Hirdetés

Új hozzászólás Aktív témák

  • BlacKSouL

    addikt

    Anyjaistenit de megkínlódtam a vindózzal. De legalább már a hetes tényleg tudta azt, hogy nem összevissza beszélt.
    Merhogy az eredetileg 60(55) G ssd-n volt telepítéskor vagy 25G szabad hely, ma meg a nod32 aszondja nem frissül mert nincs hely...mondom mivan? Tényleg, 212 Mega szabad. Jött a szokásos "miaf.sz foglalja a helyet mikor minden a gén meg az effen van.." című játék. 1,5 gigát fel is szabadítottam, de semmi. Nézem, hát a közimert Winsxs puffadt fel. Akkor túrás hogy mi legyen, winupdate tartalékhely ellenőrzése: felszabadítható: 9,09 giga. Nabazmeg. Olvasom, hogy 900 megát úgy 5-6 perc alatt szabadított fel, no én is elindítottam, itthagytam 6-7 percre. Jövök vissza, képernyőn sehol az ablak. Namondom ódegyors volt. Nézem, a meghajtón továbbra is lóf.sz hely. Mivan? Akkor indítsuk újra. És akkor jött hogy konfigurálás kérem ne kaccsojjaki. És vártam 10 percet. Meg még tizet. Meg még félórát. Majd 1 óra 10 perc után egyszercsak újraindult. Nem mondom, hogy 50 perc látszólagos tétlenség után már nem akartam resetelni a vérbe, de mondom majd legfeljebb reggel. Aztán újraindult, de akkor is konfigurálás 100%, és megint beállt 30 percre a semmi. Majd végül aszondta karbantartás, és egyszercsak bejött az asztal. És mit látok, 9,12 Giga szabad hely. :)
    Annyira régen és annyira ritkán nyúltam mostanában hozzá, hogy ez egész meglepett. De végülis nem fagyott, nem vezetett félre, és a végén kijött ami kellett.

    Aláírás (nem kötelező megadni)

Új hozzászólás Aktív témák