- Légies iPhone halvány színei
- Változó design, tekerhető lünetta: megjött a Galaxy Watch8 és a Classic
- Egyesíti a Google az Android és a ChromeOS rendszereket
- Megjelent a Poco F7, eurós ára is van már
- Itt az igazság a Samsung állítólagos Android Auto alternatívájáról
- Milyen okostelefont vegyek?
- Android alkalmazások - szoftver kibeszélő topik
- Samsung Galaxy S23 és S23+ - ami belül van, az számít igazán
- Honor 400 Pro - gép a képben
- Kiszivárgott a Pixel 10 Pro
-
Mobilarena
LG Flex 2
Új hozzászólás Aktív témák
-
musicryder
tag
Na igen... látszik, hogy azért ezzel a modellel még a mai napig nincsenek teljesen kibékülve, de akkor legalább mondták volna azt, hogy " szar se lesz erre nem frissítés "
mert ha most valaki félig informált és csak azt hallja, hogy egy középkategóriás modell megkapta a 6.0t és a felső kategória nem, kapásból elmegy a kedve a vásárlástól...
na mindegy kár ezen a témán sokat kattognom ( tény, hogy piszkálja kicsit a csőröm ), meg szerencsére van a vodafone-s alternatíva -
-
Kofka04
tag
Én nagyon szeretném ha jönne a Marshmallow, mert a Lollipop-pal egy hulladék volt ez a telefon amikor kijött. Az 5.1.1-el ugyan már ki van javítva a fő probléma, de azért még vannak mikrolaggok elég sok helyen, ami nem kéne hogy zavaró legyen egy középkategóriás telónál, de ilyen 14ghz-es szörnyetegnél ne legyenek már ilyenek, főleg hogy előtte G2-m volt és ez az után nagyon igénytelen, de azért különösen várom a frissítést, mert nekem nagyon fontos hogy 60fps-ben tudjak felvenni videót és xda-n már kint van az Xcam alkalmazás, amit 6.0-ás op.rendszerre csináltak, a korábbi verziója amit a G3 miatt csináltak csak 5.0-ás verziókon működött, ezért nem megy most a Flex2-n. Bízom benne hogy nem csak G3-on fog működni az alkalmazás, hanem ha megkapjuk a frissítést, a mi telónkon is futni fog.
-
Kofka04
tag
Adná magát meg...mivel amoled. Az amoled kijelzőknek nem tesz jót ha folyamatosan világít, főleg ha az állókép. Én biztos nem kapcsolnám be azt a funkciót, mert idővel beleégne a kijelzőbe, arról nem is beszélve hogy sokkal menőbb a mostani lehúzós változat, csak a korábbi dizájnt visszakaphatnánk.
-
bwoay
nagyúr
mivel nem vagyok érintett a dologban, én minden telefonnál megérteném, kivéve Nexusok, mert ott a gyári update-et sem lehet felrakni zárt bootloaderrel, csak OTA-n. viszont a 810-es melegedésével kapcsolatos híreknek én sosem adtam hitelt. ha visszagondol az ember, ez a téma korábban kb minden évben lefutott több telefonnál is. számomra a Nexus 4 volt emlékezetes, mert végül azt vettem. ott hónapokon át rágódott a fél világ az üveg hátlap okozta túlhevülésről meg a thermal throttlingról, aztán elég csak benézni az itteni N4 topicba, sokan a mai napig boldogan használják a telefont, és időközben fossá romolták. a Flex 2-höz sosem volt szerencsém, de szívesen megnéznék egyszer egy hőkamerás összehasonlítást közte és az N4 között, lehet, hogy nagyon meglepődnénk. vagy majd valaki, aki N4-ről váltott, cáfolja az elméletem
-
kelly416
veterán
Nagyon szépen köszönöm, hogy helyettem megírtad. Sajna a tegnapi napon kiestem kicsit a szombat este miatt.
Kedves off-lavinások!:
Legyetek kedvesek abbahagyni az off-lavinát, mert kigyomlálok mindent, ha folytatjátok. Ez a Flex 2 topikja, legyetek kedvesek a témára szorítkozni. Ha beszélgetni akartok, tegyétek privátban, kétkártyás topikban, milyen telefont vegyek topikban, vagy bárhol, ahol ez nem off. Köszönöm szépen. -
tgabe25
tag
Itt arra gondolok, hogy aki ismeri a P990-et az tudja, hogy folyamatosan vadászni kellett a romokat hozzá
És ahogy látom a fórumban szoftveresen a Flex2-t igen rendbe hozták így azért jóval kényelmesebb is lesz ilyen téren
Jövő hónapban meg egy Circle Case tokot is vadászok hozzá, igen jól jöttek a korábbi hozzászólások tok ügyileg
-
gipsztigris
addikt
Nem, csupán rájöttem, hogy hülyeséget írtam.
A kolléga a Redmi Note3-ról írt, én pedig a Samu Note3-ra válaszoltam.
Az nem kérdés, hogy jelen pillanatban ár-érték arányban nincs ennél jobb telefon a hazai piacon! Az persze más kérdés, hogy 11 hónappal ezelőtt egy kissé túl volt árazva a készülék a maga 180-200 eFt-jával.
A lényeg, hogy aki olyan telefont akar magának ami nem (vagy csak a legritkább esetben) jön vele szembe az utcán, annak ez egy megfelelő darab a hibáival együtt. De azért ne essünk már abba a hibába, amit a zájfonosok csinálnak, hogy egymásnak dicsérik a telefonjukat!
Apropó ár! A Telenornál úgy látszik megállt az idő, mert kifutó darabként 150 ezerért adják előfizetéssel! Noormáááliiis? -
Nekem pl csak 3 "bajom" volt vele.
1-Nagy nekem.Jó használni,de nadrágjaim nagy része szűkebb szabású és zsebben kényelmetlen nekem.
Ha leültem,vagy hajoltam akkor mindig ki kellett venni és engem ez zavart.
2-A max és minimum fényerővel nem voltam kibékülve.Még a minimumot megoldottam alkalmazással,de a max az annyi amennyi,nekem kevés és főleg nyáron lenne az.
3-A 16gb-s verzió tárhelye nagyon kevés,a rendszer sokat foglal.
Én sok appot használok,pillanatok alatt megtelik,és hiába raktam bele mem kártyát,arra telepíteni nem lehet mókolás nélkül.
Ha téged ezek nem zavarnak,akkor egy igen jó kis teló a Flex 2,szóval nem kell tőle tartani,szoftveresen és hardveresen is megbízható és gyors teló,volt pár samsungom előtte,azokhoz képest a szoftver sokkal jobb,nem akad és nem bugos.
A melegedés se olyan vészes mint amennyire mondták a Snapi810-re. -
kelly416
veterán
-
kelly416
veterán
Gondolom üzleti céllal veszik külföldről, és az árrésük annyi rajta, hogy megéri a bolti ár alatt eladni. De ez csak egy tipp. Megnéztem a hirdetéseket, én vagy olcsóbban rendelném meg ebay-ről, vagy közel ugyanennyiért venném meg itthon boltból. Tuti új, a gari szempontjából is biztosat tudok.
Új hozzászólás Aktív témák
Hirdetés
- Házi barkács, gányolás, tákolás, megdöbbentő gépek!
- Viccrovat
- Alakul a SpaceX Starlink európai ellenfele
- Fizetős szoftverek ingyen vagy kedvezményesen
- Házimozi belépő szinten
- Milyen videókártyát?
- Kezdő fotósok digitális fényképei
- D1Rect: Nagy "hülyétkapokazapróktól" topik
- Kertészet, mezőgazdaság topik
- Kompakt vízhűtés
- További aktív témák...
- ÚJ- Lenovo ThinkVision T24i-10 - 24" monitor - Számla, garancia
- Szerezd meg a tökéletes házat most!
- Bomba ár! Fujitsu LifeBook U7310 - i5-10GEN I 16GB I 256SSD I 13,3" FHD I HDMI I Cam I W11 I Gari!
- AKCIÓ! ASUS H81M-PLUS H81 chipset alaplap garanciával hibátlan működéssel
- Telefon felvásárlás!! Samsung Galaxy A22/Samsung Galaxy A23/Samsung Galaxy A25/Samsung Galaxy A05s
Állásajánlatok
Cég: Promenade Publishing House Kft.
Város: Budapest
Cég: PCMENTOR SZERVIZ KFT.
Város: Budapest