Aktív témák
- Melyik tápegységet vegyem?
- AliExpress tapasztalatok
- Házimozi belépő szinten
- Sub-ZeRo: Euro Truck Simulator 2 & American Truck Simulator 1 (esetleg 2 majd, ha lesz) :)
- Forza sorozat (Horizon/Motorsport)
- Revolut
- Xiaomi 15T - reakció nélkül nincs egyensúly
- Megjöttek a snapdragonos Microsoft Surface gépek
- Kormányok / autós szimulátorok topikja
- Okosóra és okoskiegészítő topik
- További aktív témák...
moma