Hirdetés

Új hozzászólás Aktív témák

  • parandroid

    nagyúr

    LOGOUT blog

    válasz fokukac #48055 üzenetére

    THUNDER! THUNDER!

    Ja, nemrég nekem is odaért a memóriakártyáról játszó shuffle, gyerekeknek annyira tetszett, hogy többször is meg kellett hallgatnunk azóta. Nagyobbik lányka azóta direkt keresi a klasszikus rockot a spotify-on. Nem kicsit vagyok rá büszke.

    Amúgy épp a minap néztem, hogy fillérekért van már olyan fejegység, ami nemcsak hogy memóriakártáyról, meg sd-kártyáról, meg aux-ről, meg BT-ről is játszik le bármit, de már a telefonkihangosítót is sikerült beleépíteni. És nem valami gagyi vacak, Pio-ban és Blaupunktban is láttam már, olcsóbban, mint amennyiért én anno az első Pio-mat vettem, amin még semmilyen bemenet nem volt, csak játszott már mp3-at lemezről. Azóta is össze van csomagolva a lemezre kiírt mp3 gyűjtemény egy CD-mappában, sokáig még a kocsiban is bent volt, aztán felhoztam, mert mennyivel egyszerűbb már ugyanaz (sőt, még több) egy micro-sd kártyán.

    Amúgy a legjobb vezetős zene még mindig a Need For Speed Underground Soundtrack, meg az első Flatout játékok Soundtrackjei. :DDD

    p

    [ Szerkesztve ]

    I talked to that computer at great length and explained my view of the Universe to it and then... it commited suicide.

Új hozzászólás Aktív témák