- Xiaomi 11 Lite 5G NE (lisa)
- Huawei Watch Fit 3 - zöldalma
- Honor Magic7 Pro - kifinomult, költséges képalkotás
- CES 2025: Megjött az Amazfit Active 2
- Google Pixel topik
- Mindenki Z Fold7-et akar
- Yettel topik
- iPhone 16e - ellenvetésem lenne
- Az Exynos 2600 az első 2 nm-es mobilchip
- Kikristályosodik a Razr 60
Hirdetés
Talpon vagyunk, köszönjük a sok biztatást! Ha segíteni szeretnél, boldogan ajánljuk Előfizetéseinket!
-
Mobilarena
Új hozzászólás Aktív témák
-
Invi
aktív tag
válasz
SkyS1gn #5292 üzenetére
Zedge app pl.
XXL - bementunk egy P-ert. 62rol 88ra ment fel az ara, mikor mar jart hozza doboz, kabelek es 2 ev gyartoi gar is, de igy meg mindig csak 0%-os afas szamlaval volt. Ha minden tiszta lett volna, sony store ar folott mar el is hozhattuk volna a keszuleket. Otthagytuk oket a picsaba. A leg gsm-ebb gsm bolt, csak mar regiek. Mondjuk 7-8 eve meg legalabb keszletuk volt, most mar az sincs. Rendelesre van minden 1 oran belul...
-
-
Szombó
senior tag
válasz
SkyS1gn #5065 üzenetére
Nincs.Ha leveszem a hangerőt majd vissza teszem,szépen fokozatosan a nap végére elhalkul.
Zsebre vágom csinálom a dolgom,előveszem megnézem és már halkabb.Du.ra tökre elhalkul.Megnézem hátha a wiber csinálja.Mert csak az az egy új progi van rajta frissítés óta.Ha nem, PCC javítás. -
-
válasz
SkyS1gn #5029 üzenetére
Ha közvetlen intenzív használat után nézed meg, jó hogy nem változik, mivel a Stamina lezárt képernyőnél működik, így nem ahhoz szabja a hátralévő időt, hanem az addig eltelt idő statisztikáiból veszi az infót.
A bugnál mindez akkor jelentkezett, ha nem volt előtte intenzív használat.
Egyébként az Alkalmazások/ Mind fül alatt van az Öko mód vezérlő, ezt kellett leállítani majd törölni az adatait, de szerintem most ne mez volt a "probléma". -
compi.hu
senior tag
válasz
SkyS1gn #4923 üzenetére
Ez mekkora szar? Itt a fullHD-s kijelző meg minden, erre egy b@szott filmet se lehet rárakni? Akkor mi értelme van ide 32 meg 64GB-nak?
Uuuuub+... Nem zavar a sotetseg odabent? Formazd meg ExFAT-re azt a kib...ott kartyat es 2^64 bajtos fajlokat is rakhatsz ra bakker.... Na persze ha raferne...
-
válasz
SkyS1gn #4929 üzenetére
Ez engem is érdekelne, úgyhogy utánanéztem a dolognak, és mivel van egy felesleges 8 Gb-s sd kártyám lehet hogy leformázom először ntfs-re, és ha úgy nem ismeri fel a verda akkor utána ext4-re.Csak nem most, mert péntek este van , és ilyenkor képtelen vagyok itthon ülni és kockulni
-
-
Invi
aktív tag
válasz
SkyS1gn #4828 üzenetére
Látom be vagy lassulva!
Beírtam, kidobott 6-7 linket, azokon ami linkelve van, az mind le van tiltva túlterhelés miatt... De nagyon örülök, hogy olyan hülyéknek nézel, hogy nem kerestem rá kapásból Google-ben...
Kali:
Wetransfer? (invi.gsATgmail.com)És akkor most melyik tennéd fel? Köszi!
-
válasz
SkyS1gn #4788 üzenetére
Látod-látod, csak nem olvastad el rendesen a leírásomat... Abban direkt benne van, hogy azt is be kell pipálni.
Más:
Most akkor tényleg kiadta a T a frissítést? Valaki írja már le feketén fehéren, mert akkor majd eszerint módosítom az összefoglalót. Nincs kedvem emiatt visszahúznia T-s ROM-ot, hogy megnézzem jelez e a PCC.
Kali Te nem nézted meg véletlenül a flashelés előtt, hogy jelez-e? Egyébként ha a PCC jelez, akkor a SUS-is.. -
válasz
SkyS1gn #4791 üzenetére
nem is megyek messzire, lenyitod ezen téma összefoglalóját;
6. Bepipálod mindhárom wipe mezőt (Figyelem! Ezzel minden adatod törlődni fog a telefonról!), bepipálod az Exclude mezőben a TA-t (ha van, nem minden ROM tartalmazza) valamint a no final verification-t is bepipálod.
-
válasz
SkyS1gn #4788 üzenetére
ááá, akkor csak ennyi volt a nálad a hiba, én azt alapban kipipáltam, amennyiben felkínálj a firmware, nyomni kell - de ezt a leírásban is írják!
fent a korrekt 253, visszaállítás gyári alapra, aztán gyorsan belakom, mert délután menni kell interjúra, utána fodrász...stb.
-
w333
félisten
-
válasz
SkyS1gn #4702 üzenetére
Habár már vagy 4 napja kifizettem péjpélen, még mindig nem érkezett meg a ködös Albionból.De ha megjön akkor majd írok hogy mi a helyzet vele ha esetleg nem véleményezi senki.Ugyanis elővigyázatosságból még lehet hogy egy alumetál keretet is beinvesztálok a zsebben történő és szinte soha észre sem vehető alattomos hajtlítgatás ellen.
-
kapi.L
csendes tag
-
válasz
SkyS1gn #4600 üzenetére
Szerintem de. Mivel a dokkolóba dugod be a micro USB-t, így ugyan úgy USB-n ha gépre dugod látnia kell.
(#4601) Templomegere
Azért ne dugd meg.
Milyen szoftver van jelenleg a telefonodon? Lehet, hogy a PCC kiírja, hogy friss szoftver érhető el, de ugyan azt tölti újra, mint ami rajta van. (Látszólag) -
-
w333
félisten
válasz
SkyS1gn #4547 üzenetére
"lehet kicsit Z buzinak tűnök"
Csak el ne kiabáld
(#4548) nyakoati
Blade, Defy, Xperia Go, Grand X IN , után én már úgy vagyok vele hogy inkább legyen szappantartó formája, viszont legyen stabil gyári rom és támogatás hozzá
Hozzáteszem hogy én nagyon sokat szívtam ezekkel a telefonokkal a gyári vagy főzött romok miatt, sajnos egyik sem volt tökéletes -
NY_A
őstag
válasz
SkyS1gn #4547 üzenetére
Számomra is sokkal fontosabb, hogy szép legyen a telefon és öröm legyen kézbe venni, mint az a sok baromság. Jó telefon a samsung, de én nem tudom megbocsátani neki, hogy ilyen anyagokból rak össze egy prémium cuccot. Komolyan, a Z után nevetséges. A P-t is ezért szerettem meg.
-
Stevenstyle
senior tag
válasz
SkyS1gn #4545 üzenetére
Hehe! Nem csúnya az biztos
Én csak azt nem értettem amikor kifogásolták, h miért alatta van a hangerő gombja. Lehet nekem van kicsi kezem, de kényelmesebb lent mintha felette lenne.
Szerény véleményem szerint a jelenleg piacon lévő legszebb készülék. Remélem az akkuidő is elég lesz nekem egy napig és akkor minden rendben lesz. Nem szívesen adnám el.
-
NY_A
őstag
válasz
SkyS1gn #4540 üzenetére
[link]
Itt az összefoglaló leírásban találsz három tagot, akiken keresztül tudsz e-bayról rendelni. Próbáld meg.
Én direkt ezért csináltattam egy bankkártyát amin nincs pénz, csak ha akarok valamit vásárolni akkor feltöltök rá annyit amennyi szükséges.l88t
A gyári az jóval combosabb, mint amit egyébként feltennél. Ami rajta volt majd fél évig bírta, aztán miután leszedtem két hónap alatt hármat is cseréltem. Sokkal hamarabb karcolódnak.
Erre most ilyet akarok tenni: [link] -
w333
félisten
válasz
SkyS1gn #4540 üzenetére
Igen sokkal letisztultabb és szerintem a kijelző is tisztább és élesebb fólia nélkül, még az is lehet hogy a kemény fólia miatt látja mindenki fakónak a kijelzőt
(#4541) l88t
Tapizd meg mind kettőt élőben, nyomkod egy kicsit erősebben a kijelzőt illetve a telefont, és döntsd el hogy melyik lenne a legmegfelelőbb számodra
-
Stevenstyle
senior tag
válasz
SkyS1gn #4452 üzenetére
SII után nagyon lassúnak tűnt, akadozott. Meg sok kis idegesítő szoftveres problémába belefutottam. Pl névjegyeim között nem találtam több nevet sem, de ha bepötyögtem a számot kiírta mintha meglenne (google fiókos névjegyzék, amivel egyik telónak sem volt baja se előtte se utána). Viszont a kamerája az nagyon tetszett.
Új hozzászólás Aktív témák
- Teljes verziós játékok letöltése ingyen
- Xiaomi 11 Lite 5G NE (lisa)
- bitpork: Phautós tali a Balcsinál 2025 Augusztus 2 napján (szombat)
- Miért álltak az oldalak egy hétig, mi történt?
- PlayStation 5
- Huawei Watch Fit 3 - zöldalma
- Milyen monitort vegyek?
- Honor Magic7 Pro - kifinomult, költséges képalkotás
- Milyen egeret válasszak?
- Milyen videókártyát?
- További aktív témák...
- Gamer PC-Számítógép! Csere-Beszámítás! I5 14400F / RX 6900XT 16GB / 32GB DDR5 / 1TB SSD
- Asus ZenBook Duo UX8406 -14" 3K OLED 120Hz Érintő - Ultra 7 155H - 16GB - 1TB - Win11- 3 év garancia
- Új és újszerű 13"-14" Gamer, ultrabook, üzleti készülékek nagyon kedvező alkalmi áron Garanciával!
- Oppo Reno7 5G 256GB, Kártyafüggetlen, 1 Év Garanciával
- Azonnali készpénzes INTEL CPU AMD VGA számítógép felvásárlás személyesen / postával korrekt áron
Állásajánlatok
Cég: FOTC
Város: Budapest