Hirdetés

Új hozzászólás Aktív témák

  • erdoke

    titán

    válasz lugosi #30291 üzenetére

    Igen, valóban úgy tűnik, hogy az első kérdésnek inkább csak a végét olvastam el. :D "az üzletin nem találtam adatroaming megrendelést."
    Az SMS-re szándékosan írtam az alkalmazást, mert az tuti nem kerül pénzbe. És ha már a WTF kérdéseknél tartunk: Mi értelme lenne, ha az adat roaming aktiváló alkalmazás csak adat roaming aktiválás után működne? :F
    Végül pedig az SMS: Miért lenne különbség az üzleti és a mezei előfizetők között az aktiválás lehetőségeit tekintve? Ha mégis van, elküldöd az SMS-t, és kapsz valami választ, miszerint nem elérhető/nem működik abban a formában. Kemény 30 Ft kockázatot rejt a dolog...

    Havonta 6-8 T&S csomagot aktiválok már évek óta, tehát azért gondoltam, hogy válaszolok, mert elég sok tapasztalatom van a témában. Az utóbbi időben egyetlen f@sságot vezetett be a T ezzel kapcsolatban, mégpedig hogy ha elfogy a keret, az újbóli aktiválás nem engedi folytatni ott, ahol abbahagytad, hanem először le kell mondani (-SURFM). Korábban elég volt a 24 órán belül is elküldeni egy újabb +SURFM-et, és megint volt 50 MB-od.

    [ Szerkesztve ]

    A legjobb aláírás a héten

Új hozzászólás Aktív témák