Hirdetés

2019. február 22., péntek

Gyorskeresés

(#2251) sagesz93 válasza Amoonre1717 (#2250) üzenetére

sagesz93
(PH! addikt)

itt az apróban vegyél egy "használtat".
pl. az enyém lehet eladó lesz, 1 hetet használtam, olyan mintha új lenne. Ilyeneket mondjuk találsz az apróhirdetések között is.

[ Szerkesztve ]

(#2252) mkRoland válasza Amoonre1717 (#2247) üzenetére

mkRoland
(senior tag)

hardverapró és vatera

evi88@2248: Találtam egy használai útmutatót a t-home oldalán. Ilyened van? Böngészővel be tudsz lépni egy hálózaton lévő számítógéppel a kezelőfelületére a 192.168.1.254 bepötyögésével, itt kér majd felhasználónevet és jelszót. A Biztonságon belül kellene leellenőrizni, hogy a MAC-cím szűrés és az IP-cím szűrés be van-e kapcsolva. Igazából még azt is megnézhetnéd, hogy milyen titkosításod van (WEP, WPA/WPA2), de mivel a tablet mindegyiket szépen kezeli, ezért felesleges.
A WiFi altatási beállítások mire vannak állítva a tableten (ugyanott van, ahol a MAC-cím is)? Lehet, hogy kilövi a WiFit a tablet, mert elsötétedik a kijelzője, ezért nem tudsz kapcsolódni.

[ Szerkesztve ]

[ Szerkesztve ]

(#2253) evi88

evi88
(újonc)

Megoldódott a gondom... :D Már csak ki kell tapasztalnom,hogy a letöltött app-okkal hogy tudok bánni. :D

(#2254) Szpisti válasza evi88 (#2248) üzenetére

Szpisti
(őstag)

Az a Pirelli egy úgynevezett HGW (Home GateWay) tulajdonképpen egy ADSL modem, ami az internetet ossza szét az IPTV és az IP telefon részére, meg egy beépített Wifi-s routert is tartalmaz. Nekem is ilyen van, de én kikapcsoltam a Wifijét, mert a Huawei-hez kapott n-es Wifi routert dugtam bele, pöttyet jobb...

(#2255) evi88 válasza Szpisti (#2254) üzenetére

evi88
(újonc)

Hogy érted,hogy azt a routert dugtad bele? Mibe? Hogyan? Bocsi,de elég esetlen vagyok ezekben a témákban. :D

(#2256) Szpisti válasza Amoonre1717 (#2250) üzenetére

Szpisti
(őstag)

Az Inviteles és a T-Home-os Huawei is kártyafüggetlen, de újonnan csak ők árulják magyarországon.
Nézz egyet alig használtan, olyan is van aki egyből el is adja, bontatlanul...

(#2257) Szpisti válasza evi88 (#2255) üzenetére

Szpisti
(őstag)

A Pirelli hátuljába egy szabad LAN ajzatba. Teszem azt a 2-esbe... (nálam a 3-as meg a 4-es a két IPTV-s SetTopBox-é...)

(#2258) evi88 válasza Szpisti (#2257) üzenetére

evi88
(újonc)

Nah ezt holnap megnézem! Köszönöm az infót! Nagyon örülök,hogy van ez a fórum, sokat segít azért!! :)

(#2259) HuaweiU8500 válasza Amoonre1717 (#2247) üzenetére

HuaweiU8500
(senior tag)

Magyarorszagon, hivatalosan csak a T es az Invitel forgalmazza, ha mashonnan szarmazik akkor az szurke...

Motorola MCR 4800...... J5 (2016), Ulefone Power 2, Umi Plus, Oukitel K3, BV9500

(#2260) Bucy válasza Surmi69 (#2219) üzenetére

Bucy
(senior tag)

Az hárombetűs kivételével az összes többi TA térképeket használ a google is. Ami Magyarországon a leggyengébb. így hiába a legjobb az Aura, a (navigon nem tetszik), a bizonyos helyeken kevés lehet. Sajnos TM csak az NNG-nek van meg a Garmin Naviguide-nak, így Androidon kicsit mostoha a helyzet. :(

(#2261) Amoonre1717

Amoonre1717
(kvázi-tag)

Köszönöm a válaszokat.

(#2262) Brea válasza bakter24 (#2097) üzenetére

Brea
(újonc)

Nekem leginkább külföldi használatra kéne, úgyhogy nem hiányzik ehhez az itthoni mobilnet. De köszi az infót:)

(#2263) Brea válasza mkRoland (#2110) üzenetére

Brea
(újonc)

Nekem 2 db százast mondtak :) Le akarnak húzni :DD

(#2264) Nara19 válasza sagesz93 (#2251) üzenetére

Nara19
(senior tag)

Mi történt? Nem jó? :(((
Érzelmi kötődés nem alakult ki?
Pedig mennyit vártál rá :((

(#2265) Smiro

Smiro
(fanatikus tag)

Navihoz: fémgőzölt szélvédőm van, ami eléggé lefogja a jelet. Asus 636 vs Huawei teszt: messze jobb az utóbbi. Gyorsabb, pontosabb. Sajna nem azonos volt a progi, de az erre írt használhatóbb, jelvesztés nélkül hasít. Már csak emiatt is megéri...

(#2266) napocska2 válasza sagesz93 (#2251) üzenetére

napocska2
(senior tag)

Meglepő, hogy ilyen gyorsan megszabadulnál tőle! Nem azt nyújtja amire számítottál?

(#2267) Soul válasza Garold (#861) üzenetére

Soul
(senior tag)

Ez a custom rom s7-re van, nem s7 slimre.

"latok vmi jo pillanatot es af-c + arcfelismerovel semmit nem kell csinalnom, csak az expo gombot nyomni. meg ha lassabb is a fokusz, mint tukrossel osszessegeben gyorsabb lesz a kep elkeszitese." by m3ss

(#2268) Soul válasza Skynet258 (#877) üzenetére

Soul
(senior tag)

galaxy tabon is mennek a tegrás játékok pár trükkel, a 7-es tabra gondolok, hardwer alapján itt is meg lehetne oldani.

"latok vmi jo pillanatot es af-c + arcfelismerovel semmit nem kell csinalnom, csak az expo gombot nyomni. meg ha lassabb is a fokusz, mint tukrossel osszessegeben gyorsabb lesz a kep elkeszitese." by m3ss

(#2269) Skynet258 válasza Soul (#2268) üzenetére

Skynet258
(PH! kedvence)

Szerintem én sem írtam mást... ;) De tartom, hogy itt a hardver ereje kevés lenne, hogy simán fusson némelyik Tegrás játék. Nem próbáltam, nem is fogom, játszottam már minddel, ami eddig megjelent.

Android telefon/tablet/okosóra tesztek, játékok, programok, hírek: http://androtech.hu

(#2270) bostone

bostone
(őstag)

A galaxy tab, picit zsebbenyúlósabb kategória.

[ Szerkesztve ]

(#2271) totolala válasza evi88 (#2233) üzenetére

totolala
(újonc)

Helló!
Nekem is hasonló gondom volt - nem akart felcsatlakozni a hálózatra - végül az oldotta meg, hogy a router nevét átírtam, mert előtte ékezetes betű is volt benne, ékezet nélküli névre, és minden működött...persze lehet, hogy nálad nem ez a gond... :K

(#2272) sagesz93 válasza napocska2 (#2266) üzenetére

sagesz93
(PH! addikt)

Semmi extra, annyi kütyü van itthon, hogy felesleges.
Az ára most jobban kell.
amugy meg 1 szó : android. Ilyen vason se jó... De a géppel semmi bajom nincs

(#2273) Soul

Soul
(senior tag)

Remélem a cm7-et hamarosan ráportolják. Bár már van egy rom, lehet kipróbálom a héten.

http://www.androidtablets.net/forum/huawei-ideos-s7-technical/15812-rom-tri_zet-ideos_s7-slim-mod.html

(#2274) rakloo válasza Skynet258 (#2269) üzenetére

rakloo
(fanatikus tag)

Pinball THD gond nélkül megy, akár a FruitNinja THD . Padtárssal multizni szoktunk.

Még mindig a Plants vs Zombiest akarom elindítani ,de sajnos egyik vezió sem indulm .:(

555-SHOE

(#2275) Soul válasza bostone (#2270) üzenetére

Soul
(senior tag)

Nem is azt firtattam hogy inkább azt kéne venni, volt szerencsém használni vagy 3 hétig, a design tényleg jobb, de nekem az s7 összességében jobban tetszik.

(#2276) Soul válasza rakloo (#2274) üzenetére

Soul
(senior tag)

van egy jó verzó, már én is kértem egy fórumtárstól, ha megvan pm.

(#2277) Soul válasza Skynet258 (#2269) üzenetére

Soul
(senior tag)

Szerintem nem kevesebb , jönni fog egy rom fél éven belül amivel ki lehet majd használni a képességeit teljesen, ez a véleményem :)

(#2278) Totis válasza Soul (#2273) üzenetére

Totis
(fanatikus tag)

Szia!

arra figyelj, hogy jó pár funkció nem fog Slim-en működni. A legtöbb csak a sima IDEOS 7-en működik.

ASUS 1015BX, Nexus 7 (2nd), Nokia Lumia 735, Nintendo Wii, Netgear Stora

(#2279) Skynet258 válasza rakloo (#2274) üzenetére

Skynet258
(PH! kedvence)

Ezek pont nem annyira megterhelő játékok. Ha van lehetőséged/kedved/időd, akkor itt a listában pár nagyobb cím, leginkább a Medieval, Riptide, Galaxy On Fire érdekelne, hogy fut. Utóbbit szinte biztosra veszem, hogy nem megy rendesen...
Majd megnézem ezt a Plants vs Zombies-t, bár ha te nem találtál rá megfelelőt... akkor valószínű én sem fogok. :(

Android telefon/tablet/okosóra tesztek, játékok, programok, hírek: http://androtech.hu

(#2280) Soul válasza Totis (#2278) üzenetére

Soul
(senior tag)

egy próbát talán megér :) vagy Te már próbáltad?

(#2281) Totis válasza Soul (#2280) üzenetére

Totis
(fanatikus tag)

Nem próbáltam még. Viszont a kommentelők között volt aki már felrakta slim-re és működött neki minden probléma nélkül.

Én a hivatalos 018-as T-st várom. Viszont egyenlőre a z alappal sincs semmilyen problémám. Igaz csak net-ezek rajta illetve néha játszok.

(#2282) Khelben válasza Totis (#2281) üzenetére

Khelben
(Ármester)

Igaz csak net-ezek rajta illetve néha játszok.

Miért, mit lehet még csinálni vele? :D

--- Szakmai kérdéseket a fórumban tegyél fel, ne privátban, köszönöm ---

(#2283) Voice24 válasza evi88 (#2249) üzenetére

Voice24
(senior tag)

Két kérdésem lenne:
Telefonon rendelted?
Értesítettek előtte, hogy mikor hozzák, vagy csak beállítottak vele?

Azért kérdem, mert én is pénteken rendeltem (1412-n) és még semmi hír róla.

(#2284) Tex válasza rakloo (#2274) üzenetére

Tex
(senior tag)

És honnan telepíted fel?

"Amit akartok, hogy veletek tegyenek az emberek, ti is azt tegyétek velük." Máté (7:12)

(#2285) Tex válasza Tex (#2284) üzenetére

Tex
(senior tag)

Tárgytalan.
Sajnos már nem tudtam módosítani.

"Amit akartok, hogy veletek tegyenek az emberek, ti is azt tegyétek velük." Máté (7:12)

(#2286) direwolf válasza Soul (#2277) üzenetére

direwolf
(őstag)

Egészen pontosan milyen képességeket akarsz kihasználni? Fűszoknyás lányok nem fognak előugrani belőle, hogy leszo... izé körbetáncoljanak :D
A 2.3-as andoidban vannak újabb video driverek, de ettől még egyetlen hw se táltosodott meg. Persze reménykedni lehet... ;]

4 wheels move the body, 2 wheels move the soul

(#2287) bakter24 válasza direwolf (#2286) üzenetére

bakter24
(őstag)

Én csak a hibák javítását várom az uj FWtől. A többi csak hab lesz a tortán. Elég korrekt gép, főleg ennyi pénzért. Én nem akarok Crysisozni a vonaton.

"Negyvenkettő - mondta Bölcs Elme végtelen méltósággal és hidegvérrel."

(#2288) Soul válasza Skynet258 (#2279) üzenetére

Soul
(senior tag)

Galaxy on Fire 2 ? annak android 2.3 kell. szal felejtős.

(#2289) evi88 válasza Voice24 (#2283) üzenetére

evi88
(újonc)

Szia!!
Igen 1412-n rendeltem és hívott is a futár,bár pont nem volt nálam telefon és nem is sokkal rá már be is állított. De ha hív és nem alkalmas,akkor mond másik időpontot...
Az kemény, akkor mégiscsak király voltam és bevonzottam,hogy keddre itt legyen... :D Nah jó lehet hülyének néztek,de hiszek a titokban, a vonzás törvényében és kijelentettem, hogy ááá hétfőn hozzák,mire mondta a párom,hogy ne legyek telhetetlen. Mondom ok, akkor kedden 10 óra ,mert 9 kor még alszom. 9.20kor keltem, mentem fel az emeletre reggelizni és 3/4 10kor csöngettek... :D
De egyébként nekem azt mondták,hogy 5 napon belül nem tudják garantálni a kiszállítást,csak 30 napon belül.

(#2290) evi88 válasza totolala (#2271) üzenetére

evi88
(újonc)

Már megoldódott és minden királyan működik!! :D
Már csak olyan kérdésem lenne, hogy mire jó ha felrakom ezt a Firmware-t??

(#2291) Soul válasza direwolf (#2286) üzenetére

Soul
(senior tag)

Nálam a Galaxy Tab cm7 alatt rengeteget javúlt, és a felhasználói élményre gondoltam imént. :)

(#2292) Tex válasza bakter24 (#2287) üzenetére

Tex
(senior tag)

Ja én meg a Gingert! :C

(#2293) napocska2 válasza sagesz93 (#2272) üzenetére

napocska2
(senior tag)

Annak azért örülök, hogy alapvetően nem a "géppel" van bajod.

Az enyémet az utóbbi napokban valamelyik háttérben futó valami rendszeresen fagyasztja, de még nem sikerült rájönnöm, melyik a bűnös. Reggel sem ébredt fel amikor levettem a töltőről, aztán küzdöttem a hátlappal és közben magához tért, pedig alig mozdítottam el a takaróját.
Másnak is elég ilyenkor a hátlap nyomkodás?

(#2294) direwolf válasza Soul (#2291) üzenetére

direwolf
(őstag)

Próbáltad az ADW Launchert? Nagyon gyors, szerintem annál nem lesz soha gyorsabb ez a cucc. Vagy nem erre gondoltál? Tényleg próbálom megfejteni milyen csodákra vártok.

4 wheels move the body, 2 wheels move the soul

(#2295) Skynet258 válasza Soul (#2288) üzenetére

Skynet258
(PH! kedvence)

Ha az kéne neki, akkor nem mondtam volna, ne nézz már ennyire amatőrnek... :U A Sprinkle-nek az kell, de azt direkt nem is mondtam.

(#2296) Soul válasza Skynet258 (#2295) üzenetére

Soul
(senior tag)

pedig a kedvedért próbáltam ki, 3 verziót is, de nekem fel sem települ, és egy angol fórumon bukkantam rá hogy android 2.3 kell neki.

(#2297) Soul válasza direwolf (#2294) üzenetére

Soul
(senior tag)

még nem próbáltam, igazából nekem tetszetős a gyári... csak használtam már több android vasat is először gyári, aztán custom rommal, és a custom rom mindig javulást hozott. Bár nekem ezzel sincs problémám. :)

(#2298) Skynet258 válasza Soul (#2296) üzenetére

Skynet258
(PH! kedvence)

LG Optimus 2X-en 2.2 alatt játszottam vele, így biztos vagyok a dologban. ;) Na meg hogy mit írnak egy angol fórumon, kevéssé számít, a hivatalos Market oldal mérvadóbb. :)

(#2299) Totis válasza Khelben (#2282) üzenetére

Totis
(fanatikus tag)

Jó kérdés. Kozmetikai tükör, feles-pohár tartó, hamutartó,... :))

(#2300) jarisz válasza bakter24 (#2246) üzenetére

jarisz
(újonc)

Tehát azért adnak a 3G-s változathoz egy kártyafüggetlen SIM kártyát, hogy tudjak telefonálni vele.
Ergó nem a mobilomból kell kivenni és betenni, majd vissza. :C

Copyright © 2000-2019 PROHARDVER Informatikai Kft.