Gondolom nem az utolsót vitted el.
" ... hallom is, de olyan minimális, hogy csak akkor veszem észre, ha direkt arra figyelek ... "
Van ezen a csudán bass / treble, megabass, és EQ. Tegyük fel, hogy mindegyik csak 6 dB-t állít. Akkor is a végállások között a tök süket "Józsi bácsinak" is hallania kellene a különbséget. Erre írtam, hogy szvsz. a tied hibás. Írtál a többi tulajok valamelyikének? -
<Adamsky>
nagyúr
válasz
pataslogeza #10651 üzenetére
" ... szinte semmit nem változik, sem a magas, sem a mély."
Keress rá itt a topic-ban. Van pár embernek ilyen. Az egyiknél még emlékszem is, hogy ő külön kiemelte, hogy a távvezérlővel tudta igazán jól "belőni" a hangzást. Élek a gyanúval, hogy a tiéd hibás. Ugyanis olcsó cucc ide, olcsó cucc óda, azért egy hangszínállításnak kellene hallani az eredményét.#10652 asdddsa
Majd gondolkodom rajta, hogy mi jöhetne még szóba...
Amit sky11 írt, megfontolandó!#10654 tranceplanet
A PowerAMP szuper cucc (én is első között vettem meg, sok-sok évvel ezelőtt, de sajnos "csak" egy offline player). -
<Adamsky>
nagyúr
válasz
asdddsa #10647 üzenetére
Az FM-rádiót - ha egy mód van rá - el kellene engedni. Ugyanis - ahogy te is tapasztalhattad - borzasztóan lekorlátozza a lehetőségeket. Apud, hol szokott dolgozni (az esetleges wifi-s lefedettség miatt kérdem), ill. milyen telefonja van (okos v. buta)?
A Makita-k nem rosszak, és van bennük pár ötletes dolog, plusz bírják a gyűrődést, de rettenetesen drágák. Max. annak éri meg, akinek már eleve elkötelezett a márka mellett, és akkor van otthon 2-3-4 akkumulátora. Utóbbi esetben olcsóbb tud lenni.ui: Külföldi rendelés játszik?
-
<Adamsky>
nagyúr
Ez ugye már messze nem az a kategória, ahol az ember nem a hangminőséget keresi
Szóval szvsz. kb. mindegy melyiket veszed. Alapvetően persze itt is igaz, hogy ha kintről rendelsz valamit, akkor azért jó eséllyel ár / teljesítmény viszonyban jobban fogsz kijönni. Mondjuk így hirtelen: Xiaomi Bluetooth Speaker (ugyanez Ali-n), Lenovo L01. A Lenovo kicsit modernebbnek tűnik (5-ös bt, TWS).#10624 B1T3
"Ennyiért még mindig inkább 2.0-t éri meg venni ... " - így van. A lényeg, hogy oda szvsz. jobb a fix. ill. akkumulátor nélküli cucc. Nekem spec. azért jött be jobban a 2.1, mert kisebb a helyigénye az asztalon (és azért a Bose nem szól rosszul, annak ellenére, hogy ebben sincs "csipogó")
-
<Adamsky>
nagyúr
" ... a monitor elé rakom, vagy átviszem a szekrényembe ... "
Na, nekem ez az állandó hurcibálás lenne kicsit kényelmetlen / macerás, de Te tudod#10621 hcol7
" ... ultrabrutal, ami melyet tud meg mindig."
Ami tegnap jól szólt, az valószínű holnap is jól fog szólni. Én azt látom, hogy méret / minőség faktor az amiben erős a fejlődés. Vagyis, amihez régen 20 cm-es membrán kellett, azt ma egy kisebb hangszóróval, passzív membránnal, mindenféle kamrákkal, stb. is meg tudják oldani.
Nálam a PC-re köve egy Bose Companion 3 teljesít szolgálatot. Az sem mai darab, de azt hiszem még jó sokáig elég lesz. -
<Adamsky>
nagyúr
" ... a számítógép mellől amúgyis ki akarom már hajítani azt a vacak Geniust ... "
Ja, igen! Ezt akartam még írni: PC mellé minek bluetooth hangszóró?Én - a helyedben - inkább megtartottam volna a 33-at (főképp, ha tényleg meg voltál vele elégedve) és annyi pénzért, amennyibe gyanítom a 43 került, vettem volna egy 2.1-est a PC-hez. Mondjuk egy ilyet.
-
<Adamsky>
nagyúr
Ahogy tokyo2 is írta, érdemes lenne szétnézned az Anker cuccai között. Sajna nem mindegyik hangszórójuk van a lengyel raktárban, de a Soundcore Mini 3 pont igen. 35,49$-os árával picit ugyan túllóg a kereten, de talán ér is annyit (type-C-s töltés, custom EQ saját app-al, bt 5 → kettő párba köthető)
-
<Adamsky>
nagyúr
Két Anker ill. Soundcore infó:
Valamilyen számomra is rejtélyes okból fakadóan az egyes Soundcore termékeknek máshogy néz ki az EQ-ja. Pl. a Life Q30-nál látszik az egyes (EQ) sávok kiemelésének v. épp tompításának az értéke, és lehetőség van több custom EQ használatára is. Írtam, ill. írni fogok nekik, hogy ezt a fícsört implementálják már a Motion+ -ba is.
Megjelent a Soundcore 3.
-
<Adamsky>
nagyúr
válasz
Baleszmode #10538 üzenetére
"Kedves ismerősöm, aki a segítségemet kérte, nem adott konkrét árat."
Legjobb. Vetetni kell vele egy Stockholm-ot. Tuti nem fog csalódni.
Viccet félretéve. Így nem lehet nézelődni. Nem tudod mit (hordozható legyen v. inkább "fix"), mennyiért (van a Vifa-ból mobilabb verzió, de az is rongyos 137e Ft + az apró).Tényleg tud valaki bármit a cégről? Nem úgy volt, hogy megszűnik?
-
<Adamsky>
nagyúr
... és @espi38
A zeneiséget - már ha erről lehet beszélni egy ilyen boombox esetén - pont, hogy inkább az LG-re mondta. Az szerinte hangosabb, a közepek és a magasak jobbak benne, de a JBL mélyebbre megy, így teltebb a hangzása. Valamint azt is mondta, hogy a különbség (ezt inkább a mélyeket illetően említette) igazán akkor jön csak elő, ha egymás mellett hallgatod a kettőt. De, ezt az egészet egy közepesen jó fülessel hallani is a tesztből. A srác viszonylag jó mikrofonnal dolgozik. Egyébként az LG-vel szerintem azért sincs veszteni valód, mert ha ne adj' Isten mégse tetszik, szerintem simán tovább tudod adni (ha 70e-ért tényleg meg tudod venni, akkor akár bukó nélkül)#10529 Wolfskin
Én megpróbálnám felvenni a gyártóval a kapcsolatot, hátha tudnak valamit mondani. Alapból pl. a Tribit hangszórói sem flash-elhetők, nekem mégis tudtak küldeni firmware-t.
Háááát... a "beköszönő" és a "búcsúzó" hang kikapcsolására vajmi kevés lehetőséget látok. Ez a - világít, csilingel, bimbammol - egy olyan téma, amiről én is hosszasan tudnék értekezni. Sajna ilyen világot élünk. -
<Adamsky>
nagyúr
válasz
espi38 #10520 üzenetére
" ... a hangzása nem tudom milyen ... "
Youtube? Persze, tudom élőben lenne a tuti, de ha nem megy ...
Ha végig nézed / hallgatod, + meghallgatod, hogy a csávó mit mond a végén, szerintem tuti el fogod tudni dönteni, hogy neked melyik kell.#10524 Wolfskin
Úgy rémlik, van itt egy-két Envaya tulaj. Én a helyedben rájuk írnék privátban.
... bár szerintem az, hogy 1 hét alatt csutkára merül, sehogy sem normális. Én gariztatnám. -
<Adamsky>
nagyúr
válasz
ProEvoFan #10506 üzenetére
Van fix helye? akarjátok mozgatni? Szüleimnek anno egy Majority King's (tudom, hülye neve van) -et vettem, és megelégedéssel használják. A haver feleségének pedig most rendeltünk egy Majority Pembroke*-ot. Sajna még nem került kipróbálásra, mert ajándék lesz, de a King's-ből kiindulva szerintem nem lesz vele gond.
* mondjuk ahogy elnézem, most épp nem lehet kapni
-
<Adamsky>
nagyúr
válasz
coolpet #10409 üzenetére
Ez itt tényleg elég sz@rul szól. Érdekes, hogy Bocha-nak ez nem fájt annyira (sőt, tőle kapott egy ajánlott plecsnit
). Azt hiszem ez volt az utolsó, hogy én Tronsmart-ot ajánlottam
Ha szereted az asszony, és jót akarsz neki, akkor Tribit XSound Go alá nem mész. Tudom, itthon nem lehet kapni, és nem 10e Ft. Bocsi!#10411 carl18
Te hallottál ilyet? Most nézem, hogy van benne aptX támogatás -
-
<Adamsky>
nagyúr
válasz
Cyborg #10391 üzenetére
Köszi! Azért beteszem ide is azt a screenshot, amit Neked küldtem, hogy lássák a többiek is, hogy szerintem mi lenne a cél (a "tuti").
Tehát minden oszlop felett ott az érték, valamint egy-egy gombbal lehet finoman 1/2-1 dB-s lépésekben léptetni. Az export / import és/vagy több custom EQ már csak hab lenne a tortán. -
<Adamsky>
nagyúr
válasz
creed33 #10389 üzenetére
Az a baj a custom EQ-val, hogy - mivel nagyon kis lépésekben állítható, nincs rajta lépték, ill. az oszlopok tetején v. alján sem jelenik meg, hogy hány dB-t változtattál, ezért - szinte lehetetlen 2× ugyanazt beállítani, vagy éppen valaki beállítását átvenni.
Terveztem már, hogy írok a support-nak, de még nem jutottam oda (most épp a Google, Curve és Revolut cégekkel voltam / vagyok levelezésben).
Esetleg addig is míg odajutok, írhatna nekik valaki. Akár a Play!-be egy review szintjén. Minél többen jelezzük, hogy ez így azért kevéske, annál valószínűbb, hogy javítanak majd rajta. Legalábbis remélem. Én egyébként - programozói oldalról - a kiemelés vagy épp "tompítás" számszerű értékének kijelzését tartanám a legegyszerűbbnek. Egyben ez lenne a leghatékonyabb megoldás is (szemben mondjuk az oszlopok felskálázásával). -
<Adamsky>
nagyúr
válasz
geckowize #10382 üzenetére
Na, majd írd meg pls. hogy mit bírtak válaszolni.
Amit végképp nem értek, hogy a gyári oldalon sincs nyoma a frissített változatnak.
Hogy akarnak így valamit eladni?
Szóval az upgraded ver. elvileg
• bluetooth 4.2 → 5.0
• 2 × 6W → 2 × 8W
• micro USB → Type-C
• TWS (párba köthető) -
<Adamsky>
nagyúr
válasz
geckowize #10379 üzenetére
A Tribit-nek - pontosabban aki az amazon-os oldalukat kezeli - kijárna egy tockos.
Ez pl.: nem Xsound Go 20 M (ilyen nincs is), hanem MaxSound Plus. Ez pedig az XSound Go upgraded kell, hogy legyen, mert a spec. szerint Type-C-s, BT 5-ös, és párba köthető.
Ja, nem, ill. a tököm tudja. Az amit írtam a kép alapján tettem. A "Product description"-ben viszont: Bluetooth Version: V4.2
Én rájuk írnék ...Most nézem, hogy az angol oldalon is benne maradt a leírásban a 4.2-es bluetooth.
-
<Adamsky>
nagyúr
válasz
totoka2 #10368 üzenetére
"A JBL Go-t is megkapom annyiért ... "
A 3-ast? Esetleg kukkantsd / hallgasd meg Alan tesztjét, ahol összekóstolja a 3-ast a StormBox Micro-al. Szubj. de én a Tribit-et venném." ... ennél kellene kompaktabb/dizájnosabb "mindent egyben" megoldás ... "
Ja, értem. Hááát.... nem egyszerű. Én biztos nem vennék akksis cuccot olyan helyre, ahol tuti nem lesz mozgatva.Esetleg egy ilyen?
-
<Adamsky>
nagyúr
válasz
totoka2 #10365 üzenetére
A gyerekszobába én lehet megpróbálnám a Tribit StormBox Micro-t. Nagyon jókat mondanak róla (itt a topic-ban tokyo2-nek van). Ez a Soundcore Wakey szerintem nem oda való. Kell ébresztő? FM-rádió (azt egyébként is hagyni kellene, mert gyalázatos a minősége). Óra?
A hálóba pedig én néznék egy Edifier hangfalat. Ha 99%-ba meg se fog mozdulni a cucc, akkor felesleges. A HK Go+Play egyébként is híres arról, hogy gari után egy nappal kotlik meg benne az akkumulátor.
-
<Adamsky>
nagyúr
válasz
carl18 #10346 üzenetére
"... az első D fine hátsó rácsa bizonyos mélytartományoknál igen recseg vagy rezonál."
Fúú, az ilyen a halálom. Én már tuti visszaküldtem volna, vagy nekiestem volna megszerelni." ... az új hangszóró 1953 gramm a régi 1978 gramm mérlegen ... "
Ez csak nekem fura? Ugyanazon dimenziók, és hangszórók (mondjuk ez nem tuti), valamint egy ~36%-al nagyobb aksi mellett (ja, és a bluetooth is 0,2-el több) kisebb a súlya az újnak?
#10349 Dr. 444Hertz
A Tribit Maxsound Plus-t én is melegen ajánlom. Szerintem a Blitzwolf BW-AS2-t annyira ne sajnáld. Az max. hangosabb, de nem szól ilyen szépen. Ja, és közel sem annyira hordozható (mint a Tribit)#10350 Bobby G.
Felejtsd el a bluetooth-os hangszórót! Neked - ahogy már a többiek is megírták - vagy soundbar (amiben általában van bt.) vagy valamilyen "bookself speaker" (Edifier?) kell.
"Proda 22 Soundbar (Most edigitálnál 5990)" - jaj! Mennyiért is vetted a TV-t?
... és most képes lennél rákötni egy ilyet? -
<Adamsky>
nagyúr
válasz
gtamate2 #10343 üzenetére
" ... sosem mozdul ki ... " - ja, annak viszont elég egy vezetékes telefon is
Hogy, kinek mi éri meg, azt neki kell eldöntenie. De, ha vannak igények és nincs pénz, akkor nem a termék sz@r. Ma már szinte minden kategóriában meg lehet találni a "best buy"-t, ha az ember nyitott szemmel jár.
Az tény és való, hogy aki egy használt autó áráért vesz pl. hangszóró kábelt, annak kicsit szűkebb a mozgástere. Bár annak egyébként is lehet kerülnie kellene a bluetooth-t -
<Adamsky>
nagyúr
Kis szerencsével (plusz kuponnal, amit azért nem nehéz összeszedni) ~22,5e Ft. (szállítással, lengyel, áfa és vámmentesen). Most Kínából ugyanez 96,55$ + sarc, ha megcsípik (ezt pedig szvsz. tuti megcsípnék, mert nem egy pendrive méretű cucc).
Amazon.de: 99,99€ + 9.88€ (csomagküldés). Nem vicceltem, mikor azt írtam, hogy sikerült a legrosszabb időpontot választanod. Ha, nem sürgős, akkor szvsz. várj. -
<Adamsky>
nagyúr
Neked a Motion+ való ... lenne. Csak most egyfelől újra elég drága lett (jó érzékkel megvártad a nagy akciók 11:11, péntek 13 végét
), másfelől a népek kinullázták a lengyel raktárat, így Kínából most tényleg csak drágán, és - jó eséllyel vámmal terhelten - tudnál csak vásárolni.
B-terv az amazon (.de → ez is vámmentes). Én nem tudok neked itthon jó hangszórót ebben a sávban mondani. -
<Adamsky>
nagyúr
válasz
KunEmber #10307 üzenetére
Sajnos mindenkinek meg van a maga keresztje. Tudnék én is mesélni...
Nálam pont ezért pörgött fel az online vásárlás. Örülök, hogy nem kell boltokba rohangáljak ilyenek miatt (ill. frászt! Bár ez lenne a legnagyobb gondolom!)
Na, mindegy! A születendő gyerkőcnek egészséget, nektek pedig sok boldogságot kívánok! -
<Adamsky>
nagyúr
válasz
KunEmber #10302 üzenetére
"Nem találtam hirtelen itthon offline boltban."
Hááát, Motion+ nincs itthon, de ha lesz is, akkor sem ilyen árban, mint ahogy pl. a napokban lehetett hozzájutni.
"Amúgy a 23 nem a db. számra vonatkozott, hanem az XB23-as névre."
Ja, OKEttől függetlenül, szerintem azzal elégedettebb lettél volna. Te tudod miért ragaszkodtál az offline bolthoz. Én - főleg látatlanban (ha nem hallottam előtte valahol) - egyébként itthon is online rendelnék. Ha nagy a gáz (nagyon nem tetszik) vissza tudom küldeni. De, most már mind1.
-
<Adamsky>
nagyúr
válasz
vigyorgó #10288 üzenetére
"Tudnál segíteni?"
Attól tartok nem. A coupon nem átruházható (különben megtenném, mert én most nem fogom felhasználni, így megy a levesbe).
"74,52 dollárt van most a számlámon de a jelenlegi ára 75,25"
Ez most egy csúnya tanulópénz lesz, mert most 0,73$ (~222 Ft) fog elúszni a vásárlásod.
Hogy lehet így kicentizni valamit? -
<Adamsky>
nagyúr
válasz
vigyorgó #10265 üzenetére
"Köszönöm segítőkészségedet"
Nm. Nincs brazil ismerősöd?Ez a banner még pár perce aktív volt.
49$ = ~ 15e Ft
Valami nemzeti ünnepünkre nekünk is csinálhatnának ilyet. Vennék a családba mindenkinek kettőt -
<Adamsky>
nagyúr
válasz
tranceplanet #10262 üzenetére
" ... az illető ragaszkodik a zeneolvasás funkcióhoz sajnos."
A DOSS-ban van kártyaolvasó.#10263 vigyorgó
A 2$-t. Halmozni nem lehet. Ott van mindegyiknél, hogy milyen értékű vásárlás esetén tudod használni. -
<Adamsky>
nagyúr
válasz
vigyorgó #10257 üzenetére
Szerintem nem vész el. A kuponoknak van egy lejárati dátuma. Ha azon belül vagy, és nem változnak a feltételek, akkor marad az ár.
Ja, a 9$ kupon a 149$ értékű rendelés esetén játszik. Egyébként vagy használj desktop nézetet, vagy ülj le a géped elé, mert mobilon sokszor elvész a lényeg (nálam biztos).#10258 tranceplanet
Hááát ... hogy is fogalmazzak szépen
A Tronsmart-ról erősen megoszlanak a vélemények itt a topic-ban. Én csak annyit írok, hogy magamnak nem vennék.
Az SD-kártya foglalat pedig majdnem az a kategória, mint az FM-rádió. Nagyon kevés készüléken van, és azok közül még kevesebb az ajánlott.
Ami most így hirtelen eszembe jutott az a DOSS SoundBox XL (nem épp egy kicsi hangszóró, de cserébe van benne "akarat" és árához képest jól szól). Egy 20-asért (ami kuponnal tovább faragható) most spanyol raktárból beszerezhető.
Új hozzászólás Aktív témák
Hirdetés
- Dell G3 3500 Gamer laptop szép állapotban dobozával. (i7 10750h, Gtx 1660ti, 16GB ram, 1TB ssd)
- Asus F15 FX516PR 15.6" FHD IPS i7-11370H RTX 3070 16GB 1TB NVMe magyar vbill gar
- Újszerű HP 250 G10 - 15.6"FHD IPS - i3-1315U - 8GB - 512GB SSD - Win11 - 1,5 garancia - MAGYAR
- új bontatlan iPhone 16 Pro 128GB black titanium fekete titán független Apple 1 év garancia ajándék
- HP 635 laptop eladó
- LG 39GS95UE - 39" Ívelt OLED / QHD 2K / 240Hz & 0.03ms / 1300 Nits / NVIDIA G-Sync / AMD FreeSync
- LG 55C3 - 55" OLED evo - 4K 120Hz 1ms - NVIDIA G-Sync - FreeSync Premium - HDMI 2.1 - PS5 és Xbox!
- PlayStation Network Card (PSN) ajándékkártyák, egyenesen a Sony-tól!
- Samsung Galaxy A52s 5G 128GB, Kártyafüggetlen, 1 Év Garanciával
- AKCIÓ! Gigabyte H610M i5 12400F 32GB DDR4 512GB SSD RTX 3060Ti 8GB Rampage SHIVA Be Quiet! 730W
Állásajánlatok
Cég: PCMENTOR SZERVIZ KFT.
Város: Budapest
Cég: CAMERA-PRO Hungary Kft
Város: Budapest