Hirdetés

Új hozzászólás Aktív témák

  • nozs23

    addikt

    válasz DarknessHope #96015 üzenetére

    Elég szűk ez a keresztmetszet.
    Ha a webkamerás dologhoz ragaszkodsz a Panasonic ki is esik, mert csak a csúcsmodellekkel működik (G9, GH5). Azok viszont nem kicsik/könnyűk, amik szintén a feltételeid.
    A Panasonic kiesésével a jó minőségű videónak búcsút inthetsz, mert az pedig nem az Olympus erőssége (az E-M1 II azért nem rossz), az E-M5 II gyengécske FHD-val ki is van maxolva.
    Adapteres megoldásokkal nekem nincs tapasztalatom, de tekintve, hogy az autófókusz amúgy sem a M43 erőssége (főleg a kizárólag kontraszt alapú modelleknél, mint a kinézett E-M5 II), szerintem a madarászás is szenvedős lenne ezzel a megoldással.

    A dpreview-s tapasztalat alapján, amit felettem linkeltek: az egyik legjobb M43-as vázon (E -M1 II) próbálták a szóban forgó megoldást:

    AF-C is *not* working, or works occasionally and misses focus. I doubt this will be a birding setup for me. That was the first test I did and it was rather disappointing.

    Tehát a folyamatos AF el sem érhető ezzel a felállással. Madarászni biztos, hogy felejtős.

    [ Szerkesztve ]

Új hozzászólás Aktív témák