Hirdetés
- Apple Watch
- Mit segít az AI egy utazás során?
- Telekom mobilszolgáltatások
- Újabb infócsomag a Honor Win 2-vel kapcsolatban
- Motorola Edge 50 Fusion - jó fogás
- One mobilszolgáltatások
- Xiaomi 17T Pro – korábban érkezik a siker?
- iPhone topik
- Huawei Watch GT 5 Pro - egészség + stílus
- Vivo X200 Pro - a kétszázát!
-
Fórumok
Mobilarena - mobil fórumok
Okostelefonok Mobiltelefonok Okosórák Autó+mobil Üzlet és Szolgáltatások Mobilalkalmazások Tartozékok, egyebek Mobilarena blogokPROHARDVER! - hardver fórumok
Notebookok TV & Audió Digitális fényképezés Alaplapok, chipsetek, memóriák Processzorok, tuning Hűtés, házak, tápok, modding Videokártyák Monitorok Adattárolás Multimédia, életmód, 3D nyomtatás Nyomtatók, szkennerek Tabletek, E-bookok PC, mini PC, barebone, szerver Beviteli eszközök Egyéb hardverek PROHARDVER! BlogokIT café - infotech fórumok
Infotech Hálózat, szolgáltatók OS, alkalmazások SzoftverfejlesztésGAMEPOD - játék fórumok
PC játékok Konzol játékok MobiljátékokLOGOUT - lépj ki, lépj be!
LOGOUT reakciók Monologoszféra FototrendFÁRADT GŐZ - közösségi tér szinte bármiről
Tudomány, oktatás Sport, életmód, utazás, egészség Kultúra, művészet, média Gazdaság, jog Technika, hobbi, otthon Társadalom, közélet Egyéb Lokál PROHARDVER! interaktív
Új hozzászólás Aktív témák
-
Ricardo
titán
-
moleculez
veterán
-
mhydas99
őstag
Azert a kozepkategoria es a felso minimum 8GB-ot fog kapni az biztos, illetve a felso minimum 12-t. Annyi lehet, hogy a 16GB-t nagyon keves telo fogja megkapni, illetve a belepo es also-kozepkategorias telok 4-6GB-ot fognak kapni. Elterjedt lesz a 256GB-os tarhely nemi aremelkedessel, de az 512GB oriasi felarral lesz kaphato (nagyjabol 150 euros arkulonbseg a 256-oshoz kepest, 1TB-rol mar nem is beszelve...) Ezek varhatoak, persze nem biztos.
-
szkaroly
őstag
-
F.tibooo
aktív tag
-
szkaroly
őstag
-
F.tibooo
aktív tag
-
mhydas99
őstag
-
mhydas99
őstag
-
F.tibooo
aktív tag
-
kbyte1024
veterán
Nyilván a párod szuper 13Pro+ telefonját nem ismerjük, de általában véve egy 15Pro+ azért érzékelhetően jobb, mint egy 13Pro+.
Szerintem tanulmányoznod kéne a két típus részletes összehasonlító táblázatát.
Itt azt is láthatod, hogy természetesen van a 15Pro+ verzióból 12/256 és 12/512 is.
Az árral kapcsolatban is szelektív az emlékezeted, a megjelenéskor 200 eFt volt
a 12/512-os 13Pro+ nyitóára, ehhez teljesen passzol a most tesztelt 15Pro+ 8/256 verzió 160 eFt-os nyitóára.Rendben ✌️
-
Sirus86
aktív tag
Lassan mar tenyleg kihal a jack
Pedig jo lenne lassan valami utod a Redmi 12S helyett. De annak pl eleg jo DAC-ja van, egy Tivolin pl egy Poco M6 pro szegyenletesen szol, a Redmi meg elegge kiutkozik a tobbi kozul. Szoval kar, mert a Redmi - es Poco szerianal is kezd kihalni a jack dugo 
-
mhydas99
őstag
-
Donki Hóte
veterán
Nyilván a párod szuper 13Pro+ telefonját nem ismerjük, de általában véve egy 15Pro+ azért érzékelhetően jobb, mint egy 13Pro+.
Szerintem tanulmányoznod kéne a két típus részletes összehasonlító táblázatát.
Itt azt is láthatod, hogy természetesen van a 15Pro+ verzióból 12/256 és 12/512 is.
Az árral kapcsolatban is szelektív az emlékezeted, a megjelenéskor 200 eFt volt
a 12/512-os 13Pro+ nyitóára, ehhez teljesen passzol a most tesztelt 15Pro+ 8/256 verzió 160 eFt-os nyitóára. -
kbyte1024
veterán
Nem értelek, a Mobilaréna teljesen más következtetésre jutott, a Redmi 15 Pro+ teszjében konkrétan azt írják, hogy az az utóbbi idők egyik legkellemesebb Redmije

Szerinted miért csőd a széria

Mert komplett visszalépést és drágább. A párom NOTE 13pro +(12/512) telója jobb. Nyilván nem az aksiban de minden másban igen. Tényleg a pro pluszba nincs 12/256 vagy 12/512 lehetőség?kevesebb RAM kevesebb tárhely,és talán picivel erősebb vas de azt meg kb észre se veszed.
-
aprokaroka87
nagyúr
Ez pont Magyarországon nem számít.
Itthon nincs szolgáltatói kínálatban Poco, így a Redmi Note-ok borítékolhatóan sikeresek lesznek.
Az igaz, bár nem tudni hogy hosszabb távon nem történhet-e meg hogy ebben is lesz változás.
-
Viktor0610
MODERÁTOR
Mert pl teljesítményben a Poco széria kezdi felfalni, A Redmi note szériát szerintem már csak a kamera adja el max.
Ráadásul a teszt során arról is volt szó hogy a 200 mpx kamera kezelés sok az adott SOC tipusoknak.Ez pont Magyarországon nem számít.
Itthon nincs szolgáltatói kínálatban Poco, így a Redmi Note-ok borítékolhatóan sikeresek lesznek.
-
aprokaroka87
nagyúr
Nem értelek, a Mobilaréna teljesen más következtetésre jutott, a Redmi 15 Pro+ teszjében konkrétan azt írják, hogy az az utóbbi idők egyik legkellemesebb Redmije

Szerinted miért csőd a széria

Mert pl teljesítményben a Poco széria kezdi felfalni, A Redmi note szériát szerintem már csak a kamera adja el max.
Ráadásul a teszt során arról is volt szó hogy a 200 mpx kamera kezelés sok az adott SOC tipusoknak. -
Donki Hóte
veterán
-
aprokaroka87
nagyúr
Majdnem jó az irány,én bluetooth hangfalra gondoltam.😄 A viselhető audiokészülékeket sajnos nem tolerálja a fülem,irritál. Arra gondoltam hogy egy aktív hangfalból ezzel a funkcióval rövid ideig ki lehetne hozni a maximumot,de ezek szerint nem. Mondjuk így meg nem látom értelmét,azon kívül hogy a készülék hangszórója legalább hamar tönkremegy...
Lehet hogy a telefon hangszóró eleve vissza van szabályozva 100% hangerőn 😁
300% tudja a maxot... -
Jack Hunter
tag
Majdnem jó az irány,én bluetooth hangfalra gondoltam.😄 A viselhető audiokészülékeket sajnos nem tolerálja a fülem,irritál. Arra gondoltam hogy egy aktív hangfalból ezzel a funkcióval rövid ideig ki lehetne hozni a maximumot,de ezek szerint nem. Mondjuk így meg nem látom értelmét,azon kívül hogy a készülék hangszórója legalább hamar tönkremegy...
-
Jack Hunter
tag
Vajon a készülék meddig tudja fenntartani egyhuzamban a maximális fényerőt?
Ezt hogy érted?
Ez nyilván függ a külső hőmérséklettől is, hogy emiatt mennyire gyorsan melegszik fel a készülék.Bluetooth kapcsolaton keresztül is tudja a +300% hangerőt,és ha igen, akkor milyen a hangminőség?
Csak hangszóró módban érhető el, fülhallgatóval nem.Arra gondoltam, hogy nappali fényviszonyok mellett,aktívan használva a készüléket,meddig képes fenntartani a teljes fényerőt,és mennyi idő után veszi vissza,a panel megóvásának érdekében.
-
kbyte1024
veterán
Vajon a készülék meddig tudja fenntartani egyhuzamban a maximális fényerőt? Bluetooth kapcsolaton keresztül is tudja a +300% hangerőt,és ha igen, akkor milyen a hangminőség?
+300% pl egy agybadugós fulessel letépné a fejed
-
Viktor0610
MODERÁTOR
Vajon a készülék meddig tudja fenntartani egyhuzamban a maximális fényerőt? Bluetooth kapcsolaton keresztül is tudja a +300% hangerőt,és ha igen, akkor milyen a hangminőség?
Vajon a készülék meddig tudja fenntartani egyhuzamban a maximális fényerőt?
Ezt hogy érted?
Ez nyilván függ a külső hőmérséklettől is, hogy emiatt mennyire gyorsan melegszik fel a készülék.Bluetooth kapcsolaton keresztül is tudja a +300% hangerőt,és ha igen, akkor milyen a hangminőség?
Csak hangszóró módban érhető el, fülhallgatóval nem. -
Jack Hunter
tag
Vajon a készülék meddig tudja fenntartani egyhuzamban a maximális fényerőt? Bluetooth kapcsolaton keresztül is tudja a +300% hangerőt,és ha igen, akkor milyen a hangminőség?
-
F.tibooo
aktív tag
Poco M8 Pro 5G teszt is lesz?
-
kbyte1024
veterán
Hmmm, hmmm, egy másik hasonló telefon azért nem kapott plecsnit, mert nem a legfrisseb android volt rajta

Vagy ha nagyon olcsó, akkor lehet rajta régi verzió is

Ha a Note 15-ös sorozatra gondolsz az nettó csőd az egész széria
-
Donki Hóte
veterán
Hmmm, hmmm, egy másik hasonló telefon azért nem kapott plecsnit, mert nem a legfrisseb android volt rajta

Vagy ha nagyon olcsó, akkor lehet rajta régi verzió is

-
kbyte1024
veterán
Nekem nincs bajom a lekerekített panellal,de teljesen rácsuszott a Note szériára. Ha nem az itthoni árakat nézzük akkor egy Poco X7 pro is kijön belőle. Úgy meg már nincs kérdés. De a sima X7 is jobban megér8 szerintem.
-
helixP
nagyúr
Annyira avitt ez a look. Kb. Galaxy S9.
Arról nem is beszélve, hogy
- Sérülékeny
- Nem praktikus
- Becsillog -
Hallosz
senior tag
"- majd megveszed"
Én biztos, hogy nem
-
Graphics
Jómunkásember
Inkább egy Poco X7.
De ezt is agyoncsapták a lekerekített kijelzővel.
Új hozzászólás Aktív témák
-
Fórumok
Mobilarena - mobil fórumok
Okostelefonok Mobiltelefonok Okosórák Autó+mobil Üzlet és Szolgáltatások Mobilalkalmazások Tartozékok, egyebek Mobilarena blogokPROHARDVER! - hardver fórumok
Notebookok TV & Audió Digitális fényképezés Alaplapok, chipsetek, memóriák Processzorok, tuning Hűtés, házak, tápok, modding Videokártyák Monitorok Adattárolás Multimédia, életmód, 3D nyomtatás Nyomtatók, szkennerek Tabletek, E-bookok PC, mini PC, barebone, szerver Beviteli eszközök Egyéb hardverek PROHARDVER! BlogokIT café - infotech fórumok
Infotech Hálózat, szolgáltatók OS, alkalmazások SzoftverfejlesztésGAMEPOD - játék fórumok
PC játékok Konzol játékok MobiljátékokLOGOUT - lépj ki, lépj be!
LOGOUT reakciók Monologoszféra FototrendFÁRADT GŐZ - közösségi tér szinte bármiről
Tudomány, oktatás Sport, életmód, utazás, egészség Kultúra, művészet, média Gazdaság, jog Technika, hobbi, otthon Társadalom, közélet Egyéb Lokál PROHARDVER! interaktív
- Witcher topik
- exHWSW - Értünk mindenhez IS
- Apple Watch
- Kínai és egyéb olcsó órák topikja
- Ventilátorok - Ház, CPU (borda, radiátor), VGA
- Lakáshitel, lakásvásárlás
- Melyik tápegységet vegyem?
- Mit segít az AI egy utazás során?
- Lexus, Toyota topik
- Marxistává válik az AI, ha elviselhetetlenné teszik a munkakörülményeit
- További aktív témák...
- ASUS TUF Gaming B850-PLUS WIFI Alaplap
- AKCIÓ! Intel Core i9 11900K 8 mag 16 szál processzor garanciával hibátlan működéssel
- 281 - Lenovo Legion Pro 5 (16IAX10H) - Intel Core U9 275HX, RTX 5070Ti
- Apple iPhone 13 Mini 128GB,Átlagos,Adatkabel,12 hónap garanciával
- HP ProBook 650 G5 - i5 8265U, 8-16GB RAM, SSD, jó akku, számla, 6 hó gar
Állásajánlatok
Cég: CAMERA-PRO Hungary Kft.
Város: Budapest

Pedig jo lenne lassan valami utod a Redmi 12S helyett. De annak pl eleg jo DAC-ja van, egy Tivolin pl egy Poco M6 pro szegyenletesen szol, a Redmi meg elegge kiutkozik a tobbi kozul. Szoval kar, mert a Redmi - es Poco szerianal is kezd kihalni a jack dugo




