- Mobil flották
- iPhone topik
- Bemutatkozott a Poco X7 és X7 Pro
- Hat év támogatást csomagolt fém házba a OnePlus Nord 4
- Samsung Galaxy A53 5G - kevesebbet többért
- Hivatalosan is bemutatta a Google a Pixel 6a-t
- Motorola Edge 50 Neo - az egyensúly gyengesége
- Hivatalos a OnePlus 13 startdátuma
- Mindenki Z Fold7-et akar
- Samsung Galaxy A54 - türelemjáték
Hirdetés
Talpon vagyunk, köszönjük a sok biztatást! Ha segíteni szeretnél, boldogan ajánljuk Előfizetéseinket!
-
Mobilarena
Új hozzászólás Aktív témák
-
qltsar
veterán
válasz
migabi24 #13714 üzenetére
Egyertelmuen.
S21/22-rol azert elgondolkodnek a valtason, nyilvan nekik vannak ezek a minimalis valtoztatasok celozva, illetve a markan kivulrol erkezoknek.
A maradek az a kis reteg, 1-5% lehet, akinek kell a musthave erzes, barmennyire is inkrementalis a valtozas, es kompromisszum kepes a hozott negativumokkal is, meg persze ebbe a kategoriaban van aki csak gondolkodas nelkul megteheti, mert ez a legujabb es meno.
Utobbibol nem hinnem, hogy van akarki is egy szakmai forumon. A vegen mindenki arra kolti a penzet amire akarja.
Nekem S25U egy abszolut downgrade S24U-hoz kepest, nem fogok valtani, de, ha S23U sik kijelzovel jott volna ki, akkor arrol sem valtottam volna mar S24U-ra sem, es S25U-ra sem.
-
-FreaK-
veterán
válasz
migabi24 #13230 üzenetére
Már írtam ezt korábban, ez egy szoftveres beállítás csak. A rekeszidő és az iso érzékenység között kell választani.
Ha csökkented a rekeszidőt, akkor nem lesznek elmosódottak a mozgó tárgyak, de cserébe magasabb ISO kell, amivel zajosabb lesz a kép és vice versa (ugyan olyan expozíciójú képnél persze).Más gyártók szoftvere ezt jól ki tudja találni magától is, a Samsungé meg nem.
Még az is megoldás lenne, ha beraknának egy "action shoot-ot" a módok közé és akkor a felhasználó választhatna, hogy gyorsabb záridővel fotózik, feláldozva némi iso teljesítményt.
-
-
MadMancs
veterán
válasz
migabi24 #12360 üzenetére
És mi a baj vele? Én 2021 ben vettem s21U hoz, 2023 ig volt párom nyúzta minden nap, munkába, utcán, sokszor itthon is. Jelenleg egy 2.1 es hangfalszetthez van használatban. Azaz 4 éve teszi a dolgát. Médiában vettem akkor 6000Ft ért eredeti Samsung (DAC al szerelt változat.)
-
fulton
addikt
válasz
migabi24 #12355 üzenetére
Köszi de ez nem jó. Azért nem, mert úgy akarom használni, hogy van egy samsung dex dokkolóm. Ez megy a monitorra, megy a dokkolóra a töltő, és az usb portra az egér.
Tehát nincs hova dugni ezt a kábelt. nincs egy olyan önálló kis egység, vagy PC-be dugható usb adapter, abba bedugnám a hangszóró kábelét, és az usb adapterre meg csatlakozna bluetoot-on a S24 ultra mobil, és azon át menne a hang?De akkor mind1 ha veszek egy 6-7e ft os sztereo bluetooth hangfalat.
-
TODI1111
veterán
válasz
migabi24 #7875 üzenetére
Le kell tölteni és kipróbálni. Régebben tökéletesen működtek, de miután megjelent a GDPR az összes kuka lett. Elképzelhető, hogy azóta az alkalmazásfejlesztők is jobban ráfeküdtek a témára és megtalálták a kiskaput, hogy rendesen működjenek az alkalmazások. Amelyik készüléken lehet én maradok a csc váltásnál.
-
molgeorgius
friss újonc
válasz
migabi24 #7633 üzenetére
De, figyelembe vettem a méretbeli különbségeket is. Volt a kezemben hasonló méretű telefon, illetve bizonyos téren változtak is az igényeim, és a felhasználási preferenciáim ezen a téren is. Biztos kell majd azért szokni, de nem lesz probléma. Minden esetre köszi a kérdést, jó mindenre odafigyelni.
-
Richie86
senior tag
válasz
migabi24 #1278 üzenetére
Ezek szerint még nem sikerült beltéri fotóknál a Samsungnak behozni a lemaradást. Az utolsó Samsung amit tartósan használtam, az S8 volt, és kültéren nem volt rossz, de ott sem voltam elégedett a beltéri produktummal. Igaz, volt nálam egy S20FE is (Exynos verzió), de azt nem számolom bele, mert nagyon rövid ideig volt velem, gyorsan merült, melegedett, illetve napfényben szinte olvashatatlan szinten lekorlátozta a fényerőt, így kb egy hét után megváltam tőle. Olvastam, hogy a snapis S20FE már okés volt, de addigra már átnyargaltam iPhone-ra.
-
Richie86
senior tag
válasz
migabi24 #1233 üzenetére
Igen, ez ami visszatart + az ára + a váltás feleslegessége, amit észérvekkel nem tudok még magamnak sem megindokolni... Az i13 Pro-val semmi bajom, elégedetten használom ~2 éve, nem tudok rá rosszat mondani, teszi a dolgát, ahogy kell. Ehhez képest nem hiszem, hogy annyi pluszt adna az S24U.
Csak ott a mérleg másik oldala, hogy nagyon tetszik, és mindig is ki akartam próbálni a "tollas telefont", már a Note-ok idejében is izgatta a fantáziám, csak akkor valahogy mégsem került egy sem a birtokomba. És hogy 3,5 év iOS után picit visszavágyom androidra. De szerintem le tudom beszélni magam -
Új hozzászólás Aktív témák
! Tilos a hirdetés, keresés, kí-
nálás, amelyek helye itt van :
- HardverApró
- Samsung Galaxy A33 5G / 128GB / 6GB RAM / Üzleti széria / Független / 49.990 Ft / Sopron
- Új, Apple iPhone 16 Pro, 128GB, sivatagi titán, 3 év garancia
- Samsung S23 Ultra 15 hónap garanciával, enyhén sérült kijelzővel
- iPhone 13 Pro MAX 128 GB Graphite - 4 hónap Apple Szervízgarancia - APCOM
- OnePlus 12 5G 256GB 12GB RAM
- LG 55B4 - 55" OLED - 4K 120Hz 1ms - NVIDIA G-Sync - FreeSync Premium - HDMI 2.1 - PS5 és Xbox Ready
- Magic Trackpad legújabb fajta, lightning csatlakozóval
- HIBÁTLAN iPhone SE 2020 64GB White -1 ÉV GARANCIA - Kártyafüggetlen, MS2906, 100% Akkumulátor
- Dell és HP szerver HDD caddy keretek, adapterek. Több száz darab készleten, szállítás akár másnapra
- RAKTÁRSÖPRÉS!!! - Videókártyák, Monitorok, Notebookok, Stb. - Szaküzletből! Számlával!
Állásajánlatok
Cég: FOTC
Város: Budapest