Hirdetés

Új hozzászólás Aktív témák

  • pcnet

    addikt

    válasz enginev3.0 #6463 üzenetére

    Én töröltem, úgy küldtem. GDPR miatt ELVILEG kellene. Meg gondoltam hátha le akarnak futtatni valami akksi tesztet, akkor nem mennek sokra vele, ha védve van ujjlemyomattal és face unlockkal. Ha fontos, hogy megmaradjon a telefon doboza, pl ha el szeretnéd majd adni a telefonnal, akkor valami más dobozban küld ki, mert azt nem kapod vissza.

    Szerk: Ránéztem oneplus.net -en a repair requestre. Így kezdik: "Your data will be erased during the repair process. Please back up all personal data om your device. To protect your personal data, please remove the security lock and reset your device."

    Tőlem már anno Nexus 4-es időben kérte egy magán szerviz, hogy úgy küldjem hozzájuk a telefont, hogy a legfrissebb hivatalos rom legyen rajt és ne legyen kód vagy minta, hogy javítás után tudjanak tesztelni.

Új hozzászólás Aktív témák