Hirdetés

  • Új órával készül a Black Shark

    ma A Xiaomi gaming brandje az S1 Pro formavilágát viszi tovább, amit immár MIL-STD szabványokkal egészít ki.

  • Mégis megjelenik Switch-re a Deliver Us the Moon

    gp Közel négy évvel a hibrid konzolora szánt változat elkaszálása után a készítők úgy döntöttek, hogy mégis megjelenik a Switch verzió.

Új hozzászólás Aktív témák

  • FEDman

    addikt

    válasz Parci #931 üzenetére

    Neked lehet hogy nem, de hidd el a nagytöbbségnek igen. ;)
    Mindenhol máshol azt olvasom, hogy a lelkendezés legfőbb oka az hogy végre OVF került egy ilyen gépbe. Sőt, mióta kijött az X100 azóta a micro fórumokon is szinte követelik, hogy mFT vázba is tegyenek ilyen hybrid keresőt.
    Ha a jól kezelhető retrós váz önmagában elég lenne akkor az L1 is hatalmas siker lett volna, de nem lett, mert tartalmilag sajnos nem nyújtott semmi pluszt a többi DSLR-hez képest.

    Nem rossz gép az X100, a kialakítását én is nagyon díjazom. A paraszt vakítás része meg nálam ott kezdődik mikor sokan annyira bezsonganak az OVF puszta lététől is (legyen az akármilyen), hogy ebay-en az 1200 $-os listaár többszörösét is megadják ezért a gépért.

    Az L1 féle micro vázat én is nagyon várom. Sajnos az L1 a Panának elég nagy bukás volt anno, így aztán ennek fényében azt hogy eddig nem lépték meg én inkább óvatosságnak mondanám, de majd rá jönnek..

    remélem! :DDD

Új hozzászólás Aktív témák