Hirdetés

Új hozzászólás Aktív témák

  • thomas77

    senior tag

    Nem szokásom fröcsögni a fórumon, de leírnám a mai esetemet:

    2 előfizetést szerettem volna dominora váltani.
    Felhívtam az ügyfészolgálatot. Ott megerősítették, hogy csak személyesen intézhető bármelyik üzletben.
    Este elmentem a Duna Plázába. A 10-es pultban lévő kolléga közölte, hogy nincs egyetlenegy domino kártyájuk se, így nem tud segíteni (meg se nézte a gépben).
    Azt mondta, hogy jöjjek vissza pár nap múlva, vagy a jövő héten, hátha akkor lesz. Persze ezt én ma el akartam intézni, mondván, hogy nem akarom tovább fizetni az előfizetést. Erre a következő két lehetőséget ajánlotta:
    - felfüggeszti a kártyákat amíg lesz domino (de hogy mikor kapnak kártyát, azt nem tudja)
    - átváltja a legolcsóbb tarfába a mostanit (most is abban vagyok)
    Amit nem tudott, vagy nem akart:
    - rendelni nekem 2 domino simet
    - ha kapnak kártyát felhívni engem
    - ha kapnak kártyát, félrerakni a nevemre
    - megnézni másik üzlet aktuális készletét
    - odaszólni egy másik üzletbe, hogy van-e készlet

    Ezek után felhívtam megint az ügyfélszolgálatot, hogy segítsenek a kialakult helyzetet megoldani.
    - Az ügyfélszolgálatos felajánlotta, hogy rendelhetek 2 új simet új számokkal (persze majd eldobok tizen-huszonéves számokat mi?).
    - Aztán azt javasolta, hogy hívjam fel a boltokat és érdeklődjek telefonon.

    Megpróbáltam felhívni szinte az összes budapesti boltot. A 06-80-as számokon nem lehet élő emberrel beszélni, csak a 1414-esre tud kapcsolni. A 30-as számokat senki nem veszi fel. Volt olyan is, amelyiken előfizető nem volt kapcsolható.

    Most ott tartok, ha váltani akarok, akkor minden nap végig kellene járnom az összes üzletet, hátha akad valahol 2 új domino sim és hátha fogok egy olyan ügyintézőt, aki hajlandó megcsinálni a váltást.

    Ennek tényleg így kell működnie?
    - online nem intézhető
    - telefonon nem intézhető, ügyfélszolgálat nem segít
    - személyesen nem intézhető, ügyintéző nem segít
    Hogy a fenébe van ez?

Új hozzászólás Aktív témák