Hirdetés

Új hozzászólás Aktív témák

  • albiosz

    őstag

    válasz Tompika777 #111648 üzenetére

    Nézd, én 2017 áprilisában vettem 4 giga netet 4000 HUF-ért és még van 600 mega körül. Ez majdnem 3 év. Persze mindig aktiválom a havi 50 megát meg szerdán az 1 gigát. Valamelyik évben karácsony körül adtak talán szintén 4 gigát, ami talán decembertől márciusig volt érvényes. Szerintem ez így teljesen oké. Hozzáteszem, hogy nem lógok a neten egész nap, de ebben benne van a Viber kapcsolattartás munkaidőben feleséggel (sok képet küld a kislányunkról), e-mailezés és ha bármire szükség van ott, ahol nincs wifi, akkor azt megnézem. 2500-as feltöltés pedig sokszor egy évre elég nekem. Keveset telefonálok, de most költözünk, kicsit többet beszéltem, így is azért 3-4 hónapra elég. A Domino szerintem erre a felhasználásra van kitalálva, Most opcióval pedig teljesen rendben vannak a percdíjak is.

    Ha több net vagy perc kell, akkor elő kell fizetni valamire. Tök jó flották is vannak, biztos találsz megfelelőt.

    Az elmúlt mondjuk 2-3 évben szerintem jó irányba ment el a Domino, én elégedett vagyok velük.

Új hozzászólás Aktív témák