Hirdetés

Új hozzászólás Aktív témák

  • nortol

    senior tag

    válasz hito #2029 üzenetére

    "10-ből 8 hibás szar"

    Ha ez így lenne, akkor ez a topik kifordulna önmagából is a rengeteg panaszkodó ember írásaitól...
    De mivel a topik inkább hasonlít egy alvó, néha felébredő, aztán ismét visszaalvó topikra, így az állításod max fordítva lenne igaz, vagyis 10-ből max 1, vagy 2 hibás szar, de Én inkább ennek is a töredékére szavaznék.

    Sajnálatos dolog, hogy neked nem jött be, de mindazoknál, akik nem járnak ide, tökéletesen működik nagy valószínüséggel.

    Az pedig, hogy jópárunknak, akik itt vagyunk, és tökéletesen megy a telefonunk, csak azért van, hogy ha úgy adódik, segítséggel tudjunk szolgálni.

    rum-cajsz is, ahogy mondta, hónapok óta nem buherálta a készüléket, mert az ég világon semmi baja sincs, nekem is tökéletesen működik a készülék, Én is csak annyit teszek, hogy hébe hóba frissítem a cm-et rajta, de azt se kéne, mert semmi okom nem lenne rá.
    premetének sem volt problémája, mégis itt van sokat, hogy segíthessen másokon.

    Gyakorlatilag azok mozgatják ezt a topikot, akiknek nincs is problémájuk a kütyüjükkel :-)))

Új hozzászólás Aktív témák