Hirdetés

Aktív témák

  • Gloob

    addikt

    Sziasztok
    Giondoltam beteszem ide is (a T-mobile Pulse topikban már bent van) hátha érdekel valakit. Találtam egy alkalmazást amit megosztanék veletek. Ez a Phone Portal nevű progi, amit a telefonra kell telepíteni, és elindítva vagy WiFi-n vagy USB-n keresztül kapcsolódik a sz.géphez, és a böngészőn keresztül lehet kezelni a contact-okat, képeket és még sok mindent. A telefonkönyv bejegyzéseit le tudja menteni és vissza is tölti a mentésből. Érdemes kipróbálni. A Motorolla saját alkalmazása a Milestone-ban, de kipróbáltam és műxik a Pulse-on is.(más forrás szerint a HTC Hero-n is) Nekem különösen jól jött, mert a PC Suite nálam nem látja a telefont, és így a contact-jaimat nem tudtam lementeni, csak a backup programmal. Nálam sajnos az USB-s kapcsolat az nem működik, valószínű azért mert USB-n keresztül nem tudom a NET megosztást beállítani, viszont WiFi-n keresztül tökletes.
    Bár a programot én más forrásból szereztem be, de a progi free, és semmi warez nincs bent. Feltettem az addat.hu-ra. Innen leszedhető. Ha valaki esetleg mégis warez dolgot sejt bent az kérem törölje a linket, bár szerintem semmi ilyen nincs bent.

    Samsung Galaxy A52S

Aktív témák