- Honor 200 Pro - mobilportré
- Samsung Galaxy S25 - végre van kicsi!
- Samsung Galaxy A55 - új év, régi stratégia
- iPhone 16e - ellenvetésem lenne
- Google Pixel topik
- Xiaomi 15 - kicsi telefon nagy energiával
- iPhone topik
- One mobilszolgáltatások
- Telekom mobilszolgáltatások
- Bemutatkozott a Poco X7 és X7 Pro
-
Mobilarena
LG Flex 2
Új hozzászólás Aktív témák
-
-
-
-
tgabe25
tag
válasz
Dealer95 #1847 üzenetére
Bocsika, a Flex1-re rosszul emlékeztem, de akkor sincs jobban meghajlítva
Na jó legyen igazad így már íveltebb[link]
Könnyen lehet a nagyságából adódólag tűnt íveltebbnek elvégre nagyobb képátlón megy végbe az ív.
A színei igen szépek a 2-esnek, itt nyugszik a billentyűzet mellettMi lett a Flex1-ed sorsa?
szabyka95: Nálam nem akad, nem laggol az üzemideje pedig nálam kb másfél napot tesz ki ami annyit takar, ha használom aktívan akkor este lefekvés előtt töltőre rakom, ha nem nyúzom annyira akkor 2. Ez egy jó telefon pár betegséggel együtt amivel együtt lehet élni. De ha téged pár hibája közül egy zavar akkor nem ez lesz a te telefonod. Az ára jó ahhoz képest mit tud, egyedi és az biztos ha nem strapálod le akkor egy ideig biztos elég lesz a hw is.
-
tgabe25
tag
válasz
Dealer95 #1827 üzenetére
Nem tudom honnan vetted ezt, hogy a Flex1 jobban meg van hajlítva de ez nagyon nem igaz. Amikor a Flex1 kijött ott volt az infó is, hogy azért lett akkora mert akkora méretű kijelzőn tudtak akkora ívet csinálni aminek van értelme is azóta fejlődtek, a Flex2 kisebb és íveltebb is lett.
-
tgabe25
tag
válasz
Dealer95 #1664 üzenetére
Üvegfóliát milyet ajánlasz rá?
Azért kérdezem mert találkoztam már olyan üvegfóliával is amitől alig érzékelte az ember ujját a telefon, egy munkatársnak 3 ezer forintért rakták rá a telefonjára de nagyon gány volt. Egy gyári flip tok fog érkezni még a napokban is hozzá
-
Noys187
tag
válasz
Dealer95 #1355 üzenetére
Koszonom a valaszodat!
Megrendeltem, kedden megyek erte, (ennyiert nem hagyom a bolt polcan) de azert meg marad a flex 1 amig meg nem tapicskolom a flex2-ot
A sargulasrol: Minden egyes keszulek sargul, azaz szeria hiba, vagy csak elvetve 1-1, vagy pedig nagyobb szazalekban? (Vagy esetleg mindegyik, de csak a wild szemuek veszik eszre)
Es barmelyik verzio is legyen, ez kiut 1-2 het alatt egybol, jol lathatoan, vagy szepen fokozatosan jon elo? (Vagy amint bekapcsolom mar latni kene egybol?)
Ez az egyetlen dolog amitol tartok, na meg a meret csokkenes, a tobbivel egyutt tudnek elni.
Elore is koszonom a segitseget sracok!Noys
-
Delta-Laca
aktív tag
válasz
Dealer95 #1382 üzenetére
Igen, valóban van némi melegedés, de nem olyan mértékű, mint ahogy korábban elhíresült.
Azóta nekem is csak 4 órás kijelzőidőm volt, bár nem teljesen reprezentatív, mert most volt időm sokat nyomkodni(#1384) Remekelek28: Kivettem onnan a pipát, de így is van hogy szinte észrevehetetlenül kicsit, de állítgatja, de annyira nem zavaró a dolog
-
kelly416
veterán
válasz
Dealer95 #1419 üzenetére
Amcsiban, asszem a Verizon-nál, de ebben nem vagyok jártas. Mindegy, mert itthon úgysem tudnád használni. Gyakorlatilag számunkra nincs ilyen, de amúgy van. A phonearena nem igazán szokott sületlenségeket írni, de ha nem hiszel se nekik, se nekem, nem vitatkozom tovább, hirdesd az igét, hogy nem létezik a 3gb-os egyáltalán, engem csak az zavar, hogy megtéveszted vele az embereket. De mint írtam, túl teszem magam rajta. Én nem fogok senkivel vitatkozni egy számunkra érdektelen információn. Amúgy is ki vagyok én, hogy bizonygassak Neked bármit? Azt hiszel, amit szeretnél.
Nincs harag részemről, de vita lezárva.
Nem off-olok tovább.
-
musicryder
tag
válasz
Dealer95 #1317 üzenetére
Komolyabban nem igen zavar, mert az a 10-20%-os fényerő visszavétel nem igen látszik meg... ( igaz az Automata mód is üzemel nálam )
De ha kicsit jobban belemegyünk a témába akkor kész vicc, mivel a volt Xperia M2-m melegebb szokott lenni, mint eddig akármikor is a Flex 2... ( és december óta megvan ) Én ezért is írtam decemberben azt, hogy inkább csak rá vannak kattanva erre a melegedésre, mivel akkora " hőséget " nem add le ez a proci, hogy 1 évig azon csámcsogjon a nép... és ebből a szempontból ezt a fényerő játékot is feleslegesnek ítéltem...Remekelek28: A méretétől én is féltem, mivel a fentebb említett telefonom csak 4,8as kijelzővel volt felszerelve és tartottam tőle, hogy ez a Flex baromi nagy lesz, végül mikor egymás mellett volt a 2 telefon én voltam meglepődve, hogy a különbség szinte elhanyagolható pedig a 4,8as és az 5,5ös kijelző között már bőven van különbség...
-
Luissimo
veterán
válasz
Dealer95 #1236 üzenetére
ugye elhiszed, hogy kinőttem már a hiszek a mesében korból ?
De ha nemhiszed el, akkor is kinőttem már bizony.Amit a telefonról írnak, az bőven túlmutat a szokásos gagyi termékekek palettáján.
Mi az amit nem hiszel el róla?
egyébként meg a pudingnak van egy jó próbája...aztgondolom, hogy ezekkel a speckókkal egészen igéretes a telefon.
legyen ez az én véleményem, a tiétek meg legyen más.
nem azért mondtam, mert ilyet kell vennetek, csupán mutattam egy igéretesnek tűnő alanyt
És nem azér mondom, de ez a cikk jóval azután jelent meg a neten, miután a kollégámmal kiszúrtuk ezt a telót, és úgydöntöttünk, hogy ennyi pénzért leteszteljük,
mert megtehetjük,tényleg nemszeretném ezt itt folytatni, nem trollkodnék, csak aztgondoltam néhány embert érdekelhet itt is a dolog.
de itt más a fogadóközeg, ugyhogy befejeztem, ennyi, isten áldjon -
kelly416
veterán
válasz
Dealer95 #1183 üzenetére
Nem ez a legjobb megoldás szerintem. Ha nem lehet kinyerni a telefonkönyvet cfv (vagy milyen kiterjesztésű) fájlba, akkor kicsit csalódom winfonékban, de akkor gmail esetén megcsinálja a google is webes felületen. De ha email-re szinkronizál, akkor annak mindenképoen át kell kerülnie. Haver egy win, egy droid telóval mászkál és megy a szinkron Neki egy emailcímmel.
-
-
-
-
kristof_
tag
válasz
Dealer95 #952 üzenetére
Az tuti, hogy van 2/32Gb-os most sajnos nincs időm megkeresni, de pár hete még webshopban is láttam (választható volt a fekete/piros kivitel)
kelly416Amúgy igen, szerintem bőven elég ha valamelyik jól kidolgozott összefoglalót átírod ide. Sajnos nem hiszem, hogy sok romolással kiegészülne :/ Bár egy pontos, lépésről-lépésre haladó root leírás nem ártana, de még én sem tudtam vele foglalkozni, nem tudok benne segíteni :/
Szerintem még egy kis GYÍK-kal lehetne kiegészíteni, olyan dolgokkal amiket egy leendő tulajt kérdezhet, ami már változott a mobilarénás cikk óta. (pl: jobban optimalizált, melegedés milyen, hátlap tényleg képes-e minden karcot eltüntetni, lesz-e e frissítés, a kritikus RAM/belső tárhely kérdés, szerviz, stb)
Előre is köszönjük a munkád
bwoay: Ne haragudj, de erre most nem fogok reagálni, nem bunkóságból, de már így is szétoffoltam a fórumot, nem szeretném ezt a (amúgy teljesen jogosan nem ide illő) témát ragozni. -
-
Carline
őstag
válasz
Dealer95 #919 üzenetére
Szoftveres támogatással (és itt custom romot értek) sehol sincs sajnos a Flex2. Még cwm, twrp recoveryt sem hoztak össze hozzá. CM alapú rom nincs. Főzött gyári sincs.
Ezért nem azt vettem anno használtan, hanem G3-t.
Gyári rommal jelenleg jobban áll a Flex2, mert 5.1.1 a gyári rom, míg a G3 csak 5.0-án áll már mióta, de a G3 pár nap múlva megkapja a 6.0-t lengyelhonban. -
kelly416
veterán
válasz
Dealer95 #865 üzenetére
Szemcsés? Mi van Neked a szemed helyén? Nagyító?
Gixxer88:
Én is cserélgetős vagyok, volt már pár telefonom, konkrétan ez előtt egy A7, de nem értem, mi bajotok a kijelzővelLehet, én vagyok kevésbé igényes, vagy nem annyira érzékeny a szemem, de engem éjjel sem bánt az automata fényerő és nappal is elég. Igaz, nyári napon még nem néztem, de az ősz utolsó napos napjait bőven elkaptam, mégis minden ok volt.
-
azigazimoris
aktív tag
válasz
Dealer95 #865 üzenetére
Nem színhelyes egyetlen samu sem... Lehet kalbrálni, állítgatni de nem.
Mint ahogy egy kategórián belül sokkal természetesebb képeket csinál egy Nikon objektív a Canonhoz képest szerintem.
Az emberek 99 százalékának nagyon szép, de én az 1-be tartozok
Azért is írtam, hogy ízlések és pofonok ...
Ilyen szubjektív dolgokról nem érdemes vitatkozni, mert nekem van igazam -
válasz
Dealer95 #862 üzenetére
Samsung első pár amoled verziója se volt tökéletes,szerintem az LG is kitapasztalja majd hogy hogyan lehet szebb képet és jobb fényerőt kihozni a P-OLED technológiából,bár ez most minket Flex 2 használókat nem vigasztal.
Én összességében elégedett vagyok a telóval,de sok sok év Samsung használat után nem tudok ezzel a kijelzővel megbarátkozni teljesen,valószínüleg emiatt érik bennem a csere gondolata is. -
válasz
Dealer95 #858 üzenetére
Én is a Screen filtert használom.
A legegyszerűbb app.2 widget van nálam kint,egy 69%-os estére és egy 48-as éjjelre.
Mivel elég szűk határok között mozog gyárilag a fényerő,így az automata fényerőt nem is használom,értelme kb semmi.
Manuál max,manuál minimum és a 2 S.F. widget. -
Carline
őstag
válasz
Dealer95 #843 üzenetére
Gixxer88 és Dealer95 köszönöm a gyors összehasonlítást.
A Samsungban nekem tetszett a s-amoled kijelző. (S4 és K Zoom volt ilyen)
A Flex2-ben leginkább az erős SoC tetszik, relatíve olcsó áron, de a 3 órás SOT elég lelohasztó.
Lehet karácsonyra leváltanám az Lg G3-t és annyira nehéz a döntés a Note4, Flex2, G4 trióból.Ti miért váltottátok le a Note4-et?
-
kelly416
veterán
válasz
Dealer95 #790 üzenetére
Én elkezdtem tokokat keresni, de miután megláttam, hogy OEM hátlap van 2500Ft körül, le is tettem a tokokról ismét, mert eddig csak az Omniámon viseltem el hosszabb távon, mint 2 óra. Egyszerűen nem éri meg tokkal elcsúfítani, főleg úgy, hogy a tok meg a telefon közé bekerülő porszemek a tokban is szénné karistolják a hátlapot esetenként. Rossz esés ellen ugye semmi nem véd, így megint nem tokozok. Az egyetlen tok-ok az lehetne, hogy vízálló tokot teszek rá majd motorozás idejére.
-
kelly416
veterán
válasz
Dealer95 #751 üzenetére
Hogyne. Az teljesen ok. nekem is 3,5-4 óra közti sot van egy 5:00-21:00 időszakban 2 óra net vagy Carmageddon mellett, kis fórum, viber/messenger, és legalább 1 óra telefonálás után, meg 20-30% az akkuban etetés előtt.
Szerintem valami equalizer vagy egyéb ébren tarthatja a kijelzőjét, vagy a fene tudja, de zenehallgatással (vagy nálam sima filmezéssel sem) merül olyan ütemben, hogy vészes lenne... -
kssvirag
tag
válasz
Dealer95 #597 üzenetére
Nálam intenziv használattal (rengeteg net) 1 nap meg se kottyan neki , de szerintem a 2 is menne, bár arra nincs szükségem, hisz este mindig töltöm , ami a gyorstöltésnek hála, nagyon rövid idő alatt feltőlti a telót.
A fényerő kiválló, szinte majd mindig a minimumon használom, és még igy is teljesen korrekt. egyedül napsütésnél igényli hogy feljebb állitsam.
szériahibával még nem találkoztam , nem hallottam.
-
azigazimoris
aktív tag
válasz
Dealer95 #614 üzenetére
Persze ha 0-24-ig ugyanaz a kép van a kijelzőn akkor beéghet.
De azért egy telefon mindennapi vegyes használattal eléggé kis eséllyel játszik a meccsen ...
Mindettől függetlenül az amoled beéghet. De koránt sem biztos, hogy ezt mindenki tapasztalja.
A legfontosabb viszont, ahogy az előzőekben mondtad a gyári gari. Azzal nem okozhat gondot ez a probléma.
Mindemellett sajnos az ips sárgulást már tényként kezelik a népek hála a sok fórumokon megjelent gondoknak. Lehet 100-ból 2 probléma, de ez kerül be a köztudatba.
A többi 98 meg boldogan használja.
Ez igaz az oledre is -
azigazimoris
aktív tag
válasz
Dealer95 #609 üzenetére
Ne haragudj, de ennek annyi a valóságalapja, mintha azt mondanám, hogy minden ips besárgul.
Mindkettő hajlamos a technológiából adódó hibára de azért nem kell pánikolni :-) Neked nem jött be de sokan sokáig használnak amoled kijelzőt beégés nélkül. Mint ahogy én is sok ips kijelzőt sárgulás nélkül :-)
Nem vagyok amoled rajongó de nekem a flex2 színvilága, lágysága nagyon bejön. A Samukkal ellentétben -
nincsilyenxx
csendes tag
válasz
Dealer95 #597 üzenetére
Az akksira az mondható hogy ha csak játszol meg játszol a telefonnal, wifi on, gps on, minden dolog bekapcsolva elég hamar lekapod
én napi 1x töltöm, úgy hogy legalább játszok naponta 6-7 órát vele, ami nagyon sok
Egyébként 2 óra filmezés után lement 5-10%-ot, kikapcsolt kijelző+zene mellett 3 óra után is max 5% ami lement (wifi meg megy a háttérben
) Kijelző fényereje meg számomra annyira jó hogy mindig legalacsonyabb szinten van
még nappal kint az utcán is maximum 50%-ra viszem fel és tökéletes. De ez mind csak egyéni dolog.
Viszont kicsit megijedtem mikor megvettem, bekapcsoltam és rögtön mintha égett volna a telefon olyan meleg lett. De 1 giga update megoldotta a problémát és úgy megy mint a villám.Hogy mire kellene figyelni? Pirosat vegyél! Ez valami eszméletlen szép. A doboza is piros amiben jön, hát illik hozzá egy piros telefon, nem?
Viszont a hátlapja nekem kicsit csalódás, egyáltalán nem működik az öngyógyítás, lehet bugos
Quick Circle Case úgyis lesz rá véve, ami meg kell ugyebár minden flex 2-re, mert hát mégis csak quick circle case
Új hozzászólás Aktív témák
Hirdetés
- Autós topik
- Kerékpárosok, bringások ide!
- eBay-es kütyük kis pénzért
- NVIDIA GeForce RTX 5070 / 5070 Ti (GB205 / 203)
- Formula-1
- A fociról könnyedén, egy baráti társaságban
- Renault, Dacia topik
- Yutani: Yutani Retró Hangkártyái: OAK Mozart Wavetable
- AMD Ryzen 9 / 7 / 5 9***(X) "Zen 5" (AM5)
- Hardcore café
- További aktív témák...
- Canon imagePrograf PRO-6100S plotter - szinte új, 582m2 nyomat
- LENOVO ThinkBook 13s - 13.3" FullHD IPS - i5-10210U - 8GB - 256GB SSD - Win11 - MAGYAR
- ÁRGARANCIA! Épített KomPhone Ryzen 5 7500F 32/64GB RAM RX 7800 XT 16GB GAMER PC termékbeszámítással
- AKCIÓ! 4TB Samsung 870 EVO SATA SSD meghajtó garanciával hibátlan működéssel
- Apple iPhone 14 128Gb Kártyafüggetlen, 1Év Garanciával
Állásajánlatok
Cég: PCMENTOR SZERVIZ KFT.
Város: Budapest
Cég: Promenade Publishing House Kft.
Város: Budapest