Hirdetés

Új hozzászólás Aktív témák

  • ledgeri

    nagyúr

    válasz rothfb #127242 üzenetére

    Nem a lehetőséget cáfolom... a tényszerű info forrásán akadtam ki...

    #127241 MadMancs Hát ja, csak pl itt fórumon keresztül nem tudom a számomat névjegyzékből kivetetni (online szerődéskötéskor nem merült fel ez a kérdés, hogy akarom-e, szerződésen ott van "hogy én azt nyilatkoztam hogy igen". Üzletben kérdezem, hogy mi is az, "jaj mi itt nem látjuk a szerződést, nem tudjuk mi van", t-fórumán 9-én feltettem a kérdést, 21-én jött, hogy "kérdésed továbbítjuk" "chat" nem jön be az oldalon, emailben meg azt mondták hogy "az a tudakozó, és ott tilthatom a számom megjelenítését" miközbe arra kérdezek, hogy miért van ott az igen, és hogy kivehető-e abból amibe bekerült bármi is.., így meg akkor mi értelme van "belekeríteni az embert"?

    A "A forgalmi adatokon kívüli helymeghatározó adatok" ugyanígy: nem szerepelt a kérdés, "nyilatkozat" ott áll hogy "igen", nem mondanak többet, hogy az mi és mikor használódik -a szerődésesen túli infót-, és nem tudom, hogy tiltható-e...

    // #ublockO-HardMode // anti-blockadblock-er // PH! új arculat: 1/ 500 // szeksziboj -nálam van egy pirospontod! // Találtam sárga fényű lézert! (kézit, ceruzaelemest) https://youtu.be/XQnmMjYHgcM //

Új hozzászólás Aktív témák